kafabearmilyon

sözlüğümüzün yeni yazarıdır. hoşgeldin.
nicki ile tebessüm ettiren yazar, hoş gelmiş.
nicki kadar kendisi de güzel olan yazarcan.* zirveye ateş almaya gelip hemen kaçtıklarından dolayı çok fazla muhabbet edemedik ama yine de tanıdığıma çok memnun oldum.*
sürekli gülümseyen bir yazar, sevgilisiyle birlikte ahenkle dans ediyorlar, böyle bir uyum yok. tanıştığıma çok memnun oldum.
yaratıcılığı bakışlarından ve isminden bellidir.
ayrıca çok yakışıyorsunuz birbirinize. mutluluklar bebeklerim
bir süre sözlükte mola vermiş olsa da yeniden geri dönmesiyle sevindirmiştir. ayı sözlük yeni yıl zirvesi vol.2 sayesinde yeniden görüştüğümüze sevindim. zirveye getirdiğiniz patlıcan için teşekkürler.
pony slaystation ile tamamladıkları birer daima güleryüzlü ikilisi olarak tanıma şansı elde ettiğim, kendisi gülücüklerinin yanısıra zirveye esprileriyle de neşe katmış değerli yazarımız. zirve sonrası yazarcıkları topladığı gibi arabasına atmış ve evlerine servis etmiş bir centilmen.
zirvelerdeki sessizliğimin alkol sonrası dağılma yüksek olasılığını keşfeden yazarımız da ta kendisi olmuştur, tebrik ediyorum. *
kendi işinin patronu, şirketinde en alt kat çalışanı, hacı sakallı yazar. hayat size güzel zaten. zirve sonunda "arada ssözlüğe uğra" * demesiyle yarmıştır.