evli biseksüeller

he evet biseksüeller genellikle evli olurlar. he bi de tabiki arada bir farklı bişiler yaşamak istediklerinde bi eşcinsel bulup becerirler. yav he he. bazı insanların her boktan korkması da ürkütücü aslında, bir insanın hiç bir şeye cesareti yoksa neden yaşıyor ki... birde konu hakkında bilgisi olmadığı halde ve o duyguları yaşamadığı halde empati kurmadan ve önyargılı yaklaşması acizce oluyor. biseksellerin bu kadar ötekileştirilmesinin sebebi ne acaba.
gerçekte biseksüelliğe inanmıyorum. buna zorunlu heteroseksüellik demek daha uygun bence. yani aslında eşcinsel olduğu halde, mecburen heteroseksuel gibi davranan, arada da özüne dönen insanlardır. aynı anda hem kadın hem erkeğen içten gelen bir cinsel arzu duymak zor bana göre. ancak alışkanlıklar ve mecburiyetlerle açıklanabilinir. yani yıllardır evli olan bir adamın karısıyla yaşadığı otomatik sex gibi. o zaman nasıl evlendi diyebilirsiniz. bu arkadaslar genelde özcinselliğini henuz kavrayamadan ve kabullenemeden bir şekilde evlenmişlerdir. ama nihayetinde sonuç öze dönmek olacaktır.
2023 yılına kadar sanırım dahil olacağım kategori. hissedebiliyorum. *
orta yolu bulmuş insan.. idarecidir hem toplumun gerektirdiği gibi hem kendi istekleri doğrultusunda yaşar... iki yüzlüluk konusuna gelince insan birinin yüzüne ayrı arkasından ayrı konuştuğu bir dünyada her iki cinsle de mutlu olabilen insan can dir
türkiyede gercek anlamada bulunması cok zor olan kişilerdir.

söyle ki biseks olarak kendilerini tanımlayan tipler gerçekte kendilerini kandırmaktadırlar. yurdum insanı için geçerli. hem erkekle hem kadınla olam bisekslik degil. nasıl herkes insan dogupta zamanla insan olmadıklarını gördügümüz gibi.
evsiz kalan biseksüellere kıyasla daha şanssızdırlar.
bazı yanlışların her iki tarafından yanlış bildiği şeyler vardır.

1- her biseksüelim diyen, biseksüel değildir. biseksüel cok farklı dinamiklere sahip olan bir yapıdır. aile korkusu ile yapılan evliliklerdeki adamlar gizli eşcinsellerdir.

2- evli adam, zaten karısından başka birisiyle oluyorsa, gerçekten ortada bir sorun vardır. iki yüzlülük vardır aman dikkat.

3- biseksüel olup, her iki cinsle ilişkiye girmesine gerek yoktur. söyleki biseksüel olup, hiç kendi cinsiyle beraber olmamış tipler vardır.
dünya ile ölüler diyarı arasında kalıp.kaybolmuş kayıp ruhlar...ne bu dünyaya aittirler , ne de öteki dünya ya..
hayat onlara zordur. kendi istediklerini değil, başkalarının istediklerini yaşamak zorundadırlar.
genelde arkadaşlık sitelerinde "dürüstlük benim için çok önemli, yalandan hiç hoşlanmam, dürüstlük herşeydir, bıdı bıdı ......" şeklinde arkadaş ararlar.
aslında bir çoğu bir iki çocuk yaptıktan sonra daha evliliğinin beşinci yılında falan eşiyle seks yapmayı bırakır. eşine iktidarsızlık sorunu olduğunu falan söyler. seksi bir angarya, bir görev gibi gören, nasılsa iki tane yavruladım, daha çiftleşmeye gerek yok diyen karısı da bu durumdan şikayet etmez. kooperatif taksitleri ödendiği, üç beş yılda bir mobilyalar yenilendiği sürece kadın için hayat güzeldir. kocasının birşeyler yaptığından şüphelense bile, bu sorunu eşeleyerek, altından kalkamayacağı şeylerle yüzleşmeye, toplumda "dul kadın" statüsüne inmeye cesaret edemez. bildiğin üç maymun.
çok acıdığım bir gruptur. allah göstermesin.
içgüdüleriyle barışık yaşayabiliyorsa gayet de keyiflidir. değişik fantazilere yeni bakış açısı sağlar.
evli olması bana göre sorun değil ama evli olduğu halde eşcinsel ilişki arıyorsa onda bir tuhaflık var. gerçi bakmayın, benim de öyle gözüme kestirdiğim evli erkekler oluyor, verseler altına yatarım hiç çekinmeden, burada ahlak bekçisi gibi konuşuyorum. bir kerelik sevişmeden bir şey olmaz ama ilişkimsi bir şey olmadan kaçın derim.
eşcinselmiş, transeksüel erkekmiş, feminen pasifmiş, cd ap'ymiş, kadınsı aktifmiş, pasif nekrofiliymiş, submissive slave'miş, dominant top'mış, evli biseksüelmiş; bu tür şeylerin neden sorun edildiğini, tartışma konusu yapıldığını anlayabilmiş değilim. ancak şöyle bir sorun zuhur eyliyor evli biseksüeller nezdinde:
efendim, bu beyefendiler "erkeklik"lerini evli olmaları ve çatır çutur kadınları sikmeleriyle olumlamaya çalışıp, eşcinsel erkekleri "siz bunun ne olduğunu bilemezsiniz" argümanlarıyla 'küçümsemeye' çalışıyorlar ya; çok gülüyorum lan! şaka mısınız?

