muahhhh

twerkün erkek dalında bilinen en popüler simalarından. mekana önce o eşsiz kalçaları giriyor, sonra kendisi. başlangıç twerkü ve final twerküyle geceyi sonlandırdık.
nasıl dans ettiği konusundaki fikirlerimi söyleyip tekrara düşmek istemiyorum. dün gece gelince çok sevindim. çok konuşamadık ama yakın zamanda görüşmeyi umuyorum. bir de seni seviyorum muuaahhhhhhhhhhh.
"komik olmayan büyük aşklarımız" isimli köşe yazısı için;

https://homojendergi.com/komik-olmayan-b...
"bilimde devrim! ilk pasif gey fosil bulundu..." isimli yazısı;

https://homojendergi.com/bilimde-devrim-...

gezi durağı bu kez mısır;

https://homojendergi.com/hepimizin-anava...
beyrut'u gitmiş görmüş, bolca macera yaşamış, bunları da uzun uzun yazmış.

şurada; https://goo.gl/PfxYqd
ispanya'yı detaylıca yazdı.

bekar girenin dul çıktığı ülke ispaya; https://homojendergi.com/bekar-girenin-d...
uzun zaman olmuştu görüşmeyeli, zirveye gelişiyle mutlu etti. ne iyi oldu, ne güzel iyi oldu gerçekten. mart ayında umman'a gidecekmiş. gelecek sayıya gezi yazımızın adresi belli oldu böylelikle. benim yerime de gez beybi.
dergideki bir kaç yazısını tanismadan önce zaten okuyup beğenmiştim, tanıştıktan sonra muahhhh diye arayıp hepsini okudum. pişman değilim. o yazsın ben okurum. yazı dilini çok iyi ve rahat okunur buluyorum. tanışıp sohbet edince de genel olarak çok konuşmayıp daha çok dinleyen taraf olduğunu düşünmeme rağmen konuştugunda da dinleten bir yazardir. bol bol gezmesi kendisi hakkında en çok aklımda kalandir. bir gün beraber de gezeriz inşallahtir.
ahretliğim çok seviyorum birsürü kalp renk renk..
milyon kez mesaj atıp cevap alamadığımdan, kendisi hakkında fikrimin olmadığı ama geçmişi anınca fikrimin ince gülü olan yakışıklı bir bey.
  • /
  • 3