anal seksle oruç açan eşcinsel

pekala da yapılabilir. sigarayla oruç açmaktan farklı bir eylem olduğunu sanmıyorum. hatta zeytinyağlı taze fasulyeyle oruç açmaktan da çok bir farkı yoktur.
anne ben başlık sıçtıma örnek bu durum için şu şekilde de saçmalanabilir: oruç anal ilişkiyle tam açılmış olmaz. eğer oruçlu eleman orucunu açtırmak istiyorsa tokmakçısından içine boşalmasını rica edebilir. tabi bu sırada "ohh aşkım harikasın" yerine "allah'ın senin rızan için oruç tuttum, sana iman ettim..." duasını okuması gerekir.

her şaçmalıkta bir hayır vardır diyerek saçmalıktan uzanıp realiteyi yakalamak istiyorsanız buyrun buradan yakın:
(bkz: allah rızası için eşcinsel öldüren oruçlu müslüman)
"başlığı açan arkadaşa iftar menümü tattırıcam"diyebileceğim bir başlıktır ki bu kadarına da pes diyebilinecek bir durumdur. *
oral seksle de sahur yapıyordur bu terbiyesiz. bir de müslüman eşcinselim der!
eşcinsel olan neden dindar olamaz? pardon dindar olmak, mutlu olmak, evli olmak,sevişmek... bunların hepsi heterolara ait.eşcinsellerin haddine mi düşmüşmüş!
inancından dolayı ikiyüzlü değil belki çelişkili olarak nitelendirilebilecek eşcinseldir. herkesin eşcinsel olduğunu farkettiğinden itibaren toplumu sarıp sarmalayan bir kavramdan kolayca sıyrılması beklenemez, herkesin böyle bir lüksü olmayabilir. ama biz yine de toplum gözünde zaten ikiyüzlü olan eşcinseli sadece anal seksle yetindirmeyip bir de hunharca sikelim ki aklı başına gelsin, tuttuğuyla kalmasın.
ateist yobazların da ne kadar iğrençleşebileceğini gösteren başlık.
özgürlük ve düşünce özgürlüğünden bahsederken mangalda kül bırakmaz bu arkadaşlar; ama iş müslüman ibnelere gelince el kaide militanlarını aratmazlar.
sevgili kardeşim herkes ateist olmak zorunda değildir. ateizmin misyonerliğini yap, bizi hak yoluna davet et, gerekirse dalga geç ama bu şekilde insanların değerlerini iğrenç fetvalarınla dalga konusu yapma!
ateist yobazlarinda ne kadar igrenclese bilecegini gosteren baslik.
ozgurluk ve dusunce ozgurugunden bahsederken mangalda kul birakmaz bu arkadaslar.ama is musluman ibnelere gelince el kaide militanlarini aratmazlar.
sevgili kardesim herkes ateist olmak zirunda degildir.ateizn misyonerligini yap,bizi hak yoluna davet et gerekirse dalga gec ama bu sekilde insanlarin degerlerini igrenc fetvalarinla dalga konusu yapma.
lady gaga gibidir. çirkin görünüp aslında seksi olandır.