avonatesti

Durum: 161 - 0 - 0 - 0 - 02.02.2016 19:17

Puan: 2322 - Sözlük Kezbanı

10 yıl önce kayıt oldu. 5.Nesil Yazar.

Henüz bio girmemiş.
  • /
  • 9

allah korkusu olan partner

korkusunda ciddiyse sevişmeye yanaşmayacak olan partnerdir

ayı sözlük check-in servisi

@ünye , belki burası nerede onu bile bilmiyorsunuz

çaya şeker atmıyorum derken çevreden övgü beklemek

otobüs yolculuğu esnasında bir ablanın ,"şeker kullanmıyorum,teşekkürler .biliyor musunuz şeker kullanmıyorum" diye yüksek sesle kurduğu cümle sonrası çevreye bakıp onu bir kahraman ilan etmemezi istediği olay.

gay olmanın pahalı bir şey olması

belgrad gibi ucuz bir şehirde gittiğimiz gay barın oldukça ücretli olması ve şehrin her yerinde 200 dinara içilebilen biraların barda 3 katı ödenerek içilmesi sonrasında sorguladığım yönelimim. ben ki 80 dinar verip aldığım simidin içinde domuz eti olduğunu fark ettikten sonra dini inancıyla 80 dinar arasında gidip gelen bir insanım. abartmadığımı bunun geçici bir yansıma olduğunu düşünmek istiyorum.
(bkz: eşcinselliğin memurlar için lüks olması )

bike polo

klasik polonun bisiklet ile oynanan versiyonu.

matematik dersinde beyaz zambaklar ülkesini okutmak

faydası oluyor mu ,zaman gösterecek ama üniversiteye yeni gelmiş arkadaşlara okunmasını zorunlu tuttuğum kitap.

yazarların favori kitap film ve dizisi

kokain

akila azra kohen'in fi çi pi üçlemesinde yer alan ada karakterinin ölümüne sebep olan uyuşturucu madde.

düğün günü misafirler için otobüs tutulması

potansiyel damadın haklı olarak sergilediği tavırdır. zira ablam evlendiğinde köyden gelen misafirler için bir değil iki otobüsü tutan kişi babamdı.kız tarafının bitmek bilmeyen istekleri sonucu damadın da sinirleri gerilmiş olabilir. ayrıca geleneklerimize göre nişanı yapan kız tarafıdır. bu olayda geçen kız tarafı cimridir. oldu olacak nişan için salonu da damat tutsun (eminim öyle de olmuştur.)

sözlük yazarlarının en sevdiği abur cuburlar

okuduğumda kahrolduğum kendime gelmekte zorlandığım başlık.eksilenmeyi göze alarak yazıcaklarım bazılarımız için çok ağır gelebilir. hatta benim yüzümden insanlardan nefrette edebilirler.acımasız biri olarak anılacağım ancak başlıyorum.lütfen abur cubur yemeyin!(bu kadar kötü olabildim)yiyeceğim diyenler için de tavsiyeler:
yeşil çay ,yanında bir dilim limon
fitre kahve(tercihen şekersiz)
tereyağ(muzun üzerine sürülebilir,elma da olabilir)
fındık(ama 1 avucu geçmesin ,yağ yapmasını istemeyiz)
yeşil elma
domates(tercihen çanakkale)
çok çok zor durumda kalır tatlı krizine girerseniz de dondurma( bebek isa ağlıyor olmalı :( )

seviştiğin kişiden beslenmek

akla karadul örümceğini getirse de kast edilen seviştikten sonra afiyetle partneri yeme olayı değil.bir çok faydalı bilgi elde etmişizdir muhakkak ama benim aklımda kalan son sınıf bir tıp öğrencisiyle ilk randevumuzda tuvalette ellerimi yıkadıktan sonra el kurutma makinelerini kulanmamam gerektiği olmuştu.zira bulaşıcı hastalıklara yakalanma riski artıyormuş.

spor yapan geylerin herkesin kendilerinden hoşlandığını sanmaları

düzenli olarak bisiklet süren ve koşan bir ibne olarak dahil olmam gereken başlık. haklılık payi var mi, muhtemelen. özellikle kostuktan sonra sırılsıklam olmuş tişörtumden ben bile tahrik oluyorum. belki normal bir şey. bilmiyorum. ancak hetero ortamlarda abi o bacakkaslarini nasil yaptin öyle diyip dokunmalari ah azizim o an işte o an egodan ziyade ben de bi mutluluk bi göğsünü gere gere bi koşup geleyim psikolojisi. bazen ip atlarken beni seyredenlerin bosaldigini düşünüyorum. olmaya da bilir.

sağlık ocağından prezervatif almak

devletin çok çocuk politikası düşünüldüğünde bedava verilen prezervatiflerin doğumu teşvik edeceği yönünde. kullanmadan önce kontrol edilmesinde yarar var. bir de bedavacılık sorunu yaratır mı sanmıyorum o başka bir şey.

perihan mağden

radikal gazetesinde yer alan köşe yazılarıyla tanıdığım,biz kimden kaçıyorduk anne ve ali ile ramazan kitaplarını okuduğum yazardır. yazılarında beyaz türkler kavramını çok sık kullanır ve kendini modern göstermeye çalışan sözde çağdaşlara görgüsüz demekten kaçınmaz.

sigmund freud

uykularında babasını hayvan(geyik miydi daha mı yabani bir şeydi hatırlayamıyorum) olarak gören ve annesine karşı kafamın yatmadığı seksüel bir yatkınlığı olan "hans" diye bir çocuğun psikoterapilerini içeren kitabın yazarıdır. sonra hans büyümüş sağlıklı birey olmuş ancak çocukken yaptıkları şeyler korkutucuydu.

