pony slaystation

yeni yazar gelmiş, pehehey. hoşgeldin efem.
iyi ki gelmiş. renkli bir karakter.
bir pes tutkunu olarak aklıma 2012 geliyor bu nicknamei görünce. hoşgelmiş..
pantytec adlı grubun 2002 de çıkardığı albüm. en popüler olanıdır.
zirve sayesinde tanıma fırsatı bulduğum genç yetenek. espirili bir yazar, gülümseyişi de insanın içini ısıtıyor. yazılarındaki akıl almaz düşünceleri ve kıvrak zekası takdiri hakediyor.
msn de ve sözlükte yazarken imla kurallarına sonuna kadar riayet etmeme sebep olan yazar.bildiğin müdüre hanım
bu aralar yoğun çalışıyor olmalı az görünür oldu. kendini özletmemeli. zenne zirvesine de gelmecek gibi görünüyor. *
gelmeyecek dedim ama zenne zirvesine yogun bir günü de olsa katıldı. az görüştük lakin hiç görüşememekten iyidir. bu yazarın espri anlayışına hayranım. yani ne zaman ne diyeceğini kestiremiyorsunuz, zeka küpüsü.
son zirvede bize guzel gözlerini görmeyi nasip eğlenen ayı can <br> <br>
keyif veren yazıların sahibi. pozitif, güler yüzlü, insanın bütün olumsuzluğunu çekip alabilecek bir yapıya sahip. aynı zemini paylaşıyor olmak sevindirici. paylaştığı görsel şeyler de insanı neşelendiriyor. <br> <br> (bkz: #29643)
bir gün herkes fortlanacaktır prensibini benimsemiş, fortlayan yazardır.
kaşla göz arası biryerlere gidip gidip geldiğini farketmedim sanıyorsan yanılıorsun speedy gonzales . hem sözlük arkadaşlarını fordlayıp hem de barın ayrı ayrı köşelerinde 5 koli kestiği gözlenmiştir. arkamı bi dönüyorum yok 3 dk geçiyor bi daha bakıyorum pony orda 3 dk geçiyor koyuyazarı fordluyor * . ultra güler yüzlü sempatik insan.
çok can yakmış yazardır, öyle diyorlar.
elime veren diğer yazarlardan biriydi bugün. o samimi gülümsemesiyle yine zirveye büyük enerji kattı. seni tanıdığım için çok mutluyum pony.
çok fazla konuşma fırsatı bulamadığım ama çok cana yakın ve kendine has bir sempatisi bulunan yazar.
kendisiyle daha önce ayı sözlük tek yön zirveside tanışmakla beraber ikinci kez ayı sözlük basketbol zirvesinde tanıştım bir kere daha olsa gene tanışırım,sohbet ederken aralara sıkıştırdığı espiri taneleri ile ortamın şenleri arasında olur kendisi,bence herkes tanımalı güler yüzünden nasiplenmeli sohbetinden tatmalıdır.
en kısa zamanda koklamak istediğim yazardır.
(bkz: #45618 )(bkz: #45622)
fırlama* bir çıtır portresini başarıyla çizmekte olan yazardır. benim gibi masum yazarları ayakta uyuturken aslında neler neler çevirdiğini* öğrenip şaşırdığım yazardır. meğer fındıkkıranmış, gel de inanma!
  • /
  • 4