ayı sözlük magazin

haftanın rüküşleri ile endam edeceğim magazin olacak.
şok şok şok... pisuvardaki siyah kil 2 kendisini eksileyenlerin popülaritesini gün geçtikçe arttırdığını itiraf etti.
dark bear en fazla entry giren 3 yazara soyunamayacağı, ancak en iyi yazan 3 yazara soyunabileceği açıklamasıyla çıtayı yükseltti.
kardan adamın kartopu zirvesini bizim oralarda yapalım teklifinin altında üşüyünce yazarları kahve içme adı altında eve atabileceği söylentileri kulisleri epeyce meşgul etti.
koyuyazarın ispanyol erkeklere olan düşkünlüğünün altında küçükken antalyanın bir sahil kasabasında bir ispanyol amcanın şeker teklifiyle elinden tutup,.. neyse. evet son yapılan araştırmaya göre koyuyazarın çocukluğu çok renkli geçmiş. tabii ki kimsenin özel hayatı bizleri ilgilendirmez ama bizden de kaçmaz.
greendayin özellikle koyuyazar ve diğer yazarlar tarafından düzülen methiyeler karşısında şişen egosunun spor salonlarında özenle şişirilen kaslarına paralellik gösterdiği iddiaları bu hafta gündeme bomba gibi düştü.
keremcenin katıldığı zirvelerde antalyanın havasına güvenerek sürekli bol dekolteli kıyafetler giymesi tüm yazarların yüreklerini hoplatmaya devam ediyor. ve hatta son alınan haberlere göre bunu kasıtlı yaptığı da konuşulmakta. neyse bizi yine ilgilendirmez. sıcak detaylar az sonra.
bankacibearın takım elbiseli, resmi havasının altında 10 kaplan gücünde başka bir adam yattığı ve bunun parayla değil dokunmayı bilmekle açığa çıkabileceği açıklaması manşetlerden yansıdı. bakalım bu manevi yönü yüksek açıklama genç adamın kapısını ne kadar aşındırabilecek. kapı dediysek gönül kapısı herhalde.
tunatuanın zirvelere katılabilmek adına kendi güzelliğini yansıtabilecek, kendisi kadar şehvetli olabilecek bir dublör aradığı ve aktif kocasını oyalaması adına yüksek rakamlar verebileceği iddiası bomba etkisi yarattı. nolur beni de alın zirvelere derken gömlek düğmelerini biraz daha gevşetmesi ise herzamanki gibi ilgi uyandırdı. ve daha neler uyandırdı neler. tövbe tövbe.
bodurayinin zirvelere katılmamasının yüzünün eskimemesi adına geliştirdiği bi strateji olduğu iddia edildi. genç adam kıskanıldığını belirtirken haberleri doğrulamak zorunda kaldı.
seda sayanın kokulu öpücüklerinin neslinin tükenmekte olduğu açıklaması,
nihat doğanın götte çıkan sivilce gibiyim, görmeden patlatsan da yine çıkarım açıklaması,
bülent ersoyun genç sevgililerimle her geçen gün daha fazla güzelleşiyorum açıklaması,
ajda pekkanın gergin yüzümle değil de bacaklarımla anılmak hoşuma gitmiyor açıklaması ve daha neler neler...
bizden ayrılmayın anacığım.
tunatuandan flaş açıklama: "işimi dublöre bırakmam, tehlikeli sahnelerde de kendim oynarım"

katıldığı bir film galasında kendisine hakkında çıkarılan dublör söylentilerini sorduğumuz tunatuan, "ben kendi işimi kendim yaparım, bu işe yıllarımı verdim, kaymağını dublöre yedirecek göz var mı ben de?" dedi. her daim giydiği gömleklerin şıklığıyla da göz dolduran tunatuan, aracını getiren valenin dudağına bir öpücük kondurarak aracına binip uzaklaştı.

son dakika haberi: tunatuanın yanında kocasının olmaması söylentilere yol açtı. boşanıyorlar mı?

katıldığı davette yanında kocası olmadığı halde gelen tunatuan eleştirileri sert bir dille yalanladı: "kocam bugün biraz rahatsız ama ben söz verdiğim için geldim, şimdi de onun yanına gidiyorum, her şey yolunda, çok mutluyuz," şeklinde konuştu.
bond bear yanında süper bir yakışıklı ile zafer plazada gezerken görülmüş.