evet, evli olabilirsin ve dahi erkeklerle hâlâ sikişmeye devam edebilirsin. ama bir kadınla sikişiyor olman, seni, sadece erkeklerle sikişen bir erkekten daha "erkek" yapmıyor. hem erkeklik dediğin ne ki allasen ya, kanks?

evli biseksüellerin en çok eleştirildiği nokta evli olmaları değil; anlayın artık. hem evli olup hem eşcinsel sikişmelerine devam etmesi de değil; bunu da anlayın.
eleştirilme noktanız bu iki dünyayı ayrı tutmaya çalışıp, 'hayat arkadaşı'nızı aldatıyor olmanız. burada "aldatma" müessesesinin altını çizmek gerekiyor. heteroseksist bir düzlemde aldatmaktan bahsetmiyorum; insanî minvalde bir aldatmanın var olduğu gerçeğinden dem vurmaya çalışıyorum.

istersen 8 aktifle aynı anda sikiş, dilersen travestilere pasif ol, hoşuna giderse kadın kıyafeti giy, sınırlarını zorlayıp s&m partilere meze ol;
ama gün bitip de eve döndüğünde [caps lock: on] bu olaylardan hiçbir haberi olmayan [caps lock: off] kadınına "karıcım, sen bi'tanesin. seni çok seviyorum." diyebiliyorsan, "erkekliğini" değil, insanlığını sorgulaman gerekiyor önce.

insanî ilişkilerin güven üzre inşa edilmesi gerektiğini düşünen eski kafalı bir ibne olduğumdan dolayı, eşinin haberi olmadan ibne sikişlerini devam ettiren evli biseksüellerin hata içerisinde olduklarını düşünüyorum -naçizane.

ha, şöyle kaslı, kıllı, sakallı, dövmeli, post-rock dinleyen, en az iki yabancı dil bilen, anime ve b-movie seven, aylık geliri en az 10.000 tl olan, mümkünse 2 çocuklu evli bir biseksüel dilerse kuma olarak eve aldırabilir beni. ama tek şartım var: eşi yaşıyor olduğu bu ibnevi sikişlerden haberdar olacak.

bir pm kadar uzağınızdayım. sekste sınır tanımam. her türlü fanteziye açığım.
teşekkür ederim.
eğer her iki tarafta biseksüelse çok zevkli olabilir. aklıma türlü türlü grup seks geldi birden. (bkz: american horror story hotel)
yattığım kişilere adını, yaşını, mesleğini, medeni durumunu sormadığım için beni ilgilendirmeyen konu.

ha seviyor ve de manyakça aşık isem asla çıkmam çünkü sevdiğim birini paylaşmam sözkonusu olamaz.
biseksüeller heteroseksüellerden ya da eşcinsellerden daha aldatmaya meyilli değil diye biliyorum, grup sekse öyle çok bir düşkünlükleri de yok benim tanıdıklarımın. varsa bile bu evli olmalarına engel değil, ya da evli olmaları da ikiyüzlü olmalarına/artık biseksüel olmamalarına sebep değil. nedir bu bifobinin sebebi cidden?
  • /
  • 2