jessie j

23 yaşında ingiliz müzik sanatçısıdır.

kendisinin biseksüel deneyimlerinin fazla olması ve aykırı kimliği bulunmaktadır. sekse ve mastürbasyona bağlılığı yüzünden psikolojik tedavi görmektedir ara ara.

önde gelen şarkılaır adları;
(bkz: price tag)
(bkz: nobodys perfect)

güzel bir şarkısı için
severek ailecek takip ediyorum.
(bkz: who you are)
no body şarkısını radyoda ilk duyduğum da kendisine rahmet diledim ... sonra şarkı bitiminde öğrendim adını. 27 sinde uyuşturucudan ölen bir kadın vardı o sanmıştim..( araban şahin olunca yabancı müzikle bu kadar alakan oluyo )
son yıllarda ingiltereden çıkan en güçlü ses,canlı söylediği şarkılar playbackten bile daha iyi ki bazen anlaşılmıyor bile bu durum,çok iyi sahne hakimiyeti var ve hiç çekinmeden maymunluklar bile yapabiliyor bu kadın.


http://ayisozluk.com/lnk/a5a055
yabancı şarkılarda pek başıma gelmez ama nobodys perfect şarkısı beni fena duygulandırıyor daha da bir seviyorum bu hatunu gittikçe.
saçlarının orijinal mi yoksa peruk mu olduğunu merek etmekteyim, bilen varsa beri gelsin.
şarkılar güzel hoş 10 numara 5 yıldız da birşeyler eksik bu kızcağızda prodüksiyonda mı yanlış vardır nedir bilemem bir üst seviyeye çıkamadı. bi lady gaga madonna değil yani
26 haziran 2012 tarihinde istanbul küçükçiftlik park'ta pozitif günler'in sponsoruyla verdiği konser tek kelime ile mükemmeldi. yaş ortalaması 14-15 arasında seyiriyordu fakat jessie j'nin performansı gerçekten buna değerdi.

1 saniye bile boş durmayan jessie j açılışı 'do it like dude' şarkısıyla yaptı. price tag adlı şarkısında minik hayranını sahneye davet eden jessie j hayranlarını mest etmesini iyi bildi.

başarılı sanatçının tam saatinde sahneye çıkması ise 1-1.5 saat daha beklemeyi göze alan beni yerle yeksan etti.
who you are adlı şarkısı pek bir anlamlıdır.

don't lose who you are in the blur of the stars!
seeing is deceiving, dreaming is believing, *
it's okay not to be okay.
sometimes it's hard to follow your heart.
but tears don't mean you're losing, everybody's bruising,
there's nothing wrong with who you are!
voice uk jürilerinden biri inanılmaz bu küçük kız yahu do it like a brother şarkılarının kralıdır seside çok iyi yarışmada da çok iyi iyi yani
canlı performası da güzel bu kızın. rihanna' nın canlı performansları gibi kötü gelmiyor bana. severek dinliyoruz.
normal sesindeki o yoğun ingiliz aksanıyla şarkı sesi arasında kocaman farklar var. normal konuşmasında pek bir şey anlaşılmıyor çünkü aksanı çok ağır * oysa şarkıları oldukça hoş, başarılı. çok da sempatik, bad ass bir havası var.
bana güzeller güzeli arzu eceyi hatırlatan britlerin seks bağımlısı genç şarkıcısı.
tmm sarkılar guzelde abı ben klıplerınde sarkıyı dnleyemıyorum kı odaklanamıyorum yanı
daley'in remember me şarkısında ki performansıyla oha dedirtti, performans dediğim ses olarak değil görüntü olarak yalnız, uzun saçlı hali gerçekten manyak hale getirmiş bu kadını. klibi sessiz izlesem kırk yıl aklıma gelmezdi o olduğu.
sesi katy perry'i anımsatan şarkıcı. özellikle domino şarkısını ilk dinlediğimde katy perry'nin söylediğinden çok emindim.


"thunder" şarkısını sapık gibi sevdiğim sanatçıdır. 11 eylül 2015'de bizim buralara geliyor. kaçıranı pataklasınlar.
geçen yazdan beri manyak gibi günde en az 5 doz bang bang'i dinlediğim, inanılmaz sesli kızımız. diğer parçalarını da beğenerek sırf bang bang için konserine gitmeyi düşünüyordum ki ertelendiydi. ha bir de ain't been done'ı vardır ki o da ayrı güzel:

bazılarının bana benzettiği ama benzediğimi düşünmediğim ünlü
temmuzdaki istanbul konserini eylüle erteleyen, do it like a brother şarkısıyla piyasaya çıkmış, price tag ile ün kazanmış ingiliz asıllı şarkıcıdır. sesi kaç oktavdır bilmem ama tüm tüylerimi diken diken edebiliyor.
  • /
  • 2