sosyalbilici

Durum: 417 - 0 - 0 - 0 - 08.04.2014 19:07

Puan: 6098 - Sözlük Kezbanı

10 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 21

sosyalbilici

beşar esad

esed nod 32 virüs programı esedin isminden esinlenilerek oluşturulmuştur. yani esed aslında bir virüs türüdür. bir an önce temizlenmesi şarttır.

uzun süreli ilişki

en sağlıklı * ilşki türüdür. kısa süreli ilişki kek hamuruna benzer ağzınızı tatlandırdığını zannedersiniz fakat sonradan karnınızı ağrıtır. uzun süreli ilişki ise fırından yeni çıkmış üzümlü tarçınlı keke benzer.

sarhoş olmak

alkollu içkiler içerek ya da mutluluktan içimin ısındığı bedenimin hafiflediği gözlerimi kapattığımda hayal ettiğim yerlerde, gözlerimi kapatmadan da olabilmektir.

gül kokusu

sevgilinin kokusudur insanı mest eder kokladığın bir de ısparta gülü ise gözlerini kapat ve kokuyu iyice hisset.

karga

ömürlerini yaklaşık 70-80 yıl olduğunu duyduğumda çok şaşırdığım kuş türü. özellikle cezaevlerinin etrafında bolca olur çünkü cezaevlerinin çöpleri onların yemekleridir.

lazanya

amerikan filmlerinden hep duyup merak ettiğim sonradan öğrendiğim bildiğimiz fırında makarna.

ayşe arman

her gördüğümde saçları bana istanbul süpürgesini anımsatan benim için hiç de önemi olmayan önemli kadın gazetecilerden.

sakız

mideyi kandıran ve sulandıran küçük yapışkan küçük olduğuna bakmayın sizin büyümenizi enlemesine sağlayabilir. nasıl mı? çiğnedikçe acıktırır acıktırdıkça yedirir yedikçe de şişirir.

buzdolabı

elektrik faturamın tavan yapmasına neden olan sonrada bimden aldığım 5 liralık tavuklarımın kokuşmasına neden olan zeko marka bozuk kendini beğenmiş zır zır alet.

dünyanın en yaşanabilir şehirleri

kişinin eşcinsel olup olmadığını anlama yolları

evine girdiğinizde bir eyfel kulesi tablosu sizi karşılıyorsa,kullandığı kişisel bakım ürünleri arasında çeşitlilik ve renklilik söz konusuysa, watsons da sıkça karşılaşıyorsanız ve o karşılaşmalarda dikkatlice ve hafif utangaçça bakışmalar atışıyorsanız bizdendir.

kot pantolon

özgürlüğümün belden aşağı kısmında vuku bulmuş hali.

sünni türk

sevgilisiyle seviştikten sonra üç kez ağza üç kez burna su verip gusletmeye başlayan bu nedenle de zaman zaman tuhaf karşılanan,sözde çoğunluktan olduğu için kendini azınlık zannedenler tarafından sürekli eleştirilen ve ezici olarak görülen, çoğunluktan olduğu için klasik görülen farklılığı olmadığı düşünülen gariptir. aile baskısı ve toplumsal baskılardan dolayı belli bir kalıp çerçevesinde yaşam sunulan al yaşa denilen değerleriyle cinsel yönelimi arasında sıkışan nereye tükürsem acaba sakala mı bıyığa mı deyip sonra kendi ağzına tüküren gureba. genelde orta gelir seviyesinden olup beyaz türk ya da azınlık olduğunu zanneden sömürücüler arasında kalan varlığı hissedilmek istenmeyen fakir fukara. ama fakat lakin işini bilir ve aklını kullanırsa yapamayacağı beceremeyeceği şey yoktur mayası sağlamdır adam gibi adamdır madam gibi madamdır.

sokak köpekleri

hem imrenirim onların özgürlüklerine hem de çok acırım açlıklarına üşümelerine. sevmek isterim onları ama korkarım ısırır mı diye. o yüzden uzaktan ekmek atarım ve seyrederim hapur hupur götürüşlerini yüzümde de aptal bir gülümseme.

