sünni türk

büyük büyük dedeleri büyük büyük ihtimalle padişahın keyfine din yahut mezhep değiştirmiş kişilerdir.

zira hanefiler dışındaki mezhepler genel olarak halifenin arap olması, hatta peygamber soyundan gelmesi, ehlibeyt olması gerektiğine inanır.

padişahın halifeliğini reddetmek ise ölümle eş değerdir. bu nedenle halifelik osmanlılara geçtiğinde anadoludaki müslüman türklerin büyük bir kısmı katledilmiştir.
bir de heteroseksüel ve kemalist ise birinci sınıf türktür.
sevgilisiyle seviştikten sonra üç kez ağza üç kez burna su verip gusletmeye başlayan bu nedenle de zaman zaman tuhaf karşılanan,sözde çoğunluktan olduğu için kendini azınlık zannedenler tarafından sürekli eleştirilen ve ezici olarak görülen, çoğunluktan olduğu için klasik görülen farklılığı olmadığı düşünülen gariptir. aile baskısı ve toplumsal baskılardan dolayı belli bir kalıp çerçevesinde yaşam sunulan al yaşa denilen değerleriyle cinsel yönelimi arasında sıkışan nereye tükürsem acaba sakala mı bıyığa mı deyip sonra kendi ağzına tüküren gureba. genelde orta gelir seviyesinden olup beyaz türk ya da azınlık olduğunu zanneden sömürücüler arasında kalan varlığı hissedilmek istenmeyen fakir fukara. ama fakat lakin işini bilir ve aklını kullanırsa yapamayacağı beceremeyeceği şey yoktur mayası sağlamdır adam gibi adamdır madam gibi madamdır.