gelmiş geçmiş en itici erkek

kokan erkek, aleti küçük erkek, gereksiz özgüven sahibi erkek, yatakta fısss çıkan erkek, aşırı ısrarcı erkek, asosyal erkek, bakımsız ve pis erkek, erkektir elinin kiridirci erkek, delik olsun da gerisi mühim değildirci erkek, parasını herkesin gözüne sokan erkek, bir de ali ağaoğlunun bulunduğu klasman.
dedikodu yapan erkek.hem de mahallede oturmuş gelenin geçenin donuna kadar dedikodu yapan teyzeler gibi dedikodu yapan erkek.böyle bişey olabilir mi ya?
akasya durağı'nın yüzünden yavşaklık eksik olmayan erkek oyuncuları. şahısları değil belki ama o karakterleri yıllardır oynadıkları için gelmiş geçmiş en itici heriflerindendir demek istiyorum, al birini vur ötekine. *
karakteri, kişiliği, haysiyeti olmayan erkek(cik).
birçok konuda yetersiz olduğu halde egoist olduğunu düşünen ve bu yüzden egoist tavırlar sergileyen erkektir. çok konuşan erkek ikinci sıradadır. tedavisi ağzının ortasına terlikle vurmaktır
ohara ohannesburg neden yazılmamış hala ;

(bkz: rte)
önüne gelen herkese itelemiş, bu yüzden en itici erkek ünvanı almış kişi olabilir. evet zannımca olay budur.

(bkz: gelmiş geçmiş en sikici erkek)
ne kadar yakışıklı olursa ruh hali bozuksa eğer yaş takıntısı varsa sevgilisinin özgürlüğünü halini hayatını kıskanıp piç gibi ortada bırakıp kendini bi bok zanneden aslında zavallı bir insan olugunu görmeyen hep akıllı hep dev aynasına bakan erkek modeli.
yılmaz morgül bunun üzerine yazabileceğim başka bir şey olduğunu düşünmüyorum sadece adı ve soy adı yeterli.
1) homofobik olmakla kalmayıp tüm gaylerin üstüne atlayacağını düşünen
2) dişleri pis olan
3) konuşmayı bilmeyen
4) sadece boşalmak için herkesle yatabilen
5) sex'te ve ilişkide bencil olan
6) şımarık ve umarsız olan
narsist egoist erkekler. halbuki bir kez aynaya bakmayı denese ..
  • /
  • 2