hornette ünlü birine rastlamak

bu yaz mehmet binaya rastladım ama sanırım bu çok ilginç birşey değil. murat boz'a, kenan imirzalıoğlu'na, ne bileyim kadir inanır'a falan rastlasaydım, işte o zaman bomba olurdu da, onlar da enayi değiller herhalde. bi kere almanya'dayken de ünlü bir türk moda fotoğrafçısına rastlamıştım. gerçi adamın o sırada kim olduğunu bilmiyordum ama hem koyduğu fotoğrafları çok profesyoneldi, hem de açık adı, instagram hesabı falan da profilinde vermişti, oradan öğrenmiştim ünlü biri olduğunu. bu adamın da şimdi adını hatırlamıyorum. istanbul'dayken karşıma fatih ürek, aydın maydın çıkar mı diye bakıyordum etiler taraflarına geldiğimde ama onları da göremedim hiç. bu konuda bu çok ilginç olmayan anılarım bu kadar

not: ünlü olmadan önce x ile oradan tanıştım, yattım kalktım diyen arkadaşlarım elbette mevcut
geçen eylül ayında athena'nın ses etme klibinde başroldeki adama rastladım, mesaj attım, çok güzel bir iş çıkarmıştınız, tebrik ederim diye, "teşekkürler" diye mesaj geldi.

daha sonra da romeo'da ressam erinç seymen'e rastladım, ona da "sizin resimlerinizi çok seviyorum, çok harika bir insansınız, sizinle tanışmak isterim" falan yazdım, adam siklemedi beni. insan bi teşekkür eder.

ünlülerle gey ortamlarında tanışıklığım şimdilik bu başarısızlık seviyelerinde.
şimdi burada isim sayardım ama gizliler ayıp olur.
youtube'dan tanıdığım, istanbul'da yaşayan, çok yakışıklı bir abi var, uzun süre instagram'dan da takip ettim. çok ünlü olmasa da, az biraz bilinen biri. bu abi hayatından gayet mutlu gözüküyor, bir sürü arkadaşı var (ezici çoğunluğu erkek), habire oradan buradan paylaşımlar. hiç efemine değil, gayet yakışıklı ve taş gibi bir abi. habire avrupa gezmelerinde. ailesiyle paylaşımları da oluyordu. yani bayağı güzel görünüyor hayatı (gerçi herkesin hayatı instagram'dan güzel gözüküyor herhalde). bu yaz tatile başka 6 erkek arkadaşı ile mikonos'a gitti, brüksel'e gay pride zamanı gittiğini biliyorum (gayli bir paylaşımı olmadı ama), instagram'da bir kere canlı yayın yaptığını gördüm, gelen soruları yanıtlıyordu, kız arkadaşın var mı sorusu 10 defa soruldu, hepsini pas geçti, başka şeyleri yanıtladı, yani bir şeyden korkusu çekincesi de yok, öyle canlı yayınlara çıkmalar falan. neyse yani eşcinsel olduğunu tahmin etmek çok zor değildi.

yalnız dün ilk defa stalking yaparken scruff'ta gördüm profilini ve yine de ufak çaplı bir şok yaşadım. ilişkisi var, "fun" arıyor yazıyor. niye şaşırdım bilmiyorum. kıskandım bir de. türkiye'de eşcinsel olup da sıkıntısız yaşıyormuş gibi duran herkesi kıskanıyorum zaten. o kadar çok eşcinsel arkadaşı olan, beraber mikonos'lara giden falan, ne güzel ulan öyle hayatlar.

haset etmeyeyim, çalışayım, benim de olsun, de mi?