zaman zaman

Durum: 133 - 0 - 0 - 0 - 03.11.2013 03:05

Puan: 1994 - Sözlük Kezbanı

12 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 7

kürk gerçek ama ben evde kedi besliyorum

ekolojizm'den bağımsız bir hayvan severliğin ne kadar içi boş bir kavram olduğunun kanıtı söz imiş. * *

acıyor

anal seksin ne olduğundan bir haber, partnerinin vücudunun verdiği tepkileri anlayamayacak kadar bencil, anüs nasıl rahatlatılır nasıl genişletilir bilmeden bodoslama girebileceği zanneden zat-ı aktifin çok duyduğu ve aklını başına devşirip, egosunu bir kenara koyup, seksin iki kişiyi de * * tatmin etmek için yapıldığını anlamaz ise daha çok duyacağı sözcük.

ayı sözlük dördüncü ankara zirvesi

emin olamamakla birlikte,bir ihtimal katılınabilinecek zirve.

üçüncü köprünün adı halk köprüsü olsun kampanyası

game of thrones

1.75 boyunda beyaz tenli dövmeli hafif kaslı kültürlü gay

acaba kulaklık dışarı ses veriyor mu kaygısı yaşayan insan

urbenears dış kulaklık * kullanıyorsa, bu kaygıyı çoktan geride bırakmış insan tipidir. sonuna kadar açar dinler, kendien başka kimse zaten duymaz. *

çocukken hayal edilen tanrı şekli

inanmayacaksını belki ama penguen.* * sebebine dair hiçbir fikrim olmamakla birlikte aklım erer ermez allahsız olmamı genel hatlarıyla açıklayan çocukluk hayalim.

absürd cinsel tabular

rimming yapmanın, yaptırmanın pis bir şey olduğunun düşünülmesidir şüphesiz.

hal hatır sorulan insanın götünün kalkıyor olması

en kötü versiyonu iki gün önce halinizi hatrınızı öğrenmek için kırk takla atan kişinin halini hatrını sordunuz diye götünün kalkmasıdır. baştan kaybedendir.

17 mayıs 2013 istanbul depeche mode konseri

ntvmsnbc'nin haberine göre bulgaristan sınır kapısındaki grevlerden ötürü, depeche mode tur tırlarının geçememesinin bir sonucudur. fanları üzülmüştür, final haftası sebebiyle konsere gidemeyen fanlarıysa sessizlik içinde beklemektedir. * *

istanbul mutfağı

içinde vejetaryen ve vegan mekanları,mönüleri de barındıran mutfaktır.

alternatif koleksiyon nesneleri

lisedeyken ankara ulus'a turistik bir gezi düzenlemiştik arkadaşlarla şehri yeterince bilmediğimize inandığımız için, ordaki eski pasajların birinin içinde baykuşlarla alakalı her türlü nesneyi toplayan bir antikacı vardı ve bir dükkan dolusu da eşyası vardı. sanırım " baykuş" yeterince alternatif koleksiyon nesnesi.

avm

alışveriş yapacağınız veya geç saatte sinemaya gideceğiniz * durumlarda çok kullanışlı olduğunu kabul ettiğim ancak iki insanın randevulaşıp, oturup çay kahve içip sohbet etme amacıyla kullanmasını bir türlü anlayamadığım koca koca binalardır. bir de geceleri ne kadar çok elektiriği zayi edildiğini düşündürten yerlerdir.

istanbul görmemiş insan modeli

istanbullu olmadığı halde otu-boku bahane edip her fırsatta istanbul'a kaçan benim gibi bir bünyeden alacağı nasihat bir an önce gitmesi ve görmesi gerektiğidir. nihayetinde her canlı bir gün istanbul'u tadacaktır.

çarşaf kirlenmesin diye hamile kalan kız

en acilinden tampon ile tanışması gereken hanım kızımızdır. *

ayı sözlük baskılı t shirt

öncelikle çok güzel bir fikirdir. kurumsal bir kimlik kazanmak adına yapılması gereken işlerdendir. peşi sıra daha farklı ürünlerin hazırlanması da düşünülebilinir.

ps: cinsel tercih/kimlik falan derken kafası karışmış arkadaşlar var, "yönelim" kelimesini mi arıyorlar acaba? * *

türkçede kullanılan ingilizce kelimeler

fransızcadan türkçeye geçmiş bir grup kelimenin, ingilizce kökenli olduğunun zannedildiğini anladığımız başlıktır.

