hayatında hiç murat isminde biriyle sevişmemiş eşcinsel

dünyanın en ezik eşcinselleri arasında 1. sırada yer alır bu gruptaki eşcinseller.

bizim evin bodrumunda isviçreli bilim adamlarının yaptığı kesin ve net sonuçlardan yola çıkarak her 10 murat ismindeki erkekden 8 inin gay olduğu saptanmıştır.

yani bu nasıl bir ezikliktir ellini sallasan murat isminde eşcinsele rastlayacağın şu türkiyede ortalama 27 yaşı baz alıyorum 18 yaşında sevişmeye başlasan

lisenin son zamanlarına yetişiyor sevişme kariyerin,orda olmadı,onu geçtim üniversiteye hazırlandın dersanye falan da gittin orda da kesin murat vardır,
lan onu da boşver ettimi 3. chapter üniversite yılı burda da olmadıysa yuh artık abicim katrilyonlarca murat var orda birini bari yatağa at.
işe girdin hadi orda sevişmiyorsun profsun yapmıyorsun diyelim akşam bara git kum gibi murat var elini şöyle bir at birinin omzuna ismini sor kesin murattır,onunla da sevişmediysen bence gay değilsin git bir kızla çık çocukların falan olsun.
biraz asosyal bir gay de olabilir. sonuçta murat ve mert isimde olanlar genel olarak gay çıkıyor anacım. yani herkesin yatağından en az 5 murat 5 mert geçmelidir. altını kabul edemem..
benim bile kimselerle sevişmediğim halde murat adında birine dokunmuşluğum vardır. bu başlıkta geçen insan varsa eli öpülecek eşcinseldir.
muratların genellikle eşcinsel olmasından değil eşcinsellerin tamamen murat olmasından dolayı sadece bakir eşcinseller bu gruba girebilirler.
bir hayli görmüş geçirmiş, geçirilmiş hatta geçirecek ve geçirilecek bir kişi olabilir.
bu tip insanlara " tanışma sitelerinde kime adını sorsan " murat" der. hadi gerçeğiyle yatmadın, yatamadın. sahtesiyle de mi yatamadın arkadaşım." dememek elde değildir.
genelde sahte ad olarak murat adını kullandığım bir gün murat adında biriyle olmuştum ve sonradan öğrendiğimde onun da gerçek adının murat olmadığını öğrenmemle murat adında biriyle yatmamış bir eşcinsel olmayacağına kanaat getirdim. mrat sahte adını kullanırken murat sahte adlı biriyle olmak, ben de diyorum ki benim murat dememe rağmen o da murat dedi ki gerçek adı heralde, yoksa başka ad kullanırdı; herif resmen inception yaptırdı bize.
yemin ederim murat adlı gay arkadaşım bile yok. ama onun yerine milyonlarca ian ile yattım
hele bi ara nereye elimi atsam murat çıkıyordu. hmm merhaba sen de mi murat yoksa geyiği yapıyordum artık. cidden çoklar heryerdeler.
ben murat

gel bana yavrum

korkma acımayacak
çok düşük ihtimal. herhangi bir organını* sallasan muratlara değer. benim bir sevgilimin adıydı mesela *
hayatta keşke murat diye biriyle hiç sevişmeseydim dediğim, kusturan tip. aman hatırlatmayınnnn....
(bkz: bv bear) sevişmeyi bırak hiç murat adında bir tanıdığım olmadı
lütfen elimi öpünüz * benim bu. * murat diye tanıdığım yok daha, olsa kurtulamazdı elimden. *
"koyayım da turat" espirisi de yapamamış eşcinseldir.
aklıma dayımı getirir benim, gülerim çok fena.
isimlerini sormadığım için kısmen olduğum eşcinsel.
sosyal sorumluluk projesi olarak murat düşkünü yazarların ihtiyaçlarını karşılayabilirim.*
ama bu murat düşkünlüğünün nedenini de hiç anlayamadım. hayatım boyunca tanıdığım muratlar hep it kopuk *
neyse ben gene de bi köşede sinsice sizi bekliyor olacağım
(bkz: muratlovers)
  • /
  • 2