ayı sözlük birinci taksim muhabbet zirvesi

sohbet mülahazalarına* öncülük etmek, eski yeni ve çok yeni üyeleri oryante ederek kaynaştırma amaçlı bol geyikli zirve.

isteyen sözlükle ilgili fikir, beyanat, eleştiri hatta münazara tadında fikirlerini masaya yatırır; isteyense aristo'nun karma rejimlerini, moda, makyaj hatta yeni nesil gözde leğen ve yatak örtüsü kenarı motifleri üzerine konuşur. amaç kesinlikle ciddi konulara dokunmak ya da dünyayı kurtarmak değil. yanınızda arkadaşlarınızı getirebilirsiniz. sugar cafede gerçekleşecektir. zirvede; aynı mekanda otururken peyda olabilen sıkılma ihtimaline binaen, başka mekana geçme elastikiyeti de mevcuttur.

tarih: 18 ocak 2014 cumartesi
yer: sugar cafe
saat: 18:00
ama ben trabzondayım bu yapılır mi şimdi gullumleriniz bol olsun bari bende burda çatır çatır catlarım
nihayet istanbuldaki ayı sözlükçüler için uzun zamandır beklenen zirve. bu zirveyi düzenleyen futurelavirs e çok teşekkür ederim. duygularıma tercuman olmuş ve admin dışındaki tüm sözlükçülerin de zirve düzenlemesine örnek olmuştur. fırsat yaratabilirsem kısa süreliğine bile olsa orada olacağım.
zirvetöre de etkinlik oluşturulmuş durumda. oradan da katılımlarınızı işaretleyebilirsiniz.
başka zaman yapsalar olmazdı sanki deyip kezbanlık yapasım çok var.şimdiden herkese iyi sohbetler
il dışında olabilme ihtimalimden dolayı gidip gitmeyeceğim kesin olmayan zirve.
birelindejopyapbanablowjob un okulunun tatil olması sebebiyle geleceğini öğrendiğim zirve. beni, silverface i, yekdusecar ve arth seicolegydd i çok özlediğini de belirtti. umarım bir aksilik olmaz da o gün görüşebiliriz.

ee evet peki başka kimler geliyor?
belirtilen tarihte iş dolayısıyla istanbul da olacağım, yetişebilirsem katılmaya çalışacağım zirvedir.
il dışında olduğumdan katılamayacağım zirve. ama selamlarımı yollarım. varlığımla orada olamasam da selamımla oradayım. (çekingenim katılamam ben diyemeyen ayısözlük yazarı bildirdi.)
hep güzel hayallerle beklediğim hadisedir bu da. hepimizin mütemadiyen şikayet ettiği bir takım eşcinsel ortam muhabbetlerinin dönmeyeceğini umut ettiğim, hakkında dualar ettiğim zirvedir.
whatsapp, twitter ve facebook vasıtasıyla eski yeni bir çok yazara ulaşmaya çalıştım. bakalım o gün sürpriz isimler de bizimle olacaklar mı? merak içerisindeyim. bekliyoruz.
zirvetörde yalnızca altı yazarın geleceğini beyan ettiği hadise. deli misiniz nesiniz, anlamadım.
arabasıyla izmitten gidecek ya da izmitten geçerek gidecek olanlara selam edeceğim zirve. şişmanım tembelim vesaire
ben yavaştan yollara düşüyorum. muhtemelen silverface ile birlikte 6 dan önce taksimde oluruz. araşalım. buluşalım.
pedobear ile birlikte biz de orada olacagiz. *
oldukça eğlendiğim zirve oldu. istiklaldeki gaz bombaları sesleriyle beraber geçen 4 güzel saat. katılan tüm arkadaşlara çok teşekkürler.
sözlük de özleniyormuş... güzel vakit geçirdim. herkese teşekkürler *
her ne kadar erken kalkmak zorunda kalsamda, bulunduğum süreç boyunca oldukça zevk aldığım; güzel insanları tanımama sebep olan zirve. * bir sonraki zirvelerde daha uzun kalma sözüyle, gelen herkese bir kez daha teşekkür ederek görüşmek üzere sevgili yazarlar. *
  • /
  • 2