dünya üzerindeki tüm eşcinselleri toplayıp yok etmek

homofobinin sadece dışlama, şiddet değil aynı zamanda faşizmin fitili olduğunun da habercisi düşünce. burnuma betül aşık kokuları da gelmiyor değil hani. kendisi bir türbanlı olarak ayrımcılığa maruz kalındığını unutmuş olacak ki dikkat gay çıkabilir isimli tematik çalışmasında ''böcek olmayı kabul edenler ezilince şikayet etmemelidirler'' buyurmuştur. elbette ki bu tarz bir faşizm empati yoksunluğundan ziyade cahillikten kaynak alır. eşcinsellik cinsellikten ibarettir düşüncesi etrafında hayatı porno film karelerine hapsetmiş zihniyetin insana dair hassasiyetleri göstermesi beklenemez elbette.

eşcinsellik çoktan seçmeli hayatın tercih listesinden zoru seçip, toplumla mücadele etme amacıyla yaşanmaz. hepsini toplayıp itlaf etseniz de yenileri ortaya çıkacaktır; hem de üreyip, soyu devam ettirip dünyayı kurtardığına inanan heteroseksüeller sayesinde. ama onların içinde de gizli eşcinseller olabilir. o yüzden kazanı biraz büyük hazırlamakta fayda var! fayda ekseninde bakarsak eşcinsellerin nerelerde çalıştığı, nasıl bir yaşam tarzı sürdürdüğü zannediliyor acaba? eğer gözler magazinin ışıltılı dünyasından alıkonabilirse anlaşılacaktır. hepimiz gibi sıradan işlerle iştigal ediyor çoğu. ama dünyayı heteroseksüeller kadar kurtaramıyorlar ve henüz onlar kadar marjinal! olamadılar, bu da ne demekse.

eşcinsellerin sadece götten ibaret oldukları savına da dayandırılabilir bu hastalıklı düşünce. lezbiyenlerin ise hala fantezi nesnesi olarak görüldüğü ve ancak bu şekilde sindirilebildiği anlaşılıyor. hadi geyleri ele alalım, onlar da sadece anüsleriyle yatak mezesi olmuyorlar, aktif de olabiliyorlar, sadece öpüşebiliyorlar da. hatta inanmayacaksınız ama sevme yetenekleri de var. hem de kendi cinsini; tabii ki toplumun izin verdiği ölçüde.

bir de bunlar üstlerine basılınca çirkeflik yapmıyorlar mı insanın kazanın altını harlayası geliyor. kafalarını küçükken ezeceksiniz bu böceklerin, anne karnında hatta!
düşünemeyen insanların saçmalığı.
her kıyım ardından bir yükselişi getirir. insanoğlu bunu hiç anlayamamıştır. akıllara zarar bir yaklaşım. *
dünyayı bilmem ama full aktifler ve lubunya kardeşlerimize de eklersek, nufüsün yarısının kaybolacağı garanti olacak eylemler silsilesidir.

bugün cinsel yönelimini sevmeyen insanlar, önce eşcinsel ve travestileri sonra ise aşağıdan yukarıya çıkacak şekilde bütün azınlıkları öldürecektir. insanoğlu hayvandan gelmiştir, insanlık ve hayvanlık ayrımına çok dikkat etmek lazım.
gayet hoş bir düşünce ama eksik kalmış. kirece bulayıp toplu mezarlara atmalı. daha hoş oldu sanki.
ne işe yarayacağını anlayamadığım eylem...
bunun yerine dünya üzerindeki tüm katil ve tecavüzcüleri öldürmeyi teklif ediyorum.
ikinci bir holokost planı.çok uzak olmayan zamanda bu tür düşünceler en planlı ve organize şekilde yahudilerede denenmişti.sonuç tam tersiydi.yahudiler birbiriyle tam anlamıyla kenetlenip iki bin yıl sonra devlet kurdular.naziler ise yeryüzünden silinmişti.o kadarki müslüman ve katolik kimliğe bürünen naziler bile yakalanıp suikastlerle yokedilmişti.
peki aynı şey eşcinsellere yapılsa.herhalde dünya tek ülke olup,ülke bayrağı gökkuşağı olurdu. v.s
aslında bence eşcinsellerin dünyadan silinmesi için yapılacak tek şey var.oda onları rahat bırakmak.doğal seleksiyonla ben eşcinselliğin bitebileceğini düşünüyorum.bir bakıma yüzyıllarca eşcinseller zorla evlenerek/evlendirilerek çocuk yaparak/yaptırılarak eşcinselliğin hala varolmasında en çok paya sahiptir.
eşcinselliğin doğal seleksiyonla bitebileceği üzerine bildiğimi ve düşündüğümü söylemek istiyorum.
eşcinsellik ataların eşcinsel olmaları dolayısıyla size geçmez. bu rastlantısal gerçekleşen bir seçilim. tıpkı kimilerinin kulak memelerinin yapışık, kimilerinin ayrık olması gibi.
peki neden varız?var olan her insanın evlenip çocuk yaptığını düşünün. belki de doğanın nüfusu kontrol altına alıp, çeşitlilik yaratması için... tüm renkler için varız. belki de bu duygusal ve cinsel dürtülere sahip tüm canlı türlerine özgü bir seçilim, özellik!

dolayısıyla tüm eşcinseller rahat kalsa, zorla heteroseksüel ilişkiyle çocuk sahibi olmasalar da sonuç değişmeyecek, eşcinsellik bir primat türü olan insanda ciddi bir oranda var olamaya devam edecektir.
nefret edenlerin bir şekilde bizi yok etmenin yolunu bulduğunu düşünelim, her insanın cinsel yönelim oranını gösteren bir el tabancası buldular diyelim ki..
saf heteroseksüellerin toplumun sadece %10'unu oluşturduğunu gördüklerinde, kendi çocuklarını ve ailesini dahi katletme gerçeği içlerine oturacak.
bazen insanın aklına gelmiyor değil. bunalıma girmiş bir gayin nefret söylemi
dünyanın %7'lik bir nüfus kaybına yol açacaktır. 7 milyardan hesaplayın herhalde bir hollanda yüzölçümü kadar mezar olur.
nazilerin toplama kampı modelini anımsatan iğrenç bir önerme.
dünya arınır zannedecekler heralde , oysaki pisliğin ve kirin sadece lgbt bireylerinde değil tüm insan çeşitlerinde olduğunun farkında değillerdir .