(bkz: bir arkadaş görmüş)
şok şok şok! bondbear yine zafer plaza dolaylarında görüldü. bu kez yalnız olan yakışıklı kameralara; buluşma yok, alışverişe geldim dedi. cep telefonunu elinden düşürmeyen yakışıklı kaçar adım uzaklaştı..
sözlüğün kazanovalarından bondbear fidanhanda çay içip, sözlüğü okurken kameralarımıza takıldı.
ayı sözlük magazin ekibi olarak film teklifini kabul etmeyen psk3ün zülfikar ile ilişkisini sorduğumuz bondbear, 'mutsuzlukları daim olsun, pembe panjurlu evlerini üç harfliler bassın' diyerek kameralarımıza poz verdi.
gecenin geç saatlerinde elinde iki torba bira yanında hoş bir yakışıklıyla evine girerken kameralarımıza yakalanan bondbear, bizi görünce panikleyerek kapı anahtarını yanındaki yakışıklının kıçına soktu!!
neye uğradığını şaşıran yakışıklı 'böyle anlaşmamıştık' diyerek kazanovanın yanından uzaklaşırken sarhoş olduğu gözlenen bondbear 'allah belanızı versin' diyerek kameralarımıza saldırdı.
psk3 ve zülfikar ın evlilik dışı çocuk beklemeleri kamuoyunu meşgul etmekte ve duyarlı vatandaşlarımızın tepkisini çekmekteydi. fakat alınan haberlere göre psk3 ün akşam koşusunda altına işemediği, düşük yaptığı iddia edilmektedir ve bu haberle beraber halkımız rahat bir nefes almıştır.
(bkz: şimdi söz fatoda )
efendim birazdan aşağıya görülmemiş, duyulmamış, fantastik dedikodular yazacağımdır. aslında büyük bir kısmı alternatif süreyya plajı zirvesi dahilinde gerçekleştirdiğim gözlemlere dayanmaktadır. lakin, farklı okazyonlar hakkında da şok edici malumatlar bu entride...

bankacibear benden hoşlanıyormuş.

meşhur, efendi, kendi halinde sandığımız kevbear sübyancı sapık çıkmıştır. bir kafenin tuvaletinde sıkıştırdığı genç çocuktan ulu orta, utanmadan bahsetmektedir. kendisine karşı koyan çocuğu "burası bizim mekan, kimse sana inanmaz, döve döve attırırım seni buradan" diyerek sindirdiğini bizzat kendisi açıklamıştır. hiç yakışmadı kev!!! bir de unutmadan, kevbear benden hoşlanıyormuş...

medyum fettish netlenmiş. sınıf atlayıp bana açılma cesaretini bulma ümidiyle yeni aldığı blackberrysi vasıtasıyla bis'in tadını çıkarmaktaymış haspam. ah medyum ah!!! unutma ki, zengin olunu ama soylu doğulur. asla izdivacıma talip olamayacaksın...

pisuvardaki siyah kil 3'ün ailesiyle gittiği tatil kabusa dönmüş. meğer ailesi kendisini görücüye çıkarmak niyetindeymiş. gittikleri tatil beldesinin eşrafından, eşini bir süre önce kaybetmiş geçkince bir adam ile dünya evine girmesi yolunda telkinde bulundukları evlatları psk'yı, bu izdivaçın gerçekleşmemesi durumunda sokağa atmakla tehdit etmişler.

bunun üzerine kendisini otelin lobisindeki tuvalete kitleyen psk, bir an için tuvaletin temizlikçisiyle göz göze gelmiş. başından geçenleri anlatıp "nden ben? neden? neden?" diye ağlamaya başlamış. temizlikçi ise "neden, neden. kağlumbağa deden!" deyince, bu şakayı komik, komik erkekleri ise çekici bulan psk, hijyen kurallarını alt üst ederek oracıkta bu şanslı komik genç adamın olmuş.

lakin bu genç adam aslında otelin sahibinin ta kendisiymiş ve psk'ya muazzam para harcamaktaymış. gel zaman git zaman, otelci psk'yı ankara pavyonlarına satmaya kalkıncam psk'da değirmenin suyunun nereden geldiğini öğrenmiş. şanslı ki pavyoncu psk'nın eski patronuymuş da " psk bizi aşar çünkü tam bir kaşar" demiş de otelci pezevenk psk'nın para etmeeyceğini anlayıp onu azad etmiş. bu arada, psk'nın da bana vurgun olduğunu biliyorsunuzdur...

