hetero görünümlü gay

doğada var olan,hayatta kalabilmek için kamufle olma sanatını kullanan geydir.bu topraklarda şu anda en mantıklı görüneni yapandır.her gün bir eşcinsel ya öldürülüyor yada intihara zorlanıyor.susup seyirci kalmak elbette çok tembelce ama yaşam şartlarını da göz ardı etmemek lazım.

zenne filmindeki harika söz durumu özetliyor ayrıca.
(bkz: dürüstlük bazen öldürür)
toplumumuz getirmiş olduğu zorluklara karşı yapılan zorunlu ve dolaylı olarak en iyi tercih. haa birde şu vardır ki herkes eşcinsel olduğunu belli etmez.
hayati tehlike *, işten atılma gibi nisbeten zorunlu haller dışında olunmaması gereken durumdur. zira, kendini gerçekleştirebilmek, kendin olabilmek varoluş amacımızdır. * hiçbir zaman o '' ideal '' ülke-dünya-zaman gelmeyecek. değişen biz olacağız. biz kendi içimizde özgürleşmezsek dış dünya hiç bir zaman özgür olamaz. açılan insanlar da uzaylı değil çünkü. hiçbir sıkıntı sürekli bir yalanı yaşamaktan daha kötü olamaz. açılmayışımıza türlü çeşit bahaneler uydurabiliriz tabii ama kendimizi kandıramayız nihayetinde. en kötüsü de, açılan veya açılmayı düşünen insanlara yine geylerin baskı uygulaması, engellemesi. birbirimize cesaret ve güç vermek yerine köstek olmamalıyız bu konuda. her kişi zaten kendi koşullarını en iyi değerlendirebilecek durumdadır.
yurdum topraklarında yaşayan gay popülasyonu icin zorunlu olan bir durumdur.
feminen görünmekten hoşlanmayan gay'in büründüğü şekil.

(bkz: manly man)
gay radarına yakalanmaması mümkün olmayan gaydir.
bukalemun hayvanının gay bireyleri bu işi mükemmel yapar diye düşünüyorum
"gey dediğin illa feminen görünmek zorunda mı?" sorusunu kendisine soran ve öyle olduğu için öyle sevdiği için öyle giyinen geyler de mevcut olsa da bir gizlenme biçimine gelince durum korkaklığa kaçıyor.
eşcinselliğin karşı cins gibi görünmekten ibaret olmadığını gösteren gay türüdür.
gizlilik saplantısı taşıyan, belli etmemek için kasan gruptan olabileceği gibi; yapısı gereği fazla masculen olabilen adam türevi. ikinci gruptansa tadından yenmez. ancak şekli ne olursan olsun ruhu net ve özünde sabittir.
"gay gibi görünen gay" nedir bir onu da düşünmek lazım. eflatun fluarıyla gezinen belden oturtmalı bir pantalon mu düşünmek gerekir yoksa günün her saati karşılaştığımız sıradan insanlar da gay olabiliyor mu? cinsel yönelimini görüntüsüyle sivrilten bir birey ne kadar sağlıklı? görüntümüzü oluşturan etkenler cinsel tercihlerimiz mi örtüşmeli? her şeyi cinselliğe bu kadar bağlamak mı gerekli? herkes daha rahat sevişebilmek için mi giyiniyor, imaj ediniyor? eşcinsel bir bireyin ufkunun daha geniş olması gerektiğini düşünürüm, çünkü farklılıkları açısından kendini aşmaya çok daha yatkındır. kişinin tamamen kendi kararına bağlı olan şeyleri topluma yaranmak, konumu stabilleştirmek ya da yaşadığı ülkeye bağlamak çok sığ bir düşünce olmaz mı bu anlamda. eşcinsel birey kendinin kabul görmesini isterken toplumun her kesimi için de bunu istemezse fikirleri içinde ne kadar dürüst sayılabilir? bir insanın görünmek istediği şeklin her zaman bir amacı olmak zorunda olmamalı, ya da bir amaca dayatılmamalı diye düşünüyorum. yaşadığımız hayat sadece yattığımı kişinin cinsiyetinden ibaret değil. bunu biraz daha sindirmek gerek.
bir escinselin homofobik olmasi icin gereken 10 temel sarttan biri
- geyim ama hetero gorunumluyum, belli etmiyorum, kimse anlamiyo,
straight acting gibi bir turevi daha var.
son zamanlarda "zırıl zırıl" diye tabir edilen gay modeli...
gaylerin kendi aralarında uydurduğu bir söz öbeğidir.
gay olduğunu afişe etmeyi istemeyen , heteroyum diye bas bas bağırmıyorlar ya da ben heteroyum diye baskılı tişört giyen görmediğim gibi gayim diye bağırmayanlar için kullanılan ön yargılı ifadedir.
kendini kastığından her halinden hareketinden gey olduğu anlaşılan, pek hetero görünümlü olamayanları çok tatlıdır. komedi dizisi karakteri gibidir.
manita bıraktıracası sebep. şöyle oluyor ki;

-seni yolda görsem hayatta gay demezdim.
+kem, küm. (bu esnada içimden geçenler: daha ibneyi gözünden tanıyamayacak kadar kezbansan, seninle ne işim olur, next please.) * *
  • /
  • 2