gülşen

sarı saçlarından sen suçlusun şarkısının müsebbibi, yapay kadın. şarkılarına eşlik edilebilir, sesi güzel olabilir ancak hiç doğal değil.
kafa ve fizik olarak kendimi pek benzettiğim ablam...

anam sıfır bedende olsan,en alalı estetikleride yapsan,sitediğin kadar güzel/yakışıklı olsan da kader yoksa yoktur..

not:kendimi jackkk gibi hissettim. jackkk seni çok özledim bebeğim... kalpkalpkalp
ordu'lu şarkıcıdır. muhteşem olmamakla birlikte güzel şarkılar yapar, özellikle slow şarkılarda iyidir.
bir insanın başına erol köse gibi bir talihsizlik geldikten sonra önsöz gibi bir albüm yapabiliyorsa. bülent ersoy kendi programında arkadaşım(!) dediği erol köse için gülşen'i lahana gibi haşladıktan sonra son albümünün en hit parçası olan 'aşktan sabıkalı'yı albümüne koyup gittiği her programda 'öldüğümde mezarımda gülşen okusun bu şarkıyı' diye gezerken, daha ne söylenebilir ? başarı, kalite kesinlikle tesadüf değil.
çizgili pijamasıyla delikanlı kız görünümüyle müzik piyasasına giren ve daha sonra mutasyona uğrayıp tüm dişiliğini gözler önüne seren sanatçı.
aradaki fark için bkz;
delikanlı gülşen

dişileşmiş gülşen


sakıncalı şarkısı bambaşkadır benim için.
c
kendisi için sıkça lady gaga özentisi eleştirileri yapılır. bu eleştirilerin zirveye ulaştığı yer ise bi an gel klibidir. klipte sanatçı kafasında avizeyle seksi pozlar verir. aynı sahneyi paylaştığı tarkan ve ajda pekkan'a meydan okuma cüretkarlılığını da göstermiştir. itü türk müziği bölümünü kazanmış ancak mezun ol(a)mamıştır. son dönemde türkiyedeki en başarılı kadın söz yazarlarındandır. güftelerinden hareketle kendisinin tanrı inancı olduğunu kolayca anlayabiliyoruz. arabada dinlemekten en çok zevk aldığım isimlerdendir.
erol köse gibi bir şeyle* sevgili olabilen bir insandan uzak durmak gerektiğini düşünüyorum.
ilk kez duyduğum bir şarkının sözlerinin bu kadına ait olup, olmadığını hemen anlayabiliyorum nedense. yazdığı şarkılara bakarsanız her ne kadar pop da olsa sözlerinde bir anlam, derinlik var*. öylesine yazmadığı çok belli. ayrıca ilerleyen yaşına rağmen bence şuan ülkemizin en seksi bayan şarkıcısıdır.
anoreksik kadın, iskelet kılığında gezmekten ne haz alıyorsa artık
5 sene sonraki haliyle çekilmiş klibi her yerden önce ayıszölük'te

http://ayisozluk.com/lnk/ae62e4
aşırı zayıflığından dolayı nazi kamplarındaki yahudiler gibi görünüyor.bide beni hayranlarım beni böyle seviyor demiş.sana bunu kim dediyse yalan söylemiş bebeyim şarkı söyleyen bir iskelet kimseni gözüne hoş gelmez.ayrıntılı bilgi için:

627fd
(bkz: önsöz) sevdiğim şarkısıdır
sevdiğim diğer bir şarkısıdır ki eğlenceli bulduğum şarkıdır :
türkçe popun yerlerde süründüğü şu günlerde içimizi ferahlatan yegane şarkıcı. eller havaya tadındaki son kop kop şarkısı yatcaz kalkcaz pek şükela olmuş. ozan çolakoğlu yaradı anoreksik yarime...


insanı kavuşmaktan soğutan yatcaz kalkcaz ordayım şarkısı ile yine bir yeniliğe imza atmış popçu. ilk çıktığı zaman gelecek var bu kızda dediğim... ama zaman içersinde kendini yenileme ataklarındaki tarzı ile fikrimi kısa zamanda değiştirdim. aslında çok emek harcıyor ve işini de çok önemsiyor ancak popüler platformda olmayan insanlar için bile "karizma" çok önemli bir unsur. eğer karizman yoksa ağzınla kuş tutsan nafile.
özel bulduğum kadınlardan biri. hoş hatunumuz.
yeni albümünün tamamını dinleme imkanım olmasa da demet akalın ve hande yener 'inkinden iyi olduğuna kalıbımı basarım. hoş millete iyi şarkılarını dağıtıp duruyor, kendi söylese keşke dedirtiyor ama yazmıştır kendine yakışan bir şeyler. yatcaz kalkcaz 'ın modası en fazla 3 ay sürecek olsa da sevdim ben. hande yener 'in kendini sinan akçil 'e emanet etmesi, son 2-3 albümünün, eskisi kadar hit çıkaramaması göz önünde bulundurulursa, demet akalın 'ın da kişiliksizliği sayesinde, kendinden soğutmasıyla benim gözümde gülşen an itibariyle, en dinlenilesi bayan pop şarkıcısıdır.
bendeniz, niran ünsal, of aman nalan gibi söz yazıp beste yapabilen şarkıcıların kendini tüketmesi sonucu, şu an yeri emsalsiz olan genç beste fabrikası. fabrikamız.
  • /
  • 2