kültürümüzde böyle şeyler yok

günümüz lakçalaşmış, nefret söyleminde zirveyi zorlayan siyasilerinin diline pelesenk olmuş, kendi işlerine gelen her argümanı "kendi kültürümüze" ait bir parça olarak göstermek ve kendilerini "insan hakları" gibi temel bir olguya yöneltecek her türlü konuyu "kültürümüzde yeri olmadığı" iması ile halk tarafından "istenmeyen" olarak sıfatlandırma söylemi.

kadına, çocuğa, hayvana tecavüz kültürümüzün parçası iken kendi rızaları ile hayatlarını birleştirmeye çalışan iki hemcins bireyin toplumumuz nezdinde zinhar yerinin olmaması.
açlıktan ve parasızlıktan çocuklarının karnını doyurmak için ekmek çalan kişinin kültürümüzün en önemli değeri olan kimsenin malına göz dikmemek ile çeliştiği söylenirken, hortumlanan bankalar ve devlet hazinesi için "çalıyorlar ama yapıyorlar" mottosu ile kabul görüyor.

iki yüzlülüğünüz ve afedersiniz de siktiğimin kültürünüz batsın.

ps: eril dil kullanımı için özür dilerim
(bkz:kozmopolit) bir coğrafya'da yaşayıp yaşadığımız coğrafyanın tam olarak hangi kültürlerden etkilendiğine bakmaksızın sadece islam coğrafyası baz alınarak oluşturulmuş ön yargılar bütünü.

coğrafyamızda hüküm sürmüş kültürler için;
(bkz: şamanizm)
(bkz: mezopotamya)
(bkz: roma imparatorluğu)
(bkz: osmanlı imparatorluğu)*
çok kaba konuşcam ama, tecavüzcüleri eşek sikenleri akrabasını hatta kendi çocuğunu istismar edenleri kabul edin kendi halinde yaşayan adam gibi adam ahlaklı eşcinselleri hedef alın amk.
haters will make us famous
boş bir söylem, ahmedinecad (eski iran cumhurbaşkanı) zamanında iran'da eşcinseller yok diyordu, söyleyen sadece gelecekte hatırlanacak kendisi için daha derin bir çukur kazar
ısıtılıp ısıtılıp tekrar önümüze gelen söz. daha önce başkaları da söylemişti. daha orjinal şeyler bulunabilir. çünkü herkes biliyor bunun var olduğunu. her kesimden insanın lgbti olduğunu. son derece kitlere söylenen bir söz.
kültürlerinde kültür yok ki
kültürlerine pek hakim olmadıkları için.
ayakların baş olduğu, cehaletin iktidar olduğu bu ak'lı kara dönemin zihniyetini özetleyen çarpıcı ifade!
onurlu gururlu şekilde adını koyarak duygularını yaşamiyorlar. kulturlerindeki gayler. merdiven altı iliskilerde evlilik perdesi arkasında akrabalariyla sikisiyorlar. tovbe falan ediyolar. mhp'de bir kaç sene önce böyle bir olay gündeme gelmişti örneğin. sivas eski ülkü ocakları başkanı sedat pekerin ülkücü arkadaşı oğuz bulut; abi ayağına kendinden yaşça küçük bir çocuğa kerkinirken çocuğun ailesi tarafından basıldı ve videoya çekildi. buyrun videosu aşağıda. nasıl kültürümüzde böyle şeyler yok?

https://www.dailymotion.com/video/x6hwv7...

işte özgürlükler bunun için var. baskıladığınız yok saydığınız herşey böyle çirkinliklerle sağlıksızlıklarla geri dönüyor. insan onuru için, insanların içlerinden gelenleri gizli saklı yaşamamaları, yaşarken kendine ve başkalarına zarar vermemesi için var. insanlık için var. insan gibi olmak için var.