gülşen

asla bir star olamayacak arabesk ruhlu, paçoz diye düşündüğüm kadının, 2012 ve 2013 yıllarında en beğendiğim şarkıları yapacağını hiç tahmin edemezdim. yatcaz kalkcaz ve seyre dursun ile beni benden almıştır. sophie ellis-bextor, madonna, kylie minogue, dannii minogue ve melanie c beşlime altıncı olabilir mi, bilmem, ama hande yenervari kategorime girdi.
yatcaz kalkcaz - davul zurna adana style

http://www.cezmikalorifer.com/video/izle...

keşke orjinali de böyle olsa dediğim mükemmel çalışma, adamdaki nefes değil başka bir şey
kendine ait bir tarz yaratmış kadındır. profesyonel müzik dinleyicisiysesiniz* söz ve müziği ona ait şarkıları* tanımamanızın imkanı yok. tabi bu bir süre sonra kendini yinelediği hissi verecek olsa da şu an türk pop müziği sürükleyen kadındır.
kendine ait bir tarz yaratmış kadındır. profesyonel müzik dinleyicisiysesiniz* söz ve müziği ona ait şarkıları* tanımamanızın imkanı yok. tabi bu bir süre sonra kendini yinelediği hissi verecek olsa da şu an türk pop müziği sürükleyen kadındır.
en sevdiğim sanatçılardan birisi. neredeyse bütün şarkılarının sözlerini biliyorum. ne anılarım olmuştu gülşen'in şarkılarıyla var ya...

(bkz: gel çarem)
ülkenin en uzun soluklu popçusu
ne kadar saçma sözler yazmasıyla eleştirilse de son albümünün tamamı da iyi olan popçu .
bu hatunda bir seksapalite ne bilim bir seyler var inkar edemem ancak feci iticide gelmekte. muzisyenligi basarili ve su an yaptiklari nazarimda daha dinlenebilir sarkilar ancak bu kadinda beni iten seyler cekenden fazla sanirim!
12 haziran 2016 orlando'da gay bara silahlı saldırı ile ilgili, instagram hesabına bir şeyler yazmış, daha doğrusu yazılan şeyleri sayfasında paylaşmış sanatçı. gülşen en sevdiğim sanatçılardan, ama bu desteğini göstermesi ile daha da çok sevmeye başladım. diğer birkaç ünlü de var tabi. çoğundan ses yok ama.
demet akalın değil (iyiki değil); hande yener de değil. nedir tam yeri bilemiyorum. ayrıca bir toplantı sebebiyle tüm gün şarkısına maruz kalmıştım; bu yüzden kendisini affetmiyorum.
biri bu kadına artık kilo alması gerektiğini söylese keşke. kocası da mı söylemiyor acep bilinmez. bir de tosun gibi oğlan çocuğu doğurdu. biz onu doğursak yarım dünya olurduk muhtemelen. swh
sezen aksu, yıldız tilbe, ayşegül aldinç gibi efsaneleri hesaba dahil etmeden türk popunda kadınlarda en beğendiğim kişi. hatunun kendi sözleri ve bestelerini yapıyor olması ayrı bir güzel. kimseyle didişmemesi de güzel. şu sözlerin güzelliğine bak. *

tek sevdiğim ve dinlediğim popçudur. sesi çok güzeldir ve kullanmasını biliyordur. yaşı artık büyük olmasına rağmen ayrı bir çekiciliği de vardır.
en sevdiğim sanatçı ya hiç sıkılmadan aynı şarkıları yıllardır zevkle dinliyorum. hem hareketli hem slow tüm şarkıları ayrı güzel. tam bir aşk kadını.
bayılıyorum bu kadına. vallahi neler neler çekti ama artık evlendi de mutlu oldu neyse ki. herifi de bi tatlı bi tatlı. eski atarlı giderli şarkılarını çok severdim. bi insanın sesi, elektronik dans müziğine bu kadar mı çok yakışır ya. "büyük hatırın var" adlı şarkısı çok çok hareketli olmasına rağmen çok duygusaldır. bazen ağlayasım geliyor bu şarkıyı dinlerken. bu aralar da "iltimas" şarkısına takıldım. keşke daha çok çıkarsa da kopsak.

ayriyetten, beğenmeyip attığı şarkılardan bir tane kocaman albüm yapılmıştı zamanında. dava falan açmıştı şirkete. ne kadar yetenekli. eski tarzını da değiştirebilip yeniliğe ayak uydurabildi. ozan'ı sağ olsun.
adı aşk sebebimin:


nazar değmesin:


gözü karalım:


sakıncalı:


ortaokul ve lise şarkılarım. ben bu gülşen'i seviyordum. hareketli şarkıları da güzel söylüyor ama bunlar bir başka.
gülşo lgbti ye sahip çıkmış rte ye laf sokmuş.
yürek mı yedin dicem ama gülşodaki yürek kimsede yok zaten.

https://www.birgun.net/haber/sarkici-gul...
bu kadının şarkılarına, kendisine, tavırlarına bayılıyordum. meğersem insandan anlıyormuşum. helal olsun, beton yetmez.
  • /
  • 3