sosyalbilici

Durum: 417 - 0 - 0 - 0 - 08.04.2014 19:07

Puan: 6098 - Sözlük Kezbanı

10 yıl önce kayıt oldu. 3.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 21

bırakın artık şu siyaseti

herkes barut fıçısı olmuş.kimseye bir şey denilmiyor iktidar partilisinden muhalefetine,sağcısı,solcusu,koministi...bu ne hal ya.sanki seçim değil kurtuluş savaşı yaptık.seçimler bitti hala milletin derdi bitmedi.bi nefes alın artık ya şöyle bi kendinize gelin.ne ilk seçim ne de son seçim ülkemdeki.normalleşelim lütfen.kimseyle muhabbet bile edilmiyor arkadaş ya adama nasılsın desem kime oy verdin diyor.atı alan üsküdarı geçti.hala neyin kafasını yaşıyonuz.

2014 yerel seçimleri

diyarbakırda bdp diye bbp ye tam 6.000 kişi oy vermiş.bir zamanlar aysun kayacı "dağdaki çobanla benim oyum bir olamaz" demişti.ortalık yıkılmştı.halbuki biraz derin düşününce çoban kelimesini çıkarırsak haklı sanırım. eğitim şart diyelim.

recep tayyip erdoğan'ın sesi

şabaniye aklıma geldi. vallahi hiç güleceğim yoktu*

survivor turabi

mis gibi güneşli havada evde oturmak

ah ahhh hiçç sorma napıcan mecburrr*

kenan ışık

ses tonuna aşık olduğum,mülayimliğini her daim korumuş adam.umarım bir an önce iyileşir.

annelerin çocuklarına hitap şekilleri

beyaz ibneler

denize nazır yalılarda büyüyüp,matmazellerden özel dersler alıp dünyanın kendi etraflarında döndüğünü sananlar.hayat onlara altın tepside sunulduğu için ekmek yoksa pasta yemezlerse tüm insanları öldürebilecek olan tipler.hayat onlara güzel sanmayın gerçek hayatın tadını onlar asla bilemezler. avamlığın dayanılmaz hafifliğini asla yaşayamamışlardır.

abdullah öcalan

kürtlerinin çoğunun sevmediği zoraki lider!!! bu o.ç. yüzünden farklı bir ses farklı bir renk çıkmasına müsade edilmiyor.

nevruz

türkçe: nevruz,azerice: novruz, farsça: نوروز - noruz, kürtçe: newroz, özbekçe: navruz, türkmence: nowruz, kazakça: naurız, kırgızca: nooruz, kırım tatarcası: navrez... farslar, kürtler, zazalar, azeriler, anadolu türkleri, afganlar, arnavutlar, gürcüler, türkmenler, tacikler, özbekler, kırgızlar, karakalpaklar, kazaklar tarafından kutlanan geleneksel yeni yıl ya da doğanın uyanışı kimse kendine mal etmeye çalışmasın kuzey yarım kürede yaşayan tüm halkların bahar bayramıdır.barış ve bereket getirir umarım. *

günün sözü

geldi bahar ayları gevşedi gönül yayları

ayı sözlük yazarlarına şarkı armağan etmek

mor kalem

yahu bırakın da şu sözlük bi renklensin sıkılmadınız mı tekdüzelikten aynı zihniyetlerden bırakın herkesin sesi çıksın şurada.zaten her yerde sesimizi çıkaramıyoruz bari burası özgürlük alanımız olsun mahalle baskısı diyen çevreler aynı naneyi yemesinler. bi yere kaybolma genc*

ayı atasözleri

geldi bahar ayları gevşedi don uçkurları*

kutsal değerlere hakaret

kutsal değerlere değerini veren insandır.çok basit bi mantıkla altın ya da elmas taştır özünde gramının ya da karatının bilmem kaç milyon edeceğini insan belirler.elmasın eskimolar için hiçbir değeri yoktur onlar için balık ya da kurt daha kutsal ve değerlidir.bu nedenle kutsala hakaret insana yani ötekinin değerine hakarettir.tüm ötekilere saygı duyan biri kendinin de bir öteki olduğunu unutmamalı.güneş balçıkla sıvanmaz.güneşin ister kabe ister kudüs,roma,buda,tanrı,ali,ateş,isa,ekmek,su,balık...olsun.*

subjugator

inançlı olmama rağmen yazdıklarında benden daha çok tanrıyı,allahı zikreden yazar.insan inanmadığı şeyi neden bu kadar diline dolar anlamadım.mesela ben (bkz: buda)ya inanmam ve yazdıklarımda bu satırlar hariç hiç budadan bahsetmedim ya da budaya küfretmedim *

