kot pantolon

koyu lacivert tonlarda seçildiğinde, ölçülü düşük belli versiyonuyla bacakları, kalçaları ve kasıkları baştan yaratan seksi şey. kalın bacakları, dolgun kalçaları nasıl da göze sokar, onlara nasıl anlamlar yükler anlaşılır gibi değil.
kot; türkiyede ilk blucin üretimi yapan ailenin soyadıdır. tabi boruları serbest piyasa ekonomisi gelene kadar ötmüştür. proleterlerin ruhunu taşır.

(bkz: jean)
olmazsa olmazım giysi,bu yaşıma geldim* bir tane bile kumaş vb. pantolonum olmadı,koyu lacivert ve siyah renginden başkada giymem* birde yazın pek fazla giymem!
şekilli ve dolgun popolu insanlara çok ama çok yakıştırdığım pantolon çeşidi.
eski zamanların birinde sanki ince yapılı bir insanmışım gibi buz rengi olanını alma gafletinde bulunmuştum. ne zamanki aynada kendime bir baktım, bir daha da giymedim. (bkz: vücut yapısına aykırı giyinmek)
sürtünmeden dolayı ağı 3 ayda yırtılan dandik pantolon. gerçi tüm markalar öyle değil. buradan reklam yapacam şimdi hazırlanın. levis denen marka ile mavi denen markadan aynı anda kot aldım. levisı hala giyiyorum. hiçbir yerinde en ufak bi aşınma yok. mavi denen kotun ağı sürtünmeden aşındı yırtıldı. hatta üzerine akıllanmayıp yine aynı markadan aldım ve o da aşındı ve yırtıldı. amına koyayım yapacağınız pantolonun diye bağırıp kaçasım var mağazalarından.
kot dediğin güzel oturmalı adamın üstüne. ben rahatlığından dolayı çok severim kendilerini. ah birde güzel vücut hatları olan adamlar giydi mi, ortaya şöyle görüntüler çıkabiliyor
beyaz t-shirt, siyah deri mont ile tipik amerikan gay üniformasıdır
yazın giysen terletir, kışın giysen üşütür, belki baharda giyilmesi uygun kumaşıyla rahat mıdır değil midir karar veremediğim pantalon.
özgürlüğümün belden aşağı kısmında vuku bulmuş hali.