evli biseksüeller

çok acıdığım bir gruptur. allah göstermesin.
içgüdüleriyle barışık yaşayabiliyorsa gayet de keyiflidir. değişik fantazilere yeni bakış açısı sağlar.
evli olması bana göre sorun değil ama evli olduğu halde eşcinsel ilişki arıyorsa onda bir tuhaflık var. gerçi bakmayın, benim de öyle gözüme kestirdiğim evli erkekler oluyor, verseler altına yatarım hiç çekinmeden, burada ahlak bekçisi gibi konuşuyorum. bir kerelik sevişmeden bir şey olmaz ama ilişkimsi bir şey olmadan kaçın derim.
eşcinselmiş, transeksüel erkekmiş, feminen pasifmiş, cd ap'ymiş, kadınsı aktifmiş, pasif nekrofiliymiş, submissive slave'miş, dominant top'mış, evli biseksüelmiş; bu tür şeylerin neden sorun edildiğini, tartışma konusu yapıldığını anlayabilmiş değilim. ancak şöyle bir sorun zuhur eyliyor evli biseksüeller nezdinde:
efendim, bu beyefendiler "erkeklik"lerini evli olmaları ve çatır çutur kadınları sikmeleriyle olumlamaya çalışıp, eşcinsel erkekleri "siz bunun ne olduğunu bilemezsiniz" argümanlarıyla 'küçümsemeye' çalışıyorlar ya; çok gülüyorum lan! şaka mısınız?

evet, evli olabilirsin ve dahi erkeklerle hâlâ sikişmeye devam edebilirsin. ama bir kadınla sikişiyor olman, seni, sadece erkeklerle sikişen bir erkekten daha "erkek" yapmıyor. hem erkeklik dediğin ne ki allasen ya, kanks?

evli biseksüellerin en çok eleştirildiği nokta evli olmaları değil; anlayın artık. hem evli olup hem eşcinsel sikişmelerine devam etmesi de değil; bunu da anlayın.
eleştirilme noktanız bu iki dünyayı ayrı tutmaya çalışıp, 'hayat arkadaşı'nızı aldatıyor olmanız. burada "aldatma" müessesesinin altını çizmek gerekiyor. heteroseksist bir düzlemde aldatmaktan bahsetmiyorum; insanî minvalde bir aldatmanın var olduğu gerçeğinden dem vurmaya çalışıyorum.

istersen 8 aktifle aynı anda sikiş, dilersen travestilere pasif ol, hoşuna giderse kadın kıyafeti giy, sınırlarını zorlayıp s&m partilere meze ol;
ama gün bitip de eve döndüğünde [caps lock: on] bu olaylardan hiçbir haberi olmayan [caps lock: off] kadınına "karıcım, sen bi'tanesin. seni çok seviyorum." diyebiliyorsan, "erkekliğini" değil, insanlığını sorgulaman gerekiyor önce.

insanî ilişkilerin güven üzre inşa edilmesi gerektiğini düşünen eski kafalı bir ibne olduğumdan dolayı, eşinin haberi olmadan ibne sikişlerini devam ettiren evli biseksüellerin hata içerisinde olduklarını düşünüyorum -naçizane.

ha, şöyle kaslı, kıllı, sakallı, dövmeli, post-rock dinleyen, en az iki yabancı dil bilen, anime ve b-movie seven, aylık geliri en az 10.000 tl olan, mümkünse 2 çocuklu evli bir biseksüel dilerse kuma olarak eve aldırabilir beni. ama tek şartım var: eşi yaşıyor olduğu bu ibnevi sikişlerden haberdar olacak.

bir pm kadar uzağınızdayım. sekste sınır tanımam. her türlü fanteziye açığım.
teşekkür ederim.
eğer her iki tarafta biseksüelse çok zevkli olabilir. aklıma türlü türlü grup seks geldi birden. (bkz: american horror story hotel)
yattığım kişilere adını, yaşını, mesleğini, medeni durumunu sormadığım için beni ilgilendirmeyen konu.

ha seviyor ve de manyakça aşık isem asla çıkmam çünkü sevdiğim birini paylaşmam sözkonusu olamaz.
biseksüeller heteroseksüellerden ya da eşcinsellerden daha aldatmaya meyilli değil diye biliyorum, grup sekse öyle çok bir düşkünlükleri de yok benim tanıdıklarımın. varsa bile bu evli olmalarına engel değil, ya da evli olmaları da ikiyüzlü olmalarına/artık biseksüel olmamalarına sebep değil. nedir bu bifobinin sebebi cidden?
sonuçta bu bir tercih, kişi hem kadın hem erkekten hoşlanabilir?biyolojik birşey tartışmaya gerek yok, ister birlikte olur ister olmassınız
genelde 30-40 yaşları arasında olan evli biseksüeller yalnız avlanırlar. avlarına hornet, planet romeo ve growlr gibi app'lerden yaklaşan evli biseksüeller çoğunlukla evli olmadıklarını söylerler. evli biseksüel avını yiyor, artık onun için hiçbir şey önemli değil.*
evli olduklarını tamamen gizledikleri için ya da çok sonraları açıkladıkları için baştan tanım olarak anlaşılması zor grup. kavun da değil ki koklayıp anlayak. ha ilk günden evli olduğunu açıklayanlar da yok değil. bir tanesi bana "sen benim umudumsun" demişti. sanırım beni fazla ciddiye almış. almamalı. * * *
suan icinde bulundugum.. ama gizli oldugum icin hicbirsey yapamadigim durumdur
bir sorun olarak gormedigim duruma sahip bireyler. olay 'evli biseksueller ile iliski yasamak' olarak degerlendiriliyor sanirim. biseksuel bir birey pek dogal olarak sevdigi insan ile evlenebilir, bunda bir sorun yok. illa biseksuel diye de kisinin habire farkli partnerler edinmesi de gerekmiyor.
zor olay. ınsalar nasıl cesaret ediyor bazı şeylere...
aklıma ter kokan yaşlı, korkak amcalar geliyor evli biseksüel deyince.
  • /
  • 2