hetero görünümlü gay

hetero görünüm nasıl oluyor? heteroların kendilerine özgü bir görüntüsümü var?

kadınsı olmayan eşcinseller sahtekar falan mıdır?

diye peş peşe sorular sormadan edemediğim başlık.
hetero görünüm nasıl oluyor pek de anlamadım, ancak gay olmadan önce, yıllarca hetero olarak efemine bir tiple yaşamak zorunda kalmak gibi bir bahtsızlığa uğradım! fiziksel görüntüm, özellikle yüz hatlarım, doğuştan yumuşak. ancak beden dilim, konuşma tarzım o zamanlarda son derece olağan, yani erkeksiydi; şimdilerde de öyle. buna rağmen o zamanlarda da, şimdilerde de hep gay olarak yaftalandım. bu durum eskiden çok rahatsız etmişti. bir sürü acı veren deneyim yaşadım tipim yüzümden. şimdi işime geliyor belki, ama geçmişle ilgili çok kötü anılarım var.

söylemek istediğim şu: fiziksel görünüm, cinsel seçim hakkında asla, asla, asla ip ucu veremez. adı geçen ip ucu sadece beden dili ile (yani bilinçli yapılan hareketlerle) oluşturabilirsiniz.

insanları tipine göre yargılamak çok yanlış diyorum ben.
başıma bir iş gelmeyecekse, genel olarak beğendiğim-beğenebileceğimi düşündüğüm erkek tipidir. herhalde sıradan- hiç beklenmeyecek öylesine birini deneyimlemek istiyorum ve çoğu heteroyu sonu her zaman hüsran da olsa çekici buluyorum. akılsızlığıma yanayım
gay camiasında biseksüeller sürünün dışlanan üyeleri omegalarıysa , hetero görünen ''straight act'' gaylerimiz ise alfadır.

yani öyle inanıyorlar diyelim.sonuç itibari ile hitap ettikleri ve ait oldukları kitle bellidir.
salakça bir başlık. hetero görünümlü ne demek, nedir bu ötekileştirme çabası. homoseksüellerle heteroseksüeller birbirinden farklı mı görünüyor ya da davranıyor. belki de siz farklı olduğunuz için bütün eşcinseller sizin gibi olsun istiyorsunuz. aptallık.

davranışın, tavrın, giyim tarzının cinsel yönelimle ilgisi yok, aksini düşünen cahil bir aptaldır. cinsel kimliğin kendini ilgilendirir. senin gibi davranmıyorum diye kendimi saklıyor ya da sınırlıyor değilim. herkes kendi adına konuşmalı. ben neysem oyum. başkalarını yargılamayı ve dışlamayı kesin. kimseden de korkmuyorum, isterlerse gay olduğumu bilsinler, bunu saklamıyorum.

bazı entryleri okuyunca hayata cinsellik penceresinden baktığınızı anladım bazılarınızın. ayrıca bas bas ben gayim diye bağırma isteği ilgi manyaklığıdır. kendi kendinize heterolardan dış görünüş ve tavır, davranış olarak ayrılmak için kendinizce şeyler uydurdunuz sanırım. sizin gay tanımınıza uymayan korkak oluyor değil mi. vay vay vay. cahil herifler.
  • /
  • 2