sevgiliyle banyo yapmak

bir çift kumrunun yıkanışıdır.*
sevgiliyi banyo fayansına dayayıp, eller sabunlu saçlarında yavaş yavaş gezip vücut kıvrımlarından aşağı düşmüyorsa tam yapılmamıştır.
içimde ukte kalmış ve çok zevkli olduğunu tahmin ettiğim aktivite.
bana göre daha doğrusu benim anladığım şekilde; sevgilinin kendi başına ulaşamadığı yerlerini güzelce yıkamak; duruladıktan sonra bu bölgeleri öpüp koklamaktır. boğulmaya şarkı önlem alıp suyun altında beraber uyumayı da öneriyorum.

dezavantajı alışkanlık yapıyor olması.
öncelikle gerekli olan bir adet sevgili (+1 de olabilir) ve güzel bir banyo.
sevgilinin bile ayağını kaydırmak için sinsi planlar yaptıracak ıslak düşler faaliyeti. ama bir süt banyosu değil.
(bkz: hangi sevgili)

(bkz: millet aç aç)

https://s.instela.com/m/millet-ac-ac--i671304-1200x630.jpg
tatlışlık ötesidir.
sevdiğim erkeğin sırtını keselemek saçlarını ovalamak köpükler yüzünden akarken minnoş gözlerini kapatmasını böyle sıkmasını izlemek falan keyif verir. bitmesini istemediğim ama su israfına karşı olduğum durumdur.

he tabii aynı özeni partnerimden de beklediğim durum ayrıca.
rihanna klibi tipinde şirinliklere gerek yok arkadaşlar. şehrimizin ortasından metrobüs geçiyor. o yüzden bu su tasarrufudur. romantik bir yanını göremiyorum, özellikle duş kabinindeyse. üşendiğim için kendimi sevgilime/sevgililerime çok yıkattım ama adamlar bir tellaktan fazlası değildi o an gözümde. zaten ben darlanırım iki ayıcık bir duş kabininde o kadar sıcak bir suyun altında cebelleşirse. adam gibi sırasını beklesin.*
tatlı ötesi bir zevktir. ilişki sonrası birlikte duşa girip, sonra yanyana uyumak.