dans etmek

ruhunu özgür kılmaktır. bedenin hareket etmesi şarttır. nasıl ki şampanya şişesini sallamazsan fışkırmazsa bedeni sallamazsan da ruh özgürleşemez. müziğin hangi tarz olduğu o kadar da önemli değildir tınıyı yakalamaktır marifet.

haşhaşlı kek

üç yumurta, 1 bardak şeker iyice çırp. 2 kaşık yoğurt,1 bardak sıvı yağ biraz tarçın 1 bardak haşhaş(dövülmüş),alabildiğine un, 2 kabartma tozu. hepsini güzelce karıştır karıştır ,yağlanmış tepsiye döküp 180 derecelik fırına ver. yarım saat sonra mis gibi kokan haşhaşlı kek hazır çay ya da kahveyle keyfini çıkar. afiyet olsun...
  • /
  • 21
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 417

ayı sözlük yazarlarının göz renkleri

ormana bakıyorsam yeşil,denize bakıyorsam mavi,kahve yudumluyorsam kahverengi,kahpeye bakıyorsam kahperengidir. *

cinsel yönelimi olanlara anayasal güvence

kaçınılmaz son elbet bir gün gelecek.bizler çoğaldıkça ve akıllanıp eşcinselliği sadece seks yapma özgürlüğü saymadıkça;polis,asker,öğretmen,milletvekili...olup bizde varız bu ülkede bizim de haklarımız olmalı deme cesaretini gösterirsek sesimiz elbet yükselecek ve anayasada yankısını bulacaktır.

anal seksle oruç açan eşcinsel

eşcinsel olan neden dindar olamaz? pardon dindar olmak, mutlu olmak, evli olmak,sevişmek... bunların hepsi heterolara ait.eşcinsellerin haddine mi düşmüşmüş!

garsonun ne alırdınız sorusuna verilebilecek cevaplar

hoşlanılan erkeğin kadınsı çıkması

insanları kategorilere sokup, genellemeler yapmak her zaman işimize geldiği için öze bakmayı akıl etmeyiz hiç. çünkü öze bakmak özü görmek zordur uğraş gerektirir oysa şeklen ve hile ile karar vermek kolaydır.

rojava'da katliam var

katliam sadece rojavada mı? mısırda,humusta,ırakta,miyanmarda,gazzede,doğu türkistanda,avrupanın bekaretini alıp bir kenara fırlattığı afrikada,zalimlerin ve mazlumların olduğu her yerde...bizler uzaktan gelen davulun sesini hoş buldukça o tokmak birgün olup bizim kafamıza da iner.ne zaman ki insanlar ötekinin * ocağına düşen ateşi kendi ocağına düşmüş gibi avuçlarsa o zaman bu ateş belki söner.

türk kızları

ataerkil aile yapımız nedeniyle hayata 1-0 yenik başlayan baba, anne, abi, kardeş, koca, çevre... baskılarına maruz kalan iyi ki kız değilim dedirten mazlum bacılarımızdır.

beşar esad

iran'ın desteklediği kan ve terörden beslenen kukla diktatör. babası ne idi ki oğlu ne olsun domuzdan koyun doğmaz. bir zamanlar teröre verdiği desteğin aynısı şimdi ülkemiz tarafından özgür suriye ordusuna veriliyor eee keser döndü sap döndü gün geldi devran döndü.

evli bir erkekle ilişki yaşamak

yeri geldiğinde kumalık,ağalık,dört kadınla evlilik gibi konularda ahkam kesen kendinin yediği bok çok farklıymış gibi evlilere veren döl israfıdır.

eğitim şart


bu fotoğrafa biraz dikkatli bakın.27 martta diyarbakırda çekilmiştir.kimseyi aşağılama gibi bir düşüncem yok sadece oradaki çocuklara ve kadınlara üzüldüğüm için paylaşma gereği hissettim.en önde giden baba!!(sözde).hemen arkasında iki kadın(eşleri) kucaklarındakilerle beraber tam on bir çocuk belki hamile olanı da vardır bilmiyorum.çocukların üstü başı pislik içinde.orda o adamı boğazlamak belki sevaba sokardı ama neyse...

sweetgayeah

Henüz takip eden biri yok.