gusül abdesti alan geyler

inançların eşcinsellikle alakası olmadığına inanan geylerdir.
müslüman ibnedir.dininin gereğini yapıyordur.aşağılanmayı yada taşak konusu olmayı hak etmeyendir.ne milliyetçi, ne kemalist ne de muhafazakarlıkla alakası yoktur.
dini ritüellerinin yerine getirmekle muhafazakarlık arasındaki farkı bilmeyen ibnelere her hangi bir şey açıklamak zorunda da değildir.
seks sonrası duşla abdesti bir arada çıkarıp size ekstra su faturası gelmesini engellerler.
kim neye inanırsa inansın, neyi savunursa savunsun bir derdim yok fakat şu çok itici bir durum oluyor. adamla sevişiyorsun, boşalır boşalmaz yataktan fırlayıp yıkanmaya gidiyor. gusül alacakmış. sen tabii kendini bok gibi hissediyorsun yatakta. yaptığı şeyden tiksiniyor bilinçaltında ve bir an önce gusül alırsa kendince arınacağını düşünüyor. e tabii 2 dk önceki tüm romantizm ve ateş yok oluyor. be ayı! bekle biraz demi. sonra gusül mü alıyorsun, derini mi zımparalıyorsun* ne yaparsan yap. kimse kusura bakmasın bu psikolojideki kişilerle, brad pitt bile olsa birlikte olmak istemiyorum artık.
almayanlara, salak, gerizekalı, ataist, ırkçı, faşist ve milliyetçi diye hakaret etmeyen gaydir.
kendini helak etmek isteyen inanca sıkı sıkı bağlı kişi.helakına sebep olacağına inandığı olay sonrası,arınma çalışması.
müslüman olduğunun en güçlü belirteci. bundan sonra radikal ve muhafazakar olup olmadığına bakmak gerekir. günümüzde yaşayışların ve kavramların bu kadar iç içe girmesinin, birey odaklı bir yaşam felsefesinin doğal sonucudur. mahalle baskısını seven ümmetçi yobazlardan farkımızı bu tür davranışları yadırgayarak gösteremeyeceğimiz bir olgudur.
'sevişmeden önce şükür namazı da kılıyor mu acaba?' diye merak ettiren geydir.
geçen gün bir takvim sayfasında okuduğum "bir kanunun bir kısmını görmezden gelmek, tamamından vazgeçme zorunluluğunu getirmez." sözünü hatırlatan durum. allah kabul etsin.
herkes inancından ötürü istediğini yapabilir * sevmiyorsan gusül almasını, sevişme sen de, zorla mı yatağa soktular sizi.
içlerinde bulunduğum gey grubu. kusura bakmayın ama ergenliğe girdiğim günden beri gusül abdesti almaya alışmış, abdestsiz gezdiği an kendini gerçek anlamda "pislik" hisseden birisiyim. iç çamaşırım ağırlaşıyor, sikim donuyor sanki. her neyse bu benim kendi inancım, abdestsiz yapamıyorum. size ne? sevişme gardaşım* zaten sizler gibi inancıma saygılı olmayan kişilerle işim olmaz. yataktan kalkıp abdest alıyormuş?! yahu senin sikiştiğin iki üç adam seni seks objesi olarak görüyor, yıkanıp yanında gidiyorsa ne diye tüm gusül abdesti alan geyleri tek tipleştiriyorsun. ben eski erkek arkadaşımla beraberken seviştikten sonra kalkıp hemen gusül abdesti almıyordum. o anın tadını çıkarıyorduk. sonra kalkıp beraber duşa girdikten sonra boy abdestlerimizi alıp çıkıyorduk.

adamın biri iki tecavüzcü gey ile tanışsa geylerin hepsi tecavüzcüdür dese hoşunuza gider mi? öteki, öteki, öteki.
üstteki yazara aynen katılıyorum ve alkışlıyorum*
bunlara şakirt deniyor heralde bu başlığı açanlar ve saçma bulan yazarlar tarafından. gusül abdesti ibadet değil , temizliktir. kimseyi de ilgilendirmez bu olay.
ama korkunç komedik bir tragedya bence. gusul abdesti alan gay. vejaryen olan et obur. tanrım bugün inanarak yaptım.