cinsel performansı artırmanın yolları

egzersizin yardımı büyüktür. kendi adıma saatlerce nefes egzersizi yaptığım, performansa hazırlandığım günlerde bir arkadaşla sık sık selamlaşırız da ordan biliyorum. bunların dışında havuç, muz, bal kabağı, ceviz, badem, kestane, gürgen , palamut *

(bkz: morning wood)
(bkz: morning hood)
saksağan büllüğünü alıp jülyen doğrayın, ardından içine balina atmığı, baldıran otu ekleyip havanda dövün. elde ettiğiniz karışımı mor bir beze sarıp 3 gün apış aranızda taşıyın. 3 günün sonunda bu bezi boğanın göt kılına bağlayıp dört yapraklı yoncanın dibine gömün. ardından şu sözleri 69 kere tekrar edip gömdüğünüz yerde daireler çizin. ( keser döner sap döner gün gelir devran döner ) son aşamasına geldiğimiz bu güzide tılsımı tamamlamak için ağzınıza keçi boynuzu alıp bir ağaçta mütemadiyen sallanın. sallandıktan sonra da ilk gördüğünüz kişiye koşup bir şaplak atıp, elim sende diyin. burası çok önemli yakalanmamak zorundasınız. ve nihayetinde içinizden mordor'a selam olsun diyerek amuda kalkıp böyle uyuyun.

bu tılsımı eksiksiz yaptığınızda çok fayda göreceğinize eminim. hatta bu tılsımı yapanlara yanında da 1 kavanoz bal... evet yanlış duymadınız tam bir kavanoz balı bedava veriyoruz. tüm yapmanız gereken birazdan göreceğiniz telefon numarasını arayıp kalkanlar açık diyip bu mükemmel uygulamayı bal hediyesiyle elde edebilirsiniz. hemen arayın! çünkü hediyemiz sadece 31 kişi ile sınırlıdır.

isterseniz kreti kartınızı da 12 eşit taksime bölebiliriz * *

(bkz: hurafe)
sevdiğiniz kişiyle yapın.