seks için sözlüğe gelmek

gay abazalar gibi hetero abazalar da acaba diğer sözlüklerde bu işin peşindeler midir diye düşündürdü
sözlüğe eğlenmek, sohbet etmek, arkadaş bulmak gibi bir seçenek olarak karşımıza çıkar. her sözlükte olduğu gibi.
sözlükte seks çıkmayınca iletişimi kesen yazarları düşündükçe, doğru yolda olduğunu düşündüğüm kişidir.
arkadaşlar sözlükte seks yapanları eleştirip günde 100 yazarla seks yapan tipleri de gördük.

ne oldum dememeli ne olacağım demeli. büyük cümlelerden ve eleştirel yaklaşımlardan kaçınmalıyız. ayrıca seks kötü bir şey değil.
sadece seks konuşmak için geliyor olabilir ki üzerine zilyonlarca kitap yazılan bir konu bu, bağımsız her telden entry arasında bunu konuşmak neden bu kadar göze batıyor anlamış değilim. daima seks içerikli bir başlıkta "of ayı sözlük hep seks, siz sikişedurun biz atomu parçalıyoruz" gibi entryler görmekten sıkıldım, onlar da seks başlıklarından sıkılmış olabilir fakat gidip cern deneylerinin tartışıldığı bir başlığa "of bırakın ilim bilimi gelin sikişelim" şeklinde entry giren kimse görmedim. seks de bilim kadar hayatın büyük bir parçası, aşın bunları.
(bkz: dokunmadan seks)

aklıma björk'ün ikinci albümündeki* ''enjoy'' adlı parçasında yer alan ''this is sex without touching'' sözünü getirmiştir.

how can i ignore?
this is sex without touching
i'm going to explore
i'm only into this to

yani özetle, belki seviyordur.
olağan bir durum. neden hoşuma giden bir yazarla sevişmeyeyim ki mesela? buraya rahatlamaya, bir şeyler paylaşmaya, bazen derdimizi dökmeye, bazen de gülüp eğlenmeye giriyoruz. e seks de bunların hepsini içermiyor mu?

sevişmek isteyen yazarlar utanmasın, konuşalım sevişelim. *
sanki sokağa çıktığımızda çok rahat yaşıyoruz cinsel hayatımızı, elimizin altı güvenli bir şekilde seksten bahsedebildiğimiz ortamla dolu da üç beş kısmı "arıtılmış" tutmaya çalışıyoruz. twittera da seks için gelenler var, yaşayıp gidiyorlar işte. rahat yani.
bazen seks bazen düşünce paylaşımı
ters yürümeye başlayan yazarlar için zorunlu gibi.
http://www.milliyet.com.tr/pandaya-yuru...
o sizseniz
o sizsiniz
hoşgeldiniz..
  • /
  • 2