şimdi gelelim alternatif zirve dedikodularına...

efendin biraz geciktim, meraktan ölüyoruz diye aradılar. gider gitmez ağlayan sakallı ve gözlüklü br genci fark ettim. neden ağladığını sordum. "seninle gerçekten aynı ortamda bulunma şansımın olacağını hayal bile edemezdim. bunlar mutluluk gözyaşları"dedi. bu genç hestia idi. yanında ise trajedi, coqueteria, narin ve bir arkadaşları vardı. dark ise zirveye geç katıldı. teker teker dedikoduları dökecek olursak:

coqueteria tam bir kadın. zırıl zırıl tabir edileninden... sözlük zirvesine bile uzun boyalı saçları ve etekle gelmiş. ama esas bomba kollarındaki sıra sıra trabzon burmaları. heyecanlanmayın, pazar işiymiş... benden hoşlanan yazarımız üç saat boyunca bana güzel görünmek için hangi kolyeyi takacağına karar verememiş.

efendim tra jedi adlı yazar bir an olsun yüzüme bakmadı. ama bir benim değil kimsenin... kendisi sürekli etrafı kesip sık sık tuvaleti ziyaret etti. bir ara yanındaki arkadaşıyla 15 dakika ortadan kayboldu. ama sıkı durun, esas bomba: bakkala gitmek için bile sevgilisinden izin alamayan tra jedi ve hestia geceyi birlikte geçirmişler. hestia bim'den aldığı ürünleri milanodaki dayım gönderdi diyerek kandırmış tra jediyi. sevişirken ikisi de karşılıklı olarak bana olan aşklarını itiraf etmişler...

lakin gecenin sabahında hestia'nın başı bağlanmış ve yasak ilişki sona ermiş.

ayyy!!! naringergedan susmak bilmeden anlattı. bana olan hoşlantısından tutun, evinde düzenli, sabit biri olmamasına, spor salonu maceranlarından sitelerindeki yakışıklı güvenlik görevlilerine anlatmadığı kalkmadı.

sonra dark bear geldi. uzaktan daha bizi görmeden "ayyyyyhhh!!! kadınım ayol!!!!" diye bağıran darkın bu hareketine bir anlam veremiyordum ki kolumu dürten hestia beni uyandırdı. meğer narinin sıkıcı hikayelerinden içim geçmiş.

sonrasında gerçekten gelen dark plajın eski plaj olmadığını, her tarafın genç ve fit erkeklerle dolu olduğunu, ama beni görmenin onca yolu gelmesine değdiğini belirttmiş. ben kendisine yüz vermediğim için duymadım.

hepsi bu kadar sanmayın. lakin ne sözlüğü kapattırmak, ne de sözlükte kan dökülmesine neden olmak istemiyorum....
spor salonlarında hoş birilerini bulmak uğruna kendini paralayan max blum un anoreksiya olduğu halde, halen kendini şişman sandığı, sahildeki kayalıklarda bol tuzlu çekirdek çitlemekten dudakları şişen naringergedan ın onların songül karlınınkiler gibi hafif botox olduğunu iddia edip, halen kendini elit sandığı, her hafta aşık olan, ev partileri veren hestianın, köfte ne demek hiç bilmem diyerek halen kendini kezban diye tanıttığı, ne zaman tatlı bir herif geçse ya kahve alma ya da tuvalete gitme bahanesiyle masadan kalkıp, adamların peşinden giden trajedinin halen başının bağlı olduğunu söylediği; kadın, erkek, dil,din,ırk demeden herkesin üzerinde ne olduğunu soran bankacibear ın halen kendini faşist sandığı alternatif bir zirve geçirdi bu sözlük..
kendisinin ayısözlükte yazdığını söyleyip, ilgi çekmeye çalışan kimliği belirsiz bir yazarcan, kameraların açılmasıyla bunu hemen yalanladı. soruları cevapsız bırakarak beyoğlunun arka sokaklarında kaybolan ayımız topuklarını götüne, kafasını tabelalara vura vura kaçtı. *

(bkz: yorumsuz)*


şok şok şok...

