spor yapan geylerin herkesin kendilerinden hoşlandığını sanmaları

türk kızlarının tüm erkeklerin kendilerine yazdığını sanmalarıyla aynı şeydir. gym'de kaslarını gösterirken çektirdikleri fotoğraflarını grindr ve romeo'da sergileyerek herkesin onlarla yatmak isteyeceklerini sanıyorlar, beğenilmeme durumlarını ihtimal dahilinde bile görmüyorlar. bu yetmezmiş gibi kilolu, zayıf, olgun, çok genç vs. olanların kimse tarafından beğenilmediğini, en çok ve en kolay kendilerinin koli bulabildiklerini sanıyorlar. böyleleri için bizim oralarda çok güzel bir laf vardır da burada yazıp seviyemi bozmayayım.
isim vermek istemiyorum ama bunların çoğunun isimleri ya volkan ya da can olur ki, iticilikte tavan yaparlar... berkleri de unutmamak lazım
spor yaparken yada koşarken vücudun 'endorfin' hormonunu üretmesi sonucu kişi, kendini rahatlamış ve başarmış hisseder. araştırmalara göre spor yapan kişi, kendini normal halinden çok daha seksi ve çekici gösterebilirmiş.
hoşlandığını sanmakla kalmayıp herkesin kendisinin kulu, kölesi, hatta köpek'i olmak istediğini sanan ego zahiyatları da var içlerinde. sanırsın biraz gaz versen heykele evrilecek.

malum kaslı ve aşırı yakışıklı değilsen sakın yazma"cılar tavan şu ara. dünyanın spor yapan en düzgün fizikli adamı olunsa bile çekici olmayı başaramayıp o kas ve et yığını içinde suratımı ekşitmeme sebep olan bir iticilik yayıyorsa yüzüne bakmam hatta çoğu zaman fark etmem bile. salonlarda şurda burda spor yapan ancak beğeni içine sokulması imkansız ruhsuz tonla adam var. elbette her malın alıcısı vardır tabi orasına karışmam.
herkes demesek bile büyük bir çoğunluğu hoşlanmaktadır, bunu inkar edemezseniz. siz götü başı dağıtıp, yatak odanızda, romeo karşısında "allam neden kimse beni sikmiyor yea" diye 30'lu yaş bunalımı geçirirken bu adamlar en seksi vücut ayak izlerinden arşiv yapıyorlar.
elbette farklı vücut tiplerinden hoşlananlar bu grup dışında tutulmuştur. ama el insaf. sırf sana pas vermiyorlar, sırf sen kaslı vücutlara bakarak yatak odanda vibratörün götüne sokup sokup çıkarıyorsun diye elaleme çemkirme.
sadece spor yapanlarda değil bir çok tipte olan şeydir.spor yapıp zar zor binbir güçlükle kazanabildiği kaslarla övünmesi mantıklıdır.sonuçta para-zaman-eğlence gibi bir çok şeyden feragat edip yapmıştır o kasları övünmekte de haklıdır.tabi bu aşırı kibirli olmayı gerektirmez.
benim anlamadığım hem ço kilolu hemde yaşlı olanlarda ki özgüven.ev arkadaşımın misafiri gelmişti.adam 60 yaşına yakın ve çok kilolu.ev arkadaşım ve diğer kankası adama öyle iltifatlar öyle yalakalıklar yapıyor ki ağzım açık durumu izliyorum.adam sadece öküz gibi yiyip yaşlanarak aldığı bu övgüyle ego bombası olmuş oturuyor.bu ultra absürt olayı görünce kendi kendime'lan salak ibne kilo verecek diye koşu bantlarında can vereceksin üstelik yaşlanmatan korkuyorsun hiç gerek yok.şu iki salak ibne gibileri olduktan sonra yaşlanmak ve kilo almak sorun değil dedim.
ya böyle dünya ve ibneler çok garip a dostlar.
yanılmayan geylerdir.
gerçekten de kendi adıma spor yapan geylerden hoşlanırım.
ve pek çok kişinin de hoşlandığını düşünüyorum.çünkü bir kere spor yapan insan kendisine de saygi duyduğu için herkesten saygi görür.sonuçta herkesin yapması gereken birşeyi yapıyor.
ayrıca kaslı olmasa bile vücudu fit hale geldikçe çok estetik bir hale kavuşuyor ve gözü okşuyorlar.
yaşasın spor yapan geyler.
sporun bir masturbasyon olduğunu bilen insanlardandır onlar, karısmayın bosalsınlar
düzenli olarak bisiklet süren ve koşan bir ibne olarak dahil olmam gereken başlık. haklılık payi var mi, muhtemelen. özellikle kostuktan sonra sırılsıklam olmuş tişörtumden ben bile tahrik oluyorum. belki normal bir şey. bilmiyorum. ancak hetero ortamlarda abi o bacakkaslarini nasil yaptin öyle diyip dokunmalari ah azizim o an işte o an egodan ziyade ben de bi mutluluk bi göğsünü gere gere bi koşup geleyim psikolojisi. bazen ip atlarken beni seyredenlerin bosaldigini düşünüyorum. olmaya da bilir.
salınan testosteronun ve adrenalinin etkisi olabilir, o adrenalinle savaşçıya dönüşen bedenin yapmak istediği tek şey kendisine benzeyen yeni savaşçılar yaratmaktır
ayrıca spor salonuna giderken içinize çamaşır giymediğiniz dedikoduları var , doğru mu bakayım ?
konuşmaya başladıklarından sonra çekiciliklerinden bir şey kaybetmiyorlarsa kaslı, fit erkeklerden gayet de hoşlanılabilir, evet.