ayı sözlük magazin

çok yakında,birçok yazarın kirli çamaşırlarını dökeceