türk kızları

genellikle çirkin,kilo problemi olan,spordan habersiz,bakımsız,kaprisli ve fındık kadar ama sahip olmayla kendilerine gereksiz yere üstünlük yüklerler.aptal olmaları apayrı bir konu. facebook iletileri genelde "canım sıkılıo yaww","erkekler salaktır ve kötüdür üff","kıslarıda askere alsınlar :))" şeklinde gaarip ve akıldışı şeyler olurç

belki insan rus kızlarına falan bakınca,eşcinsel olmanıza içerleyebilitsiniz ama türk kızlarına bakınca,eşcinsel olmayı daha büyük bir şans olduğunu görürsünüz.
beni taşıyabilmeliye bel bağlayan, ev kızlığından ev hanımlığına terfi etmek için yanıp tutuşmaları öğretilen kızlardır.

(bkz: ev hanımı)
o kocaman basenlerine bakmadan beni taşıyabilmeli diyen *, kendilerini süper hiper zanneden, kilo verseler bile basenlerden bi şey kaybetmeyen, boyu kısa tiplerdir.
aslında bazı huylarının toplum yüzünden böyle geliştiği söylenebilir. bi erkek konuşmak istediğinde hemen konuşursa kolay kız lan bu denmesi, ikinci geceden yatarsa kaşar olarak adlandırılması bu kızların sinir sistemini helak etmiş olabilir. onlara da hak vermek lazım tabii.
her yattığı erkek kendini 3. sanır. 3 sihirli rakamdır. 3 ü severler.
aslında pipileri olsa her türlü giderleri vardır. bir ayıda olması beklenen kıl tüy, göt göbek vs kriterlerin çoğuna sahiptirler. ama pipileri yoktur işte.
ataerkil aile yapımız nedeniyle hayata 1-0 yenik başlayan baba, anne, abi, kardeş, koca, çevre... baskılarına maruz kalan iyi ki kız değilim dedirten mazlum bacılarımızdır.
acınası olduklarına inananlara inat hayata 5-0 yenik başlamış gibi görünseler de kendilerini yeniden var etme becerisine sahip bir kadına dönüşebilme gücü olan kızlardır.
istanbul'da dikkat ettiğim özellikle saçları, başları düzensiz güruh. kimisinin dip boyaları gelmiştir. böyle az uzun, taranmamış, permalı gibi ama o da sönmüş, pasaklı pasaklı dolaşıyorlar. bir dikkat edin lütfen. her 10 kişiden en az 8'i böyledir. abi tarak denen bir şey var, sonra topuz yapabilirsin, kısa kesebilirsin, toka takabilirsin, bandana da olur, ayrıca bunun jölesi, köpüğü var, hiç olmadı bir şapka ile saklarsın, ne bilim pasaklılar işte.
türk erkeklerine* fazladırlar.
ana ve bacı kategorisinde olmayan hepsi, hetero türk errrrkeklerine helal olan cins-i latif.

(bkz: ana bir bacı iki gerisine salla siki)
21. yy'da olmamıza rağmen, henüz evrimini tamamlayamamış olan türk erkeğinin genetik bozukluklarını taşımak zorunda kalmış kız/kadın mağdureleridir.

(bkz: yürüyen bamya)
hem fizik hem zihniyet bakımından gayet taş gibi olanları da vardır, allah için. ataerkil toplum yapısı yüzünden hayata 1-0 yenik başladıkları (başladığımız) konusunda sosyalbilici'ye katılıyorum. boy konusunda da greenday'e. :(
yine de internet ortamındaki tüm bu karalamaları hak etmiyorlar, hak etmiyoruz. olay sadece erkek egemen düzenin kadına sağladığı sözde yararların geçici büyüsüne kapılıp kendini sahiplenecek birini aramak yerine biraz kendini geliştirip de kendi ayakları üstünde durabilmekte. bu bakımdan biraz feminizme ihtiyaç var.
not: tabii ki eşitlikçi feminizmden bahsediyorum. yoksa feminizmin arkasına saklanıp da pozitif ayrımcılık istemek son derece tutarsız ve samimiyetsiz bir tavır bence.
uç örnekleri bulabileceğiniz bir popülasyon. hem çok çekicisiyle karşılaşıp türk kızları candır dersiniz hem de kezbanıyla karşılaşıp heteroluğa doğru yönelmemek için kendinizle savaşabilirsiniz.
yaş gruplarına göre değişim gösterirler. bir grup, ergenlik döneminin ardında ugly betty-vari bir değişim gösterirken diğer bir grup ise bıyıkları salarak evrimin bir diğer aşaması olan maymuna dönüş evresine girerler.
kendilerine kıyasla çok daha çirkin, bakımsız, aptal ve sorumsuz olan türk erkeklerinin internet ortamında karalamaya bayıldıkları, sokakta görünce salya akıtıp, laf attıkları güruhtur.
ömründe başka kadın görmemiş türk erkeğine (yüz) vermediği zaman yerden yere vurulan, geneli toplum ve aile baskısı altında büyümüş cevval insanlardır. kötü yönleri yok mu tabiki de var ama bazı türk kızları var ki dünyanın hiçbir yerinde öylesini bulamazsın. türk kızlarını aşağılayan türk erkekleri kızları aşağılayıp onların açıklarını yakalamaya çalışacağına biraz kendini geliştirse de insan olsa keşke. o kızlara verilen imkanların kat be kat fazlasını alıp karşılığında kızların yarısı kadar yol kat edememelerinden mi acaba kuyruk acıları.
gözümü açtığımda ilk karşıma çıkan kişidir türk hatunu.22 yıllık gözlemlerime dayanarak söyleyebilirimki bunlarla muhattap olacağıma keşke hiç gözümü açmasaydım.
tripte top modeldirler. ben hariç.