survivor turabi

gay barlarda şıkıdım şıkıdım oynarken görüntüleri ortaya çıkmış , survivor delikanlısı. (!)
http://inciswf.com/turabii.swf
yere yakın koca bir popoya sahip survivor yarışmacısı. sen git orada bambi ağaçlarını tekmele , burda bambi direklerinde dans et.
valla o acurun hiç bir programını izlemem, zaten televizyon izlediğimi de söyleyemem. arkadaşı izlemiş falan da değilim sadece böyle sözlükte haber sitelerinde falan denk geliyorum arada. * anladığım kadarıyla kendisi survivor'un gerizekalı erkek kontenjanından girmiş, geçen seferlerde meter diye bir tip vardı onun gibi. * *

iticiliği hakkında bir fikir sahibi olacak kadar izlemiş değilim. ama bence gayet kütür kütür çocuk, karşıma çıksa şapur şupur yerim. tanıdığım bir çok gayden daha fazla itici olabileceğine de ihtimal vermiyorum. kolay kolay hiç bir gay'in geri çevireceği bir tip olduğunu da sanmıyorum. o yüzden bok atıp durmayın çocuğa. ben dans performansını beğendim kendisi bundan sonra namusum olur.
ne tipinde ne karakterinde meymenet bulamadığım, özellikle kıl olduğum yarışmacı. antipatik
acun, nerden buluyon bunları yavrum...
derken şu videoyu buldum. meğer bizim kamil önceleri yetenek sizsinize katılmış. orda anormalliğini tescilletince survivora yönlendirmişler. ayrıca bildiğin adam yumruk atmış....
video: http://www.startv.com.tr/program/yetenek...
tarla başı torbacılarına benzettiğim kamil.
görünüşte insan olmanın yetmediğinin en basit örneği. amaç dikkat çeksin, türlü türlü mallıklar sergilesin, adından söz ettirsin, programın şanı yürüsündür. en anlamadığım ise 30 saniye izleyip mal diyip geçmek varken; türlü embesil tavırlarından rahatsız olan insanların, sörvayvıydaki hareketlerini a'dan z'ye dile getirecek kadar biliyor, izliyor olması. tv yi ne zaman açsak bu tür insanlarla haddinden fazla muhattap oluyoruz zaten*. bi de bu eksikti.
yenilince diş etlerini göstere göstere sırıtması, elinde sopayla diğer yarışmacılara gözdağı vermesi filan çok tiksinç. ama iyi bir yarışmacı ve kazandıktan sonra yaptığı hareketler ne kadar antipatik olsa da seyrettiriyor. sms sonuçları eğer gerçekse, ki bu adamla ilgili düzgün bir yorum henüz okumadım, birinci olmasının sebebi türkiye de bu tarz hanzoların çokluğundan kendilerinden birşeyler bulup oy attığındandır. acun tarafından böyle bir role sokulduğunu düşünüyorum ve kendisinin gözdesi olduğunu da ekliyorum.
kendisini kafes dövüşçüsü diye tanıtan egoist,sahte delikanlı
survivordaki oyunlarda oynayacağı zaman düdüğü beklerken türlü türlü değişik , ilginç hareketler yapan yarışmacı.
(bkz: primat)
yalnız eleman iyi dans ediyor
beyonce nin all the single ladies kareografisini başarıyla canlandıran, supermen liğinden gaybar larda bile ödün vermeyen survivor yarışmacısı.
http://inciswf.com/turabii.swf
eşcinsel olduğunu düşünmüyorum ama gay friendly bir izlenim yarattı bende, sempatikleşti birden. bir sürü yüzü bir sürü yeteneği var aslında oyunculuğa da çok yatkın gibime geliyor.
http://videonuz.ensonhaber.com/izle/surv...
topuklu ayakkabı ve tangayla dans eden aşşşşırı erkek survivor yarışmacısı. isterse peruk taksın, götünde dildoyla dolaşsın umrumda olmaz da en erkek benim, karı kılıklı diye etrafa hakaretler yağdıran adamın feminen gay tavırlı dans videoları olması takdire şayan! heee canım en erkek sensin!
homofobik bir gay olması pek umrumda değil de, o kadar çalıştın kas yaptın vücut yaptın vs. sporda başarılı olmak için akıl da gerekir, fiziki denge de. oyunlarda gördüğüm kadarıyla genellikle kaybediyor.
shameless taki mickey i hatırlatıyor bana tavırları. homofobiklik ve bastırılan duyguların şiddetle ortaya çıkması gizli eşcinsellerde öne çıkan özellikler.
geçtiğimiz hafta sırf yiğit 2 defa üst üste 1. oldu diye * * , ağlayarak yok hayırlı evlat , yok akrabalar , yok bilmem ne türk halkına ajitasyon yapan dengesiz. bu hafta 1. muhtemelen bu karakter(siz) olacak.
iticilikte öncülük eden diğerleri içün ;
(bkz: survivor akın)
(bkz: survivor sahra)
(bkz: survivor ertunga)

ayrıca " bu eşcinselse , ben değilim " dediğim survivor yarışmacısı.
survivor sahra ya duyulan nefret sayesinde geçtiğimiz hafta oylarda birinci olan yarışmacıdır.(gerçekten bir oylama olduğunu düşünürsek). survivor sahra dan uzaklaşınca göze sanki biraz sevimli gelen(hala hanzo o ayrı), hem bezgin bekir yiğite hem de sahra ya sağlam giydiren acun un gözdesi eski klüp dansçısı. kick box yapıyor olabilir ama o konuda bir kariyerinin olduğuna dövüşçülükten para kazandığına inanmıyorum. youtube da dolanan videosundaki rakibi benden kötü dövüşüyor. bence klüplerde dans ettiğini saklamak için uydurduğu bir meslek sadece.
linet in sözümden dönmem isimli şarkısının klibinde dans eden zat , striptizci , survivor ın itici yarışmacısı . daha önce tele satışlarda vücud geliştirme ürünü tanıtırken görmüştüm . zaten gayet her yerden çıkıp parasını kazanıyormuş . oy verenlere sesleniyorum vermeyin bu adama oyunuzu .hehhee.

striptizci değil barlarda dansçıdır. orasını burasını açmıyor yani. ya da o görüntüler piyasaya düşmedi. striptizci de olsa ekmeğinin peşinde adam..çalıp çırpmadan alın teriyle para kazanıyor bu devirde.. şu adam gibi adam muhabbetini yapmasın yeter
fakiriz paramız yok diye diye hakkı olmadan hem araba hem 500bin ytl kazananan, artık bu saatten sonra tv de sıkça görmeye kendimizi alıştırmamız gereken orijinal kişilik. acun her sene kimi seviyorsa onu birinci yapıyor yarışmacılar da bunun farkında da neden hala tweetlerle oy istiyorlar onu anlamadım.
  • /
  • 2