kewashe

yeni bir yazar. aramıza hoşgeldin.

(bkz: askk)
nickinden trakyalı olduğunu tahmin ettiğim yeni yazar. hoş gelmiş.
diva aslında sensin. * iyiki gelmiş yazar. it, köpek.
aaa ben bunu tanıyorum dediğim yazar , hoşgelmiş kuzum .
senelerce kahrımı çeken, benim içimi, dışımı her şeyimi bilen dostum, libidosu yüksek, başak burcu erkeği, yeni yazarcan.
geç oldu ama, adettendir. ben geri kalmayayım. hem burçdaşım oluyormuş kendisi..

- hoşgeldin başşağım.. severek takip ediyoruz..

(bkz:#115679) nolu entrysiyle beni dağıtmıştır.
bagladeşli rahip ismi gibi
şirinlik abidesi. seviyoruz efendim.
ruh halindeki depresif çöküntüyü *iktiğim yazar. tribal enfeksiyon
manevi oğluşum. evlat edinmeyi teklif ettim ama iki anne tarafından atılacak iki terlik arasında kalmak istemediğini söyledi. haklı çocuk! candır kevaşe! vefalı, dost canlısı, sözlüğün bana armağan ettiği güzel insanlardan biri. seviyorum ülen seni!
bir '5 girdide yazarımızı tanıyalım' programına daha hoş geldiniz. bu sefer işimiz çok zor. kişi kevaşe olunca insan üzerimize acaba nasıl şarlar diye korkmuyor değil. korkunun da ne kevaşeye ne de bana faydası var diyerek 5 güzide eserine doğru yol alalım sayın seyirciler.kıçını parmaklamak:

sıkıldığın zamanlarda ne yapacağını düşünürken ve pofhhh larken uzaktan bir ses gelir 'kıçını parmakla'.

ergen irisi olduğunu düşündüğümüz bu yazarımızın canı sıkılıyor belli... hayır bunun dışında burada olup da canı sıkılmayan kim onu da çok merak ediyorum. herneyse... yazarın lise yıllarında kuytu köşelerde yaptığı bu eylemin aslında şizofrenik bir bulgu olduğunu elbette hepimiz biliyoruz. yazar hunharca bu sesi dinlemekten kendini alamıyor besbelli... doktora gitmesini ya da sesi aramasını öneririz.


gay ilişkide partnerine kocacım diyen erkek:

has erkektir. tapılması sevilmesi kıça şaplak atılması üzerine işenmesi gerekir. fazla söze gerek yok heteroseksüel ilişkileri örnek almış, sahiplenmeyi beklemektedir.


has erkektir derken... 1,5 adana gibi bir şey midir bu erkek? nedir yazara sormalı. aslında bu durum çok tartışmalı bir durum, fakat yazarın kocacım diyen kişiyi kamyoncu ile 1,5 adana arası bir profile sıkıştırmış olması manidar. tüm rolleri karıştırdığına inandığımız yazara allah nihat hatipoğlu efendiliği filan versin. terbiyesiz.travesti replikleri:

ay erol bizi kesiolar lılılılılı ayisozluk.com/lnk/ad2d7e gibi

verdiği link patlamış... kendisi... töbe töbe. seni keseceklerini mi sanıyorsun kevaşe? nick cümle uyumu budur işte. güzel oldu. aranızda uzun tırnaklı birileri varsa sevabına şunu yolsun da rahatlayalım.


ayı sözlük yazarlarının korkuları:

tse standartlarındaki penis boyutları. baktım küçük değmez kaç.


kızım sana diyorum gelinim sen anla yapan yazar burada az da olsa takdir topluyor. fakat sanmasın ki gözümüzden düştüğü gibi tekrar ayağa kalktı. bilakis hala tırnaklanmasını istiyoruz. sanane elalemin boyutlarından mübarek sanane.


ayı sözlük chat:

smokebl-gargamelin sirini ve ben. dam üstünde huriler, tombul tombul un eler. sivas'ta ki hamamlar, kadınlar götünü tırmalar. yoğurt koydum akşamdan, sabaha şişti kabardı.

başta da ergen irisi olduğunu söylediğimiz yazarcan, bir gece votkanın bokunu çıkarır ve sözlüğe girer eylemini yukarıda gerçekleştirmiş görüyorsunuz. kendisi bu boku yemekle kalmamış başkalarını da alet etmiş. allah ıslah etsin diyeceğim ama zor. huri, tombul, hamam, kadın, göt, tırmalamak, kabarmak... ben böyle manyak bir ruh hali görmedim, nutkum tutuldu.


içkiliyken yaklaşmayın. yakınlarından aldığımız bilgilere göre yazarcan içip içip sözlüğe giriyor. ayrıca ruh halinin bülent ersoy'dan farksız olduğunu da eklememiz gerekir. köyünün yağmurlarında kırk su yıkansa düzelmeyecek bir yapıya sahip yazarcanın ilaç tedavisine başlayıp sakallarını kesmesini ve kanaviçeye başlamasını öneriyoruz.


ankara'ya ziyaretime gelen, sevgili, manevi oğlum. sıcaklığıyla doldurdu evi. o gidince ev bomboş kaldı sanki. yıllardır bu evde yaşıyormuş gibi bir duygu bıraktı arkasında. hem evlat hem arkadaş hem çocuk hem koca adam... çok tatlıdır, çok.
hasretinden yataklara düştüğüm sevdiceğim ayın 15'inden beri ayrıyız prangalar eskittim *
uzun zamandır tanışmak istediğim ve sonunda geçtiğimiz pazar günü filizku ile birlikte muhteşem bir gün geçirdiğim yazar. nasıl anlatsam ki, yetişkin bir adam görünümünde saf, temiz ve masum bir çocuk kendisi. ne kadar çok vakit geçirsek de yetmeyecekti bize. iyki ankaraya geldin de tanıştık seninle.