ayı sözlük baskılı t shirt

ayı sözlük bir yaşında zirvesi nde kura ile zirveye katılan 3 yazarımıza hediye edeceğimiz t-shirtlerdir. ağustos başında bastıracağız, bu t-shirtlerden bende istiyorum diyenler var ise bana ağustos başına kadar mesajla ulaşabilirsiniz. fiyat konusunda bilgi veririm. hazır zirve için yaptırıyorken size de yaptırabiliriz. fikir de verebilirsiniz.


edit: yeni t-shirt siparişleri için; bkz: (bkz:#131186)
şirin olmamış dediğim t-shirttür.
açıkçası beğendiğim lakin pençenin biraz daha büyük olmasının daha hoş duracağına inandığım t-shirt'tir.
önerilerinizi ve yapıcı* eleştrilerinizi bekliyoruz, dikkate alınacak, yeniden düşünülecektir.
ayrıca (bkz: ayılar şirin olmaz) *
pençe çok gelenekselleşti, ayı sözlüğün "a" harfindeki ayısını ön kısma koyarak editlemeyi deneyeceğiz. henüz sipariş için vaktimiz var. bu sözlük sadece pençelerle yoluna devam etmiyor, haklısınız. yapıcı ve fikir verici eleştri ve düşüncelerinizi bekliyoruz.
ben hala pençeyi enseye küçük olarak koyalım ayıyı öne alalım derim.
ayı sözlük t-shirt ü olacağı için logoyu en azından ensede kullanmak gerek. özel olarak birşeyler yaptırmak isterseniz adres verebilirim. zaten adamların elinde logolar bulunuyor olacak. önde "ayıcık" arka ensede "ayı sözlük" olarak jpeg yapıp akşam yine bu başlıktan paylaşacağız.
resimdeki yüz görüneydi iyiydi dediğim başlıktır. * t-shirt ün son hali sabırsızlıkla beklenmektedir.
yeni şekli böyledir...

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/377598_4496826425147_1510852137_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/217947_4500678321442_16795369_n.jpg
ayının olanca şirinliğiyle boy gösterdiği t-shirt olmuş.
eski önizlemede önde bulunan ayı patisi, arka ensedeki ayı sözlük yazısının altına konulursa da güzel olabilirmiş gibi sanki.
bence ön iyi olmuş ama arka için ayı sözlük alt alta yazılırsa daha iyi olur.. diye düşündüren başlıktır.
sipariş vermemize az kaldı, almak isteyen haber versinler ve sipariş vermeyenler sipariş verdikten sonra ebediyen sussunlar.
yarın alıyoruz t-shirtlerimizi, nasıl meraktayım bir bilseniz. zirveye katılıp kurada çıkacak 3 şanslı yazar kim olacak çok merak ediyorum.
çok şirin olmuşlar. beğendim doğrusu.
tek kelime ile; gereksiz.

hetero bir redhead'in "i am redhead" yazılı tişört giymesi kadar saçma. seksüel hayatı insanlara duyurma çabası bu. "national pornographic" t-shirtü gibi. "sikerim xd" tadında.

ucuz.
anlamsız eleştirilere ev sahipliği yapmış tshirttür. sanki ayı sözlük tshirti olarak önünde " ben ayıyım" arkasında " ben gayim" yazan tshirtler bastırmışız gibi bir tavırla yaklaşılmasını oldukça "ucuz" buluyorum. bu bir sözlük yaş günüdür, ve siz değerli yazarlara hatıra olsun diye önünde sözlüğümüzün sevimli logosu olan ayicik, arkasında da ayı sözlük yazan bir hatıra hediye etmek istenildi. önünüzde " ben topum" ,arkasında "ben ibneyim" yazan şeyler hediye ediliyor gibi davranılmasını kesinlikle kaldıramam. önce bir tshirtin jpeglerini görünüz, sonra atıp tutunuz. neymiş cinsel tercihle alakalıymış. bence kabuğunuzdan çıkıp , önce içinizdeki toplumun baskıladığı homofobinizden kurtulun, sonrasında da ayı sözlüğün bir cinsel platform olmadığını ve kendileri için çok değer taşıyan ayisozluk 1. yaş gününde verilecek tshirtlerin asla ve asla cinsellikle alakalı bir seyler olmayacağını idrak ediniz..!
  • /
  • 2