kuş kafesi

orijinal ismi " the birdcage " olan başrollerinde robin williams(allah rahmet eylesin) ve nathan lane'nin yer aldığı gay temalı film. uzun zamandır nathan lane'nki kadar iyi oyunculuk izlememiştim. keyifli bir film.

howl

dizelerinde sik ve taşağın kutsal olduğunu belirten şiir kitabı. sevgilisi carl'a hitaben yazılmış şiir de bulunmaktadır.3 kez okumuş olsam da burda kalmayacağı kesin.

sakal bakımı

daha parlak bir görüntüye ulaşabilmek için yapılması gereken işlem. bazılarına göre badem yağı yeterliyken,badem yağı ve hint yağının karışımı mucize olarak sunulmaktadır. sarımsakta ilave ediliyormuş ama sarımsağı daha çok zeytin yağlılarda tercih ettiğim için o ihtimali göz ardı ediyorum.

1.85 boyunda baby face 65 kilo kuru götlü erkek

kuru götlü olmasa gideri olabilecek erkek.

cunda adası

kabak çiçeği dolması ve buzlu bademiyle ağız sulandırır.
  • /
  • 9
Henüz bir favori entry yok.

Toplam entry sayısı: 161

öğretmen öğrenci diyalogları

mağdur ben oluyorum
- hocam takım elbise giymişssiniz,hoş olmuş
-sen bana yürüyon mu lan
-napalım hocam yokluktan
ve bu diyalogtan sonra üniversitelerde bilim hiç yapılamadı....

eğlenceli olmayan eşcinsel

açık olduğum arkadaşlarım tarafından sıkça eleştirildiğim bir konudur. beklentiler partiden partiye dans eden bir gay kankadan yana olsa da. akşam en geç 11 de uyuyan ,gün boyu gazete takibi yapıp ,arkadaşları arayınca telefonu açmayan kişi olunca , ee hani gay kankamız var ama eğlencemizi bulamıyoruz oluyor.
aslında evde kendi başıma oldukça eğlenceliyim. yüksek narsist kişiliğim yalnız kalınca şizofreni belirtisi olarak görülen hayali arkadaşlarımla eğlenceyi yukarılara taşıyor

sakal bakımı

daha parlak bir görüntüye ulaşabilmek için yapılması gereken işlem. bazılarına göre badem yağı yeterliyken,badem yağı ve hint yağının karışımı mucize olarak sunulmaktadır. sarımsakta ilave ediliyormuş ama sarımsağı daha çok zeytin yağlılarda tercih ettiğim için o ihtimali göz ardı ediyorum.

çirkinin namusu

namuslu olmaktan başka şansları yoktur. zira ,"çirkini öpmemişler kendini namuslu sanmış"deyimi de bunu açıklamaktadır.

akran zorbalığı

denizcilik lisesinde maruz kaldığım şiddet. " bu çocuk biraz tuhaf " diye başlayıp önceleri sözlü sonraları fiziksel saldırılara dönüşmüş ardından iki tanesini tekme manyağı yaptıktan sonra son bulmuş durumdur. ertesi yıl okulu bırakıp düz liseye geçtikten sonra biraz daha kolaylaşmıştır. oradaki arkadaşlar durumu ayırt edecek kadar farkında olmuyorlar.
(bkz: biz bu yola götümüzle çıktık )

pasif sözlük yazarları

özenilen sözlük yazarları. göt korkusundan pasif olamayan biri olarak imreniyorum sizlere

kitap okuyanların libidolarının düşük olması

kitap okurken aklıma gelmiş olsa da , iş çevremde yapmış olduğum gözlemler bunun doğru olabileceği yönünde.zira evde veya ofiste durmadan oturduğu yerden camış gibi okuyan hareket etmeyip spor yapmayan bireylerin bir süre sonra testesteron hormonlarının düşmesi kaçınılmaz.
(bkz: bırak kitabı beni oku)

bir eşcinselin başına gelebilecek en kötü şey

kız kanka

olmasa da olur,hatta olmasa daha mı iyi olur düşündürtür.
kızlar için eşcinsel arkadaş,giydiği elbisenin rengine uygun olarak taktıkları çanta gibidirler. eşcinsel kanka edinen kız ,empati de tavan yapmıştır.dünya görüşü çok açıktır o zaten çağın üzerinde bir düşünceye sahiptir. boş sohbet ortamlarında kimse onlarla ilgilenmez ise eşcinsel arkadaş silahını kullanırlar ve sözü "benim de eşcinsel arkadaşım var ve aramız çok iyi,onlar da insanlar aslında "diye tamamlarlar. sohbetleri sıkıcı olmakla birlikte vıcık vıcık duygusallıklarını üzerimize kusarken yüzlerinde haklı bir tavır vardır.çünkü bizimle arkadaş oldukları için üzerimizde her türlü hakkı talep edebilirler. halbuki kimliğinizi rahatça paylaşabildiğiniz hetero erkekler en sağlam arkadaşlardır. spor yaparsın,muhabbet sarar....

ayı sözlük yazarlarının en sevdiği yemekler ve yiyecekler

keçi sütü ve zeytinyağlı yemekler.anlayın arkadaşım artık şunu sıcak yenmez bu zeytinyağlı şeysi
Henüz takip ettiği biri yok.
Henüz takip eden biri yok.