ayı sözlük yazarlarının burçları

ibne

  • /
  • 7
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 133

ermeni soykırımının 98. yıldönümü

akademik eğitimi akademi üyesi yeitiştirilme ciddiyetiyle alan bünyede verdiğiniz linklerin kaynakçasız çöp niteliği değeri taşıdığını belirtme ihtiyacı duyduğum başlıktır. ülkede her türlü baş ağrısını devlet ve onun politikaları yüzünden çeken bir azınlığı temel alarak açılmış bir sözlüğün devletçi yazarları sadece burada değil bünyeyi her yerde şaşırtmaktadır. resmi tarihe güvenmek ile lise tarih ders kitabını akademik bir kaynak olarak almak arasındaki anolojiden bahsederek sarkastik görünmekten çekindiğim başlık olarak da adlandırılabilinir. ben, şahsım, vicdanen rahat olmayanlardan olduğu gibi herhangi bir şekilde vicdanı sızlaması gereken bir ermeninin * vicdanı sızlamıyor diye insanlığımı alıp bir kenara koymayı kendime yediremeyeceğim için, neler olduğunu tam olarak anlayamadığım bir başlık olduğu da kesindir.

(bkz: özür dilerim)
(bkz: bazı yaralar zamanla kapanmaz)

kemalist kişilik bozukluğu

kişilik bozuluğu demek yanlış bir anoloji kurmak olduğundan, hatalı olduğunu düşündüğüm başlık.fakat kemalist geyin problemi, eşcinsellikle ile her türlü problemin ilişkilendirilebileceği kurumların dayandığı politik fikirleri, bir eşcinselin nasıl içselleştirdiğinin anlaşılamamasıdır. bugün ülkede yaşanan her türlü azınlık probleminin kaynağının ulus devlet olacağız diye politik yollarla verdiğimiz imtiyazlar olduğunu görmek çok kolay iken, türkiyedeki etnik azınlıklardan bile daha kötü bir halde olan cinsel azınlıkların dolaylı olarak neyi desteklediklerini göremediklerini düşündürür. ulusal-milliyetçi ideolojileri nasıl takip ettiklerini sorgulayan insanlara karşı pek ılımlı olmalarını beklemek zaten naiflik olacağı gibi kemalizmi eleştirmek hakkımız olduğunu bir şekilde düşünmemeleri de zaten şaşılası bir şey değildir. *

not: yüz resmimi sizi de görmek kaydıyla seve seve gönderirim ancak buraya yükleyerek kitleleri azdırmak istemiyorum. *

eski başlıkları hortlatmak

rastgele butonu ile oynamaktan zevk aldığım için zaman zaman sebebiyet verdiğim bir durum. *

pasif olmadan önce söylenen son sözler

-yanlış yerdesin.
-biraz daha aşşağısı.
-dur ben ayarlayayım. *

acıyor

anal seksin ne olduğundan bir haber, partnerinin vücudunun verdiği tepkileri anlayamayacak kadar bencil, anüs nasıl rahatlatılır nasıl genişletilir bilmeden bodoslama girebileceği zanneden zat-ı aktifin çok duyduğu ve aklını başına devşirip, egosunu bir kenara koyup, seksin iki kişiyi de * * tatmin etmek için yapıldığını anlamaz ise daha çok duyacağı sözcük.

sarah jessica parker

yüksek topuklarla yürümeye yeni bir hava katmış olduğu yetmiyormuş gibi yüksek topuklarla koşmaya,hoplamaya,zıplamaya da hiç çekinmeyen yıldız. at gibi olduğu doğrudur ancak çok* seksidir.
(bkz: adamı hetero yapacak kadınlar)

masterpiece

mdna albümünü ilk dinlediğimde hiç beğenmediğim, istanbul konserinde canlı canlı dinleyene kadar burun kıvırdığım ondan sonrada tabiri caiz ise kusana kadar dinlediğim ve hala bıkmadığım madonna şarkısı. *

saçma sapan video klipler

coldplay - viva la vida'nın böyle bir etksi vardır. sanki ekipten hiçkimse şarkı sözlerini daha önce okumamış, dinlememiş gibi düşündürür. *

buyrun burdan yakın:

cafe stockholm

açıldığı günden beri her önünden geçtiğimde "kim gidiyor acaba buraya?" diye düşünmeme sebebiyet veren, ayı sözlükte görünce şaşırdığım mekan. bölge cafe des cafe gibi, tapas gibi ankaranın güzel mekanlarına ve hatta starbucks gibi lo&loud gibi kahveci alternatiflerine sahipken insanın aklına bile gelmiyor gitmek. ayı sözlük vesilesi ile bir şans verilesi kafe. *

ibne

Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.