sarah jessica parker

nam-ı diğer carrie bradshaw. 4 golden globe, 1 de emmy kazanmış olmasına rağmen bu kadının oyunculuğunda beni rahatsız eden bir şeyler var. sex and the city dışında da tutan bir projesi olmamıştır.
at olacakken insan olarak dünyaya gelmiş kadın. bu kadından daha fazla ata benzeyen birini ben daha ömrü hayatımda görmedim.* ayrıca ayaklarının çirkinliği dillere destandır. ayaklarıyla ilgili bir google görseli size cehennemin kapılarını açabilir...

(bkz: evlerden ırak)
alexander mcqueen dolabına sahip insan. tapıyorum desem yeridir.
kadın kısmıyla ilgili şeyleri pek de sevmediğim malum. ancak sex and the city ye bayılırım ayrıca sjp a ayrıca bayılırım.
önceden erkekmişti de daha sonra kadın olmuş gibi bir surata sahiptir. * ayrıca çene kısmında göze batan bir et beni vardır ki daha sonra aldırmıştır onu. * *
family guy'in bir bölümünde bir at tarafından canlandırılmış, atın 'hi, i am sarah jessica parker' repliği yarılmama neden olmuştur.
yüksek topuklarla yürümeye yeni bir hava katmış olduğu yetmiyormuş gibi yüksek topuklarla koşmaya,hoplamaya,zıplamaya da hiç çekinmeyen yıldız. at gibi olduğu doğrudur ancak çok* seksidir.
(bkz: adamı hetero yapacak kadınlar)
south park'ta mütemadiyen hicvedilen karakter. bu kadar çirkin değilim demesi camia tarafından beklenmektedir.