uyuyan sevgiliyi emen sevgili

o ben oluyorum, uykunun tatlı yerinde en güzel uyandırma biçimi o bence. o alet yavaş yavaş hareketlenir, zaten ağzımda büyütmeyi severim, en savunmasız ve tatlı anıdır sevgilinin emilmek için.
uyandırılmanın en güzel şekli.
emerik abi.. emdiğimiz sevgilimiz olsun
uyuyan sevgilinin uyandıran sevgiliyi gömen sevgili olarak karşılık vereceği girişim.
güzel bir durum söz konusu herkese
fuck buddy'yi veya eski sevgiliyi böyle uyandırmaktan daha iyidir...
acıkmış sabırsız yavrucaklardan biridir.
"tiki" yani bir yerine dokununca aniden zıplayan sevgiliye yapılmaması gereken durumdur; lakin bir tarafınıza beklenmedik anda diz gömçürtülebilir!
gereksiz bir şekilde insanların en çok uykudan kalktıkları 1 dk lık süreci seviyorum.savunmasız .çocuksu ve ürkek,uyanma süreleri keşke bir saat olsa
savunmasızlığın kokusu sinmiştir sevgiliye gece boyu. doya doya içine çekersin. bütün ego yıkılır gider. ve sonunda karşı koyamazsın dudaklarına. mutlu olur mutlu olursun.
tanım mı? seksin en güzelidir.
sevgilisini doyasıya izleyen, koklayan, öpen sevgilinin bir sonraki aşamasıdır. uyanan da uyandıran da zevk içindedir.
ay gerizekalı eski sevgilimi hatırladım başlığı görünce. hastaydı bu salak tatile çıkmışız oteldeyiz. öğleden sonra otele giriş yapmışız hasta olduğu için de yatak döşek yatıyordu zira kıyamadım uyandırmaya o uyusun ben onu emikliyim dedim nasıl bir irkilmeyle uyandıysa artık karşısında gudubet-ül garabet görmüş gibi baktı bana o saatten sonra keyfim de kaçtı, sonra da ayrıldık zaten bok herif.