prostat orgazmı

bu hafta minibüste yolculuk yaparken yolcularla neredeyse topluca yaşadığımız şeydir.

araç epey hızlı giderken bit tümseğe denk geldik, gerçi orada tümsek olduğu dümdüz yolda neredeyse 500 metre öteden fark ediliyordu ya, neyse, araba sert bir şekilde zıpladı. hani organlarım yer değiştirdi denir ya. fakat kalabalık arabada oturanların yaşadığı şiddetli "oturtulma" hareketiyle yüzlerinde oluşan engellenemez gülümsemeyi, ki genç bir kızı dudaklarını ısırırken bile gördüm, fotoğraflamak isterdim. peki benim yüzüm? ifademi bilmiyorum ama kıpkırmızı olduğuna eminim.
gizli eşcinsel amcaların prostat masajı sırasında yaşadığı orgazmdır.
pasif durumdaki kişinin yaşaması gereken şeydir birleşme aşamasında. yoksa pek bir şey anlanmaz pasiflikten, tabi bir kere yaşayan bilir.

prostat orgazmı yaşamak ve yaşatmak için bir adet büyük ve kalın bir penise ihtiyaç vardır kanımca. yoksa pek dürtemiyorsunuz malum.
pasif olan kişinin ilişki esnasında aldığı pozisyon ve kendini penise göre ayarlamasıyla her seferinde mümkündür. bunu keşfeden pasif, farklı boyutlarda penislerle ve aklı başında, ne yapacağını kavrayan, söz dinleyen bir partnerle bu zevki her seferinde yaşar. her ne kadar 'seks bencilliktir' dense de asıl önemli olan bu uyumu yakalayan partnerlerin ikisinin de aynı anda boşalmasıdır.
sıkça başvurduğum yoldur efem..
anal seksin erkekler için önemini gösteren gerçek. bu işin p veya a olmakla ilgisi yok; anatomi meselesi. ha, a larda prostat bezi barsakla duvar duvara ilişkide değilse onu bilmem.

erkek, anatomisi gereği yerken de orgazm olur; çünkü orgazmın kaynağı prostat bezidir. prostat bezine de en kolay anal yolla ulaşılır. kadınlar bu yüzden analın tadını asla alamaz, erkek isteyince "sapıığğğık" diye suçlarlar çokluk. anlamak için empati yapmalılar... evet.

anal orgazm da deniyor diye sanıyorum. bu şekilde cinsel ilişki sırasında pasif konumda olan erkekler, organlarına hiç dokunmadan boşalabilirler. oldukça seksi birşeydir karşı taraf için de.
yıllardır sevişiyorum ama hiç yaşamamış olabilirim çünkü nasıl olduğunu bilmiyorum beni bi aydınlatın ya
birisine yapması ayrı zevk, sana yapılması ayrı zevk. sabır ve deneyim gerekiyor tabi ama. umarım herkes günün birinde yaşar yani.
vakti zamanında kız arkadaşımın bunu kesinlikle yaşaman lazım, erkeklerin çok hoşuna gidiyor dediği orgazm türü. içimden gelmediği için denemedim ve nasıl bir duygu olduğunu bilmiyorum. istememekte heteroseksüel olmamın etkisi vardır diye düşünüyorum, bilemedim.
pek çok erkeğin keşfetmeye fırsat bulamadan göçüp gittiği(ya da öyle düşünmemizi istedikleri) vicudumuzun inanılmaz bi fonksyonu.

(bkz: ayşeciğin alpellaya doyduğu an)
yaaa bunu duymuştum , ama böyle cinsel organa dokunmadan boşalındığını bilmiyordum. acaba iyi bilen biri bana yardımcı olabilir mi ? denemek istiyorum,.
hayatımda bir kere yaşadım,yaşatan kişiyi sonra asla bulamadım çünkü tanışmıyorduk...
yukarı da bi yazar "genç bir kızı dudaklarını ısırırken bile gördüm" demiş.

bildiğim kadarı ile kadına özgü değildir. kadında prostat yok: https://www.takvim.com.tr/yazi_dizisi/20...
__________

prostat orgazmı eşcinsele özgü değildir. eşcinsellik tamamen hormonal bir durumdur. eşcinsel olmak bir bireyin kendi hemcinsinden hoşlanmasıdır. prostat orgazmı yaşamakla eşcinsellik arasında bir bağlantı yoktur. bir hetero birey de kadınla seks yaparken kadının kendisini prostat yoluyla uyarmasını isteyebilir.
__________

yaparken hijyene özen göstermenizi ve ilk denemenizi tecrübeli biriyle yapmanızı öneriyorum.
sadece videolarda gordugum biseydi en son ki patnerim hep dur bosalcam
demisti neden durmami istiyorsun dedim prostat orgazmi olacam ve eger bosalirsam daha istemem demisti
düşüncesi bile dizleri titreten başka hiçbir şeyden alınamayan bir zevk kesinlikle herkesin bunu kendisine yaşatacak partnerlerinin olması gerek.
aktif kişinin penisini ya da parmaklarını pasif kişinin içine sokarken kasıkların seviyesinde aşağıya doğru baskılayarak ilerletmesi gerçekleşmesini sağlıyor, aktif kişi parmaklarını kullanırsa daha başarılı olur; seks yaparken penisle bunu başarmak zordur.
olay sırasında pasif ilişkiye giren kişi normalde salacağından daha fazla pre cum sıvısı salar. tabi farklı kişilerde farklı şeyler olabilir.
ister straight ister eşcinsel olsun her erkeğin kalbine giden yol prostatından geçer!
onu yapabilen aktif yoktur. e azından ben görmedim. sen kaç aktif gördün ki denebilir ve evet haklı da.
  • /
  • 2