jacobcullen

Durum: 12 - 0 - 0 - 0 - 28.09.2018 18:33

Puan: 152 - Sözlük Kezbanı

1 yıl önce kayıt oldu. 7.Nesil Yazar.

Bazı şeyleri seviyor bazı şeyleri sevmiyor :/

eşcinsellerde görülen kişilik bozuklukları

kendini içsel olarak sindir, anlamaya çalış veya kabullen.
imkanın varsa kaliteli bir psikolojik danışmanlık al.
manevi olarak suçlu, uzaklaşmış ve bitik biri gibi hissediyorsan onun her zaman seni duyabildiğini, çektiğin acıyı görebildiğini unutma.
duygusal olarak aşırı yükseldiğinde veya düştüğünde önüne bir defter al ve ona hissettiklerini yaz güzel bir müzik eşliğinde tabi.
ilerki hayatınızın güzel olacağınına dair hayal kurun.

ev haklısınız bu yazdıklarım çoğu kişiye anlamlı gelmeyebilir ama bana bunlar iyi geliyor. oturup ölümü beklemeyelim. karamsar düşüncelere girmeyelim. bu hayat sadece bir kere yaşanıyor. bir mücevhercinin yakut taşını işlediği gibi onun üstüne eğilelim onu işleyelim.

kurumsal şirkette genel müdürü kaldırmak

seks hayatınızı iki kelime ile anlatın

kendini kabul edememiş birey

çok insansı bir duygudur çoğumuzun başından geçmiştir kısa bir süre. insanlar çektikleri sıkıntıları halının altına süpürdükçe o halı dağ oluyor. yapılması gereken kendimize zaman ayırıp hepsiyle teker teker sırayla yüzleşmek. tüm acılar korkaktır bunu asla unutmayalım. bunu tek başına yapamayacağını düşünüyorsan klinik psikologlar veya psikiyatristler bunun için var.

bearların boy ve kiloları

öpüşürken gözleri kapatmak

arada gözleri açıp bakmak insana ayaklarının yere bastığı hissini verebilir. bunun bir rüyamı gerçek mi olduğunu kavramaya yardımcı olur.

eşcinsellerden sürekli darbe yiyip kendi kabuğuna çekilen eşcinsel

çok doğru bir seslenişitir. şu bir kesin ergenliğimiz, büyümemiz ve kendimizi anlamaya çalışmamız herhangi bir heteronunkinden daha daha sancılı, tepkili ve üzüntülü geçtiği için bazı şeyleri bastırmak zorunda kalıyoruz kimimiz antidepresana başlıyor kimimiz bunu sosyal ilişkilerine yansıtıyor hatta bir çoğumuz bunu böyle yapıyor. oluruna bırakalım. bu nasıl bir oluruna bırakmak olsun biliyormusunuz sahile vuran küçük bir dalgayı düşünün ardından bir tane daha geleceğinden şüpheniz olmaz demi işte öyle bir oluruna bırakmak. zor ama deneyin.

twunk

türkiye'de eşcinsel evliliğin yasal olduğu gün

neden olmasın. kim bilir neler değişir.

türkiye'de kadın olmak

evli biseksüeller

zor olay. ınsalar nasıl cesaret ediyor bazı şeylere...

sevgiliyle banyo yapmak

çok kötü bir anım vardır. hayatımın ilk anlamlı ilişkisi içindeydim sanıyordum. malum olay bittikten sonra elimden tutup beni duşa götürdü chestimi köpürtmeye başladı hayatımda hiç bu kadar sevgiye maruz kalmamıştım o an onun gözlerine kitlenmiştim yeşil yeşil... bitti gitmeye yakın birden soğuk davranmaya başladı anlamlandıramadım pek üstünde durmadım öptüm çıktım ardından bir gün geçti hiç mesaj atmayınca ben atayım dedim cevap yok ertesi gün gene mesaj attım cevap yok galiba bende onun chestini köpürtmedim diye beni terk etti başka açıklaması yok :) aaa olabilir belki şöyle ;bir insanın duygularını kullanıp yatağa attıktan sonra aramamak. fanteziler kurbanı gönlüm sen bu yolun başındasın #sabır
Henüz hiç başlık açmamış.
Henüz bir favori entry yok.
Henüz takip eden biri yok.