kendi kendini sikmek isteyen insan

komik olmayan başlıktır. yıllardır saklanan gizli duygulardan ve fantezilerden haberdar olduğu için kendisiyle sevişmek ister her insan. bence.. ben de çok isterdim. ama tek yapabildiğim kendi omzumu küçük öpücüklere boğmak.. banyoda.. buhar odasında..
kendine aşık olan insandır.
sonu ölümle bitebilecek olay.

yatabileceği tüm insan popülasyonunu sıradan elden geçirip, seks yapacak adam kalmamasından mütevellit sıra kendine gelen insandır. çabuk tüketmemek ve tüketim toplumu olmamak üzerine ibretlik bir örnek olup; kolileri hor kullanmak üzerine trajik bir vakadır.
belki de, imkansızın peşinden gitmeyi sevendir...
ne demişler? mantıklı ol, olanaksızı iste!
hetero muhabbetlerde "of uzamıyor aga uzasa kendimi sikicem" şeklinde bir nümayişi var bunun.

bu tür değme geylere taş çıkaran sik meraklısı hetero beyler nedense kendini sikmeye meyilli gibi. umarım hayalleri gerçek olur da oraya kadar uzar ve tecrübe etmiş olurlar; sonuçta insan hayalleri ile yaşayan bir canlı. hayalleridir insanı yaşatan falan.*
aynı anda memesini yalayamayandır.
la la la http://t24.com.tr/yazarlar/hande-cayir/toplumun-en-buyuk-yapi-bozumu,11201
street fighter'daki vega bu. kendini bu kadar sikmek isteyen başka bir adam görmedim.
başka insanların kaprisinden bıkmış, huzuru arayan ve bunu uzaklarda arayıp bulmak yerine kendi içinde içselleştiren insandır. böylece kendini sikerek tek taşla iki kuş vuracak, hem tatmin olacak hem de çekilmez hal alan başka insan faktöründen kurtulacaktır.