ünlülerin seks sonrası yorumları

demet akalın : tak şu kondomu koluna...*

18 mart çanakkale şehitlerini anma günü

tüm şehitlerimizin ruhları şad olsun.yeri geldiğinde bu millet yekvucut olmayı başarmıştır.

gusül abdesti alan geyler

üstteki yazara aynen katılıyorum ve alkışlıyorum*

ayı sözlük'te bir garip akp'li

sanki bu sözlük sadece solcu,chp li,ateist,akp ve tayyip düşmanı kimselerin özgürlük alanıymış gibi bir izlenim veren bazı yorumlar.ötekileştirmeye en çok karşı olanların sözde tabi,ötekileştirme yaptıkları bazı yorumlar.
  • /
  • 21
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 417

ayı sözlük yazarlarının göz renkleri

ormana bakıyorsam yeşil,denize bakıyorsam mavi,kahve yudumluyorsam kahverengi,kahpeye bakıyorsam kahperengidir. *

cinsel yönelimi olanlara anayasal güvence

kaçınılmaz son elbet bir gün gelecek.bizler çoğaldıkça ve akıllanıp eşcinselliği sadece seks yapma özgürlüğü saymadıkça;polis,asker,öğretmen,milletvekili...olup bizde varız bu ülkede bizim de haklarımız olmalı deme cesaretini gösterirsek sesimiz elbet yükselecek ve anayasada yankısını bulacaktır.

yobaz ibne

inandığı değerlere(!) insanlardan daha fazla değer veren ibnedir.biri dini kullanarak yobazlık eder diğeri dinsizliği kullanarak. ikisi de*.

ayı sözlük yazarlarının göz renkleri

ormana bakıyorsam yeşil,denize bakıyorsam mavi,kahve yudumluyorsam kahverengi,kahpeye bakıyorsam kahperengidir. *

subjugator

inançlı olmama rağmen yazdıklarında benden daha çok tanrıyı,allahı zikreden yazar.insan inanmadığı şeyi neden bu kadar diline dolar anlamadım.mesela ben (bkz: buda)ya inanmam ve yazdıklarımda bu satırlar hariç hiç budadan bahsetmedim ya da budaya küfretmedim *

hoşlanılan erkeğin kadınsı çıkması

insanları kategorilere sokup, genellemeler yapmak her zaman işimize geldiği için öze bakmayı akıl etmeyiz hiç. çünkü öze bakmak özü görmek zordur uğraş gerektirir oysa şeklen ve hile ile karar vermek kolaydır.

türk kızları

ataerkil aile yapımız nedeniyle hayata 1-0 yenik başlayan baba, anne, abi, kardeş, koca, çevre... baskılarına maruz kalan iyi ki kız değilim dedirten mazlum bacılarımızdır.

beşar esad

iran'ın desteklediği kan ve terörden beslenen kukla diktatör. babası ne idi ki oğlu ne olsun domuzdan koyun doğmaz. bir zamanlar teröre verdiği desteğin aynısı şimdi ülkemiz tarafından özgür suriye ordusuna veriliyor eee keser döndü sap döndü gün geldi devran döndü.

evli bir erkekle ilişki yaşamak

yeri geldiğinde kumalık,ağalık,dört kadınla evlilik gibi konularda ahkam kesen kendinin yediği bok çok farklıymış gibi evlilere veren döl israfıdır.

sweetgayeah

yobaz ibne

inandığı değerlere(!) insanlardan daha fazla değer veren ibnedir.biri dini kullanarak yobazlık eder diğeri dinsizliği kullanarak. ikisi de*.
Henüz takip eden biri yok.