ayı sözlük'e destek için reklamlara tıklamak

aklımıza geldikçe, hatta bir ibadet gibi her gün bir kaç kez yapmamız gereken eylem.

fakat tıkladıktan sonra sayfanın biraz açılmasını bekleyin de tam geçiş sağlansın. böylece google sayabilsin ve parayı haneye yazabilsin. çok sık da tıklamamak gerek, reklam şirketlerinin sistemlerinde bot kullanıldığından risk ortaya çıkabilir.
kimsenin tıklamadığı reklamlar. her gün sıfır (0) adet tıklanma gözlemliyorum. tabi seri de tıklanmamalı reklamı geri çekiyorlar seri tıklandığında ip adresi faaliyeti olarak görünüyor, akışına bırakmak en iyisi.

(bkz: ay kolanya)

(bkz: ayı sözlükteki gittigidiyor reklamları)
(bkz: ayı sözlükteki indirdik reklamları)
(bkz: ayı sözlükteki wordego reklamları)
(bkz: ayı sözlükdeki reklamlar)
aklıma geldikçe yaptığım ve ayı sözlük hep olsun hep yaşasın diyenlerin de yapması gereken eylem.
yapmak şu ana kadar aklıma gelmediği için resmen utandığım hareket.
ilk tıklama tecrübemde şansıma "sevi bebe jakarlı pijama tulum" çıkan eylem. fiyatı 27.90. 7 tekil kullanıcı tarafından ziyaret edilmiş olup, ürün tüm türkiye'ye gönderiliyormuş.

(bkz: tüm türkiye'ye göndermek)

ayrıca indirdik.com'a tıkladım da tıkladım. ama görüntü mörüntü yok, olsun... olsun da kardeşim ben cahil bir insanım, şunu hayal edemiyorum ki bırak anlamayı: " forex kumandalı 623a çakmak ve usb girişli fm transmitter." yazılanlar doğruysa böyle bir icat uluslararası ödül almalı. iron man şaşkın yemin ediyorum.. neyse bu galiba o "anlayanaa kardeeşş!"çilerden bişeyler.

işte böyle sabah sabah bir bebe tulumu ve uzay yolu maceramın sonuna geldim.
biraz gerçeklere değinmek gerekirse her tıklama aslında buraya kazandırmaz.

yıllar yılı google firmasına çok fazla dolandırıcılık oldu bu reklam işinden dolayı. o yüzden aynı bilgisayardan defalarca tıklama gerçekleştiğinde bu tıklamalar toplam 1 tıklama olarak görülür.

örneğin siz, kendi evinizde giriyorsanız. durmadan tıklamanıza gerek yok.


yapmanız gereken başka insanların tıklamasını sağlamaktır. bunuda twitter, facebook, google plus üzerinde ayı sözlük reklamı yaparak daha fazla yardımcı olunabilir.

bilmişlik olarak algılamayın ama normalde sitelere tıklama sebepleri site içindeki kaliteli entrylerdir. eğer konular ile ilgili daha net, saldırgan olmayan ve yardımcı yazılar yazılırsa google aramalarında ayı sözlük daha yukarıda çıkar. böylelikle daha fazla kazanır.

haydi eller klavyeye...
tıklıyorum, vicdanımı rahatlatıyorum. mis gibi oluyo sözlük *

edit: :p ne ben onu anlamadım.

(bkz: kendinden bihaber adam)
gittigidiyor'un "erkek kapri,şort" reklamına, "acaba eleman seksi mi sanki lan??" diyerek tıkladım demin, vazifemi yerine getirdim...
not: pek değilmiş
her gün, günde 3 kez yaptığım olay. bir şeye faydası olduktan sonra, kime ne zararı olabilir ki...