snapchat

arkadaşlarınla kendinden geçtiğin ve iğrençleşmenin sınırlarını zorladığın felaket uygulama.
birden tüm suratınızı ve saçlarınızı tıraş köpüğüne bulanmış halde bulabileceğiniz harika bir uygulama.**
arkadaşlara sapıklık için birebir ama kullanan arkadaş yok. napam ağlayam mı.
gönderilen fotoğrafın sizin belirlediğiniz süre boyunca görüntülenebiliyor ve süre sonunda fotoğrafın telefona kaydedilmiyor oluşuyla ön plana çıkan süper ötesi uygulama. internet tanıştığı kişilere whatsapp üzerinden fotoğraf atan tüm geylere şiddetle tavsiye edilir.
bazı insanlar sayesinde boku çıkmış uygulamadır.adam yaptığı her aktiviteyi fotoğraflayıp gönderiyor şaka gibi
en güvenli sanal seks platformu gibin bişi
instagrama kafam girsin sinepçete bir şey olmasın. şimdi sinepçet üzerine edebiyat yapmak istemem ama belirli bir süre fotoğrafı tutuyor olması onu benim gözümde adeta bir premses yapyo. karalamayın lan güzelim programı. sie. nys. gelsene sinepçet çokzel.
neden kullanıldığını hala anlayamadığım uygulama. bence en iyi yönü, sanal sekste çok kullanışlı olması *
son dönemde dating uygulamalarından bile fazla adam tanıdığım uygulama.
biri bana nasıl çalıştığını ne işe yaradığını ne amaçla kullanıldığını vb. anlatırsa çok sevineceğim uygulama,uğraşsam kendim de hallederim ancak vaktim yok ve meraklardayım
hikayeler yaratabiliyorsunuz, tekten arkadaşlarınızla paylaşmak da mantıklı. çalışmalarınızı siz istemeden telefona kaydetmiyor olması ve dolayısıyla yer kaplamıyor olması da güzel. ilk çıktığında çok talep görmese de günümüzde tam bir çılgınlık haline geldi. demek ki her uygulamanın bir zamanı var. günümüzde artık fotoğraflardan videolara geçmiş bulunmaktayız.
her geçen gün kullanımı yaygınlaşan, whatsapp'ın tahtını sallayan uygulama. özellikle ardından iz bırakmadığı için gıybet gruplarının vazgeçilmezi. üstelik screen shot alanı ispiyonluyor. tabi ekran görüntüsünün başka bir telefonla fotoğrafının çekilmesine hala bi çare bulunamamıştır.
hiç yüklemedim, hiç kullanmadım. kullananlar baya methediyor; bence snepçet güzel faydalı bir şey çünkü kullananlar gayet mutlu ve memnun.
yüklediğim , asla anlayamadığım, bir hafta uğraşlar sonucu gereksiz bulmamla beraber silinip tarihe gömdüğüm uygulama
denemek için yüklediğim, sanırım hiç kullanmayacağım bir program*.
bir efsane daha yok olur gider...elveda gökkuşaklı kusmuk filtresi seni çok özlicem...
süper bir nude uygulaması. hesabı olanlar mesaj atabilir.