rdbear

ayı sözlük te bir gece vakti beliren yeni yazar adayı. takibindeyiz.
aramıza hoş geldin.

(bkz: askk)
nedense nickini her gördüğümde aklıma star wars serisindeki r2d2 yu getiren, az ama öz yazan yazarımızdır.
eşcinsel olmak başlığına yazdığı tanımıyla belki eşcinselliği baştan yaratmamış ama duyulmak istenmeyenlerle beraber eşcinselliği başarılı şekilde analiz etmiştir.
bakınız sağa sola üfleyiniz 'tü maşallah'...sözlükte ne cevherler var dedirten bir yazar daha.
bir fenomen yahu adam, iyi dinliyor, iyi konuşuyor bambaşka biri o iyi ki burada.
kanada'dan gelişini bun kutladığımız yazar. birde ottawa ayıcığı hediye etmiştir bana, çok şeker bir ayıcık, teşekkürler. o kadar zamandır lak lak ediyoruz yılı geçti, keşke daha önce tanışsaymışız dediğim ve tanıştığım için mutlu olduğum düzgün, sevimli, anlayışlı, sağlam muhabbetli insan evladı.
dark bear kadar uzun insan evladı, kafa adam vesellam...
bu adamla zaman geçirmek inanılmaz keyifli, ayı sözlük yeni yıl zirvesi vol.2 'de varoluşun için de ayrıca teşekkürler.
ayı sözlük yeni yıl zirvesi vol.2'de ekstrem uzaklıktan gelmiş katılımcı kontenjanını doldurmuş iki yazardan biridir. bir diğeri için: (bkz: aigai)*
zirvenin henüz başlamamış saatlerinden bitimine kadar vakit geçirme fırsatı bulduğum yazardır. cidden kafaymış.**
bu adamın muhabbeti iyiydi de karşılıklı muhabbetin bu kadar keyif verici olabileceğini düşünmemiştim * * *. iyiki gelmiş, iyi ki uzun uzun kalmış bizimle.
zamanında gördüğüm profil resminden çok aha yakışıklı bir yazarmış kendisi. hoşsohbet bir insan, ses tonu falan güzel de esas değineceğim nokta bu değil.

kendisi adeta yalan dünya zerrin ve sözlükteki muadilleri için gönderilmiş, "evdde erkek var mı" sorusuna cevaben yaratılmış "genç böyle, yapılı" bir arkadaşımız. rakıya çağırmak isteyenlere duyurulur. ancak kendisi 10 santim kısa 15 kilo az, esmer vesare olmadığı çin bana asla rakıya gelemeyecek, en çok taşınmama yardım edebilecek bir yazardır.
yemeden içmeden günlerce muhabbet edilesi bir yazar ayrıca çok zevkli biri * keşke daha fazla vakit geçirebilseydik senin gibi kafa arkadaşlar zor bulunuyor *
kendisini tanıyan bütün sözlükçülerin, oybirliğiyle kafa adam olduğuna karar verdigi, kanada'dan hemşerim.
kızıl sakallari damarlarındaki iskoç kanını ele veren içimizdeki iskoçyalı.
profil resminden anlaşılmasa da sözlükteki en yakışıklı ve en harika ses tonuna sahip adam.
facebook tan da takip ettiğim, pek sevimli bir sözlük yazarı. bana pek sevimli gelmesinin bir diğer nedeni de ayı sözlük kanada tayfasından olmasından kaynaklanır.
13 nisan 2013 itibariyle yüzyüze tanışacağım muhterem başkent sakinidir *
kanada da kendine has mütevazi hayatı olan yazarımızdır. beni tanıdıktan sonra hayat enerjisini bir kısım yitirmiştir. malum o badere senin bu badere benim diye anlattığımdan içi şişti*. konuşurken karşısındakini kendisinin yerine koyabilen, bir çok konuda layıkıyla tartışılabilen, hoş sohbet ve iyi dinleyen; içten bir samimiyete abartısız ve gerçek karşılığını verebilen biridir. kimi zaman kendisine iletişim psikolojisi yöntemleri uygulamışımdır. *
anladığım kadarıyla doğal kızıl saç ve sakala sahip.

yüzyıllar sonra yeryüzünden silinecek bir genetik kodlamaya sahip dolayısıyla kendisinin üremeye teşvik edilmesi gerektiğini düşünüyorum.en azından sperm bankasına falan spermlerini versin , çocuğu olmayan garibanların da turuncu/kızıl saçlı canlıları olsun.

dayanamıyorum sözlük , turuncuların günden güne yok olduğunu görmeye dayanamıyorum.
  • /
  • 2