ayı sözlük baskılı t shirt

ayı sözlük bir yaşında zirvesi nde kura ile zirveye katılan 3 yazarımıza hediye edeceğimiz t-shirtlerdir. ağustos başında bastıracağız, bu t-shirtlerden bende istiyorum diyenler var ise bana ağustos başına kadar mesajla ulaşabilirsiniz. fiyat konusunda bilgi veririm. hazır zirve için yaptırıyorken size de yaptırabiliriz. fikir de verebilirsiniz.


edit: yeni t-shirt siparişleri için; bkz: (bkz:#131186)
şirin olmamış dediğim t-shirttür.
elbette ki düşünenin yapanın eline sağlık ama bence pençe yerine sevimli ayımız sağ ya da sol köşede olsa daha mı iyi olurdu ne?
açıkçası beğendiğim lakin pençenin biraz daha büyük olmasının daha hoş duracağına inandığım t-shirt'tir.
önerilerinizi ve yapıcı* eleştrilerinizi bekliyoruz, dikkate alınacak, yeniden düşünülecektir.
ayrıca (bkz: ayılar şirin olmaz) *
pençe çok gelenekselleşti, ayı sözlüğün "a" harfindeki ayısını ön kısma koyarak editlemeyi deneyeceğiz. henüz sipariş için vaktimiz var. bu sözlük sadece pençelerle yoluna devam etmiyor, haklısınız. yapıcı ve fikir verici eleştri ve düşüncelerinizi bekliyoruz.
ben hala pençeyi enseye küçük olarak koyalım ayıyı öne alalım derim.
ayı sözlük t-shirt ü olacağı için logoyu en azından ensede kullanmak gerek. özel olarak birşeyler yaptırmak isterseniz adres verebilirim. zaten adamların elinde logolar bulunuyor olacak. önde "ayıcık" arka ensede "ayı sözlük" olarak jpeg yapıp akşam yine bu başlıktan paylaşacağız.
jpeg; powerpoint ya da çizim özürlü biri olarak anlatmaya çalışsam mesela benim kafamdakini. sırtta gökkuşağı gibi(renkli değil şekil olarak) ayisözlük yazsa tam ortasında da sevimli ayımız yer alsa öntaraf boş olabilir yada ayımızı tam göbeğe gelecek şekilde yerleştirsek. yada ön tarafta sağ tarafta fazla büyük olmadan ayımız yeralsa sol tarafta pençe olsa sırtta da düz olarak ayısözlük yazsa. ya da ya da ön tarafta benim resmim olsa sırtında da cebim yazsa. *
resimdeki yüz görüneydi iyiydi dediğim başlıktır. * t-shirt ün son hali sabırsızlıkla beklenmektedir.
yeni şekli böyledir...

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/377598_4496826425147_1510852137_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/217947_4500678321442_16795369_n.jpg
ayının olanca şirinliğiyle boy gösterdiği t-shirt olmuş.
cok daha bizden olmuştur...olmuştur
eski önizlemede önde bulunan ayı patisi, arka ensedeki ayı sözlük yazısının altına konulursa da güzel olabilirmiş gibi sanki.
bence ön iyi olmuş ama arka için ayı sözlük alt alta yazılırsa daha iyi olur.. diye düşündüren başlıktır.
sipariş vermemize az kaldı, almak isteyen haber versinler ve sipariş vermeyenler sipariş verdikten sonra ebediyen sussunlar.
yarın alıyoruz t-shirtlerimizi, nasıl meraktayım bir bilseniz. zirveye katılıp kurada çıkacak 3 şanslı yazar kim olacak çok merak ediyorum.
çok şirin olmuşlar. beğendim doğrusu.
  • /
  • 2