yakın gay kankiler tarafından iftiraya uğramak

bir nevi insani duygulardan,merhamet denilen,sevgi denilen duygulardan yoksun,kalpleri kin ve kötülük tutmuş insanların işidir.

yapmadığınız bir şeyi,yapmışsınız gibi sizin üstünüze atarlar.

yo,dostum yooo. sizler ne kadar karalamayada çalışsanız beni,güneş balçıkla sıvanmaz.benim allahım var.elbet bir gün mahşer günü gelecek,orada hesaplaşacağız.

kokulu kisses
doğal olandır. 2 günde abuk subuk insanlarla kanki moduna girmemek lazim. zaten kanki ne yahu.
"yakın arkadaşlar tarafından iftiraya uğramak" diye açılabilecek olan başlıktır.
ama insanlar gayliği başka bir alemden gelme durumu olarak bildiklerinden dolayı "gay"kelimesini araya yazmazlarsa kendilerini yeterince ötekileştirmediklerini düşündüklerinden dolayı, araya yazmadan edememişlerdir.
insana en çok koyan da yakın bildikleri tarafından arkadan bıçaklanması durumdur. sorsanız " dost acı söyler... seni severim ama doğruları söylemek lazım "... diyeceklerine adım gibi eminim. ama siz doğruları söylerseniz dokuz köyden kovulursunuz. yüzüne güler arkandan neler neler çevirirler bilinmez. keşfettiğiniz anda hayattınızdan aforoz edilmesi gerekir.
"iftira edenler" ile "yakın gay kankiler" ifadelerinin aynı cümlede yan yana kullanılmış olması iftiraya uğrayan elemanın başına daha çok şey geleceğinin göstergesidir.

(bkz: geçmiş olsun annem)
(bkz: her genç kızın başına gelir)
(bkz: üç felak üç nas)
2 ay önce yakın gay kankilerime evde elimle su böreği açtım. bir kısmı tereyağlı bir kısmı zeytinyağlı sevdiği için oybirliği ile tereyağlı yapmaya karar verdim. eve gelecek kişi sayısı artınca böreği bir tepsi yerine 2 tepsi yaptım. 2 tepsi böreği yiyip bitirdikten sonra bazıları böreği zeytinyağlı yaptığımı bunu sonradan fark ettiklerini iddia ettiler. bu da böyle bir iftiralı anımdır. sonra ne mi oldu? bir kaç ay sonra böreğimi özlediklerini dile getirip yol yapmaya çalıştılar ancak ben bırakınız böreği artık evime dahi adım atamayacaklarını söyledim.

şu an kendime başka kankiler yaptım. börekte hangi yağı kullanırsam kullanayım bayılarak severek yiyorlar. insan kanki seçerken dikkat etmeli kanımca. yediği kaba pisleyen kankilerden uzak durunuz efem.
kanki manki olayını secmem ama vardı 4 yıllık böyle arkadaşım.ciddi kazık attı. iftiralar filan. eşcinsel ortamından arkadaş yapmayın. ya sevgili olun ya da hoşçakal.
çevresinde ki diğer insanlara neler yaptığına bakın çünkü aynısı aranız bozulduğunda sizinde başınıza gelebilecektir. özellikle kendisine güvenen insanların hayatına ve kararlarına saygı göstermiyorsa onların hayatlarını kendi çıkarları için afişe ediyorsa beraber fotoğraf bile çektirmeyin.mümkünse özel konularınızı paylaşmayın.hayatından onu provake edecek şekilde bir anda değilde yavaş yavaş çıkın.çünkü gerçekten hasta ruhlu tehlikeli insanlar var.
@justsin'e katılıyorum. biraz kişisel süzgeç, biraz dikkat, biraz gözlem kişiyi ele verir.
gay olması ya da olmaması önemli değil bu karakter meselesi ve öz değişmez sadece görmek istediğin şekle bürünür.
konuştuğu konuların özneleri her zaman başkaları olan kişilerin , başkalarıyla konuşurken de öznesinin siz olacağına emin olabilirsiniz.
iftira denebilecek ithamları zamanında yakın çevremde olan kişiler tarafından işitmiş biri olarak bu tür işlerin gerçekten tam bi drama queenliğe soyunmaya hazır gay kankilerin başının altından çıktığını söyleyebilirim, bu kişileri etrafınızdan uzaklaştırmak geleceğiniz için alabileceğiniz en huzurlu kararlardan biri olacaktır
yakın gay arkadaşımın sevgilisiyle yattığım için sanki ben onu ayartmışım şeklinde iftiraya uğradım. halbuki bana yürüyen oydu. sonra gruptan dışlandım. şu an hiçbiri benle konuşmuyor. napayım gerçek dostlarım değillermiş demek. yoksa bir erkek için bunlar yaşanmazdı.
korkulası durumdur.
iftira gücünü iftiraya inananlardan alır.
her söylenene inanmayın, hakkında konuşulan kişiye açıkça sorun.
herkesin her söylediğine güvenmeyin, sorgulayın.
bizzat bilmediği konularda fikrinin olması düşünsel bir eksiklik olduğundan itici ayrıca.
aptallık etmeyin.