muahhhh

yeni sözlük yazarı. aramıza hoşgeldin.

(bkz: askk)
derinlemesine öpücük anlamına gelen sohbet ibaresi. *

ayrıca hoşgelmiştir, hepimizi kokulu öpücüklere boğması dileğiyle.
erzurum soğuklarını sevdiğini söyleyen hemşehrim! kendisi adanalı olduğu için torpili hakediyor. bici bici olsa yerdik değilmi hemşo?
nikini soran ahmetonskiye verdiği cevapla ak saçlı böreğimize panik atak yaşatmış, masum yazarımızın kalp atışlarının istiklal sokaklarındaki yankısı yaz yağmuru seslerine karışmıştır.

bir de sanırım herkes farkında, çukurova insanı bir başka oluyor.
bir başka akdenizli sıcaklığının kanıtıdır . ahmetonski max blum ve beni bir arada görenler hazırlıklı olsun geçtiğimiz yerde külleriniz uçuşacaktır .
boylu poslu endamlı kuvvetli yakışıklı yazar. gay pride günü en çok vakit geçirip sohbet ettiğim yazarlardandı. iyi ki de gelmiş, katkılarının ve dostluğunun devamını çok isterim. sevgiler tatlım.
onca şey yazabilir çizebilirim ancak; gay pride'de bayrak sallarken üzerindeki t-shirt'in sürekli sıyrılması sonucu ortaya çıkan göbek kılları kıvrımlarının ve uzama yönünün şahaneliği ile aklımda kalan yazar.

ve...
bu da maria mena'dan şarkısı efenim.
liseli..hatta dur bi dakka ilk okullu zaar..
bu gün girdiği ilk okul anıları formaltlı girileri hepimizi ilk okula geri götürdü..

eline kuvvet, güzel yazsın
muahhhh dedirten bir tane, çok özleten, koca yanaklı, donuk bıyıklı, minik burunlu, yemek yapmasını iyi bilen, kendine özgü tarifleri ile damak tadınızı değiştiren, kıramayacağınız, kıyamayacağınız, kocaman, öpücüklü bir insan.
takip ettiğim nadir yazarlardan . çirkin ördek yavruları zirvesinde buluşacağız bir gün . o gün gelecek bir gün , muahhh . *
konuşurken sadece sakalına baktım galiba, söylediklerinin yarısını kaçırmış olabilirim.*

yürüyüş boyunca fıkır fıkır, yerinde duramayan ama ağırbaşlığını da koruyan yazar.
neemiş , deist miymiş ? objektif adammış o zaman . seviyorum seni ve muahhhh
(bkz:#190209) da ki pratik zekasına hayran kaldım.
ezilenlerin dostu emekli dul ve kürdün yılmaz savunucusu. madilik yakışıyor ibneye. seviyoruz kendisini.
zirveye geldi mi bilmiyorum ama, tipini de hatırlamıyorum zaten, ismini de bilmiyorum. daha önce tanıştığımızı da anımsayamadım. ilginç doğrusu... bi de tanımadan etmeden nick altıma yazması merak uyandırıcı. * *
her oblomov’un hayatında;ona iyi gelen ,iş bilen,çalışkan,zeki ve hayallerinin peşinden giden,oblomov’un aksine içindeki coşkuyu kaybetmemiş ve her ne kadar içinde doğunun duygusallığını,içtenliğini ve sıcaklığını taşısa da batının aklı,mantığı ve analatik düşünceyi ön planda tutan pratikliğini,yeniliğe açıklığını ve girişimci ruhunu da iyi özümsemiş,bu batı-doğu sentezini pek ala harmanlamış ve bu ikisini ilişkilerinde,hayatında iyi şekilde kullanabilen bir ştoltz’u vardır,işte bu adamda muahhhh’tır. hepsi tek bir bünyede ve dengede.

sanki tüm sorunları,karamsarlığı hiç fark ettirmeden insanın içinden söküp alan sonrada hades’in ölüler ülkesine giden stiks nehrine atıp ondan bu uğursuz duyguları uzaklaştıran,hatta o insanı tethys’in oğlu aşil’i yenilmez ve güçlü kılmak için stiks nehrine daldırması gibi;muahhh’ın da karşısındakini güçlendiren,iç açıcı,ferahlatıcı bir etkisi var.yakından tanıdıkça buna daha da emin oldum.
ayı sözlük ikinci taksim muhabbet zirvesi 'nde bulduğum kayıp kardeşimdir kendisi! net! mekana girer girmez yazarların yanına gitmeden tuvalete yöneldim tam kapıya geldim o sırada da içeriden biri çıkıyor kapı bir açıldı iki saniyelik bir donma yaşadık ikimiz de! aha ulan adam resmen ben! yok yani bildiğin aşırı benziyoruz! sonrasında herkes aynı şekilde yorum yapınca biz de kardeş olduğumuzu kabul ettik! e bana benzediğine göre adam otomatikman yakışıklı ve karizmatik oluyor herhalde!* şaka bir yana son derece donanımlı ve sevimli bir abimizdir bu! şakır şakır da italyancası var lan boş adam mıyız alooo!* yerler onu! he bir de lütfen bizleri (bkz: gülerken gözleri kısılan erkekler)'i üzmeyin lan!
  • /
  • 3