dark bear'ın ayı sözlük birinci yazarlar zirvesi öncesi katılımı arttırmak için tüm yazarlara özelden gönderdiği '' kırmızı koltukta oturtma sözü '' mesajı fos çıktı. genç adam sugar cafede bu durumu '' ama iki önemli yazar konuğumuza ayırmak zorundaydım '' diye açıklayarak ünlü bir yazar olma çabalarımızın önünü sonsuza kadar tıkamış oldu. **

sözlüğün magazinden sorumlu iki temsilcisinden genç olan tubi ve deneyimli isim ahmetonskinin foyası sonunda ortaya çıktı. ikisiyle de tanışırken nickimi bağışlamama rağmen duymazdan gelip sonrasında aradan geçen zaman içinde beni tanımaları sadece ünlüler dünyasıyla ilgilendikleri, genç starları keşfetmekten yoksun olduklarının farkedilmesini sağladı. * *

scherzonun genç ve çıtır doktor adayı, yeni jenerasyonun aktivist temsilcisi, boylusu poslusu olmasına rağmen yine meslektaşı babası kadar popüler olamadığı öğrenildi. genç adamın babasına ulaşılması için bir basamak olarak kullanılmaktan dolayı nağmelediği '' isyaaaaaaaaan '' sesleri adeta istiklal caddesini inletti. *

bv bearın sakin ve sade kimliğinin altında resmen popülerlik kaygıları güden vahşi bir yanının yattığı geç olmadan anlaşıldı. acaba scherzoya uygulanan düzenli ve ritmik tacizlerin manşete taşınmak için yeterli olup olmadığı, henüz zengin koca da bulamayan ve evden kaçıp artist olmak için yanıp tutuşan gaylere bir ışık tutacak mı merak konusu. genç adam bu manşet sayesinde o aranan kadının burada olduğunun, uzaklarda aramak gerekmediğinin adeta canlı bir kanıtı olduğunun altını çizmek istemiş.

fikir intihalinin playboy edasıyla iki çıtır kızla içeri girmesi dedikodu bekleyen gaylerin ekmeğine yağ sürdü ve zaten kıskanmaktan hızla tüketilen tırnaklarına bir darbe daha vurdu. ama kısa zamanda '' sadece arkadaş '' olmalarının açıklanması ve fikir intihalinin derin göğüs dekoltesinden verdiği frikikle '' sapına kadar gayim '' açıklamalarıyla ortam yumuşadı. **

karpuzseverin zirveye ta yalovadan geldim diyerek ilgi çekme çabası yolculuğunun sadece 1 saat sürmesinin anlaşılmasıyla kameraların istanbul içinde gerçekten uzaklardan gelenlere çevrilmesi bir oldu. karpuzseverse masum rolünü oynamak için zirvedeki herkese kimselere elletmediği, herkeslerden özenle saklanan karpuzlarından ikram ederek ortamı yumuşatmaya çalıştı. *

yekdusecarın masada başka konuklar yokmuş gibi sadece ahmetonskiyi romantik bir ürün olan yağlı etle beslemesi genç kadının uzun yıllardır üzerinde çalıştığı uzun boylu, kalıplı erkek yetiştirme dosyasının bir açılımı olarak yorumlandı. başkalarının ağzına et, bizlereyse doğruları söylediğimiz için bıçaklar çekildi. bir yanda max blumun sözlü sataşması, yekdusecarın tehditkar ve ürkütücü bakışları, coqueterianın çirkef tavrı ve toz kondurmadığı max blumunu pamuklara sarıp sarmalar tarzı **,.. neyse ki ortamda tra jedi vardı da biricik max blumunu bile dürüstlüğünden taviz vermez tavrıyla haksız buldu. '' işte narinlik budur '' dedirtmiştir, çirkefliğe istinaden.
bunların hepsi narin gergedan'ın uydurmalarıdır. inanılmamalıdır.
sözlük içi "top secret" durumlarını öğrenmenizi sağlayan bu başlık baya eğlenceliymiş. *
fikir intilali bebeğim o gün ben narin gergedan ile kroki çalışmasındaydım. ayhş.
her geçen gün daha eğlenceli olan mağazin sözlük*
naifliği, efendiliği ve özellikle narinliği ile bilinen naringergedan'ın bu durumdan çok sıkıldığı ve sözlükten adam kaldırmak olayını öyle ya da böyle gerçekleştirmek için kaslarını şişirmeye çalıştığı kulağımıza gelen son haberlerden. her türlü başlıkta yalnız yaşadığını, yeri olduğunu vurgulamaktan çekinmeyen yazarın, ayı sözlük birinci yazarlar zirvesi'nde istediğini bulamadığı ve ayı sözlük birinci istanbul fasıl zirvesi'ne damgasını vurabilmek için sıkı bir kampa girdiği gündemde bomba etkisi yarattı. kendisine bol şans dilerken, bu kadar ayının arasında bir gergedan olarak tutunamayacağını hatırlatmadan edemeyeceğim.
  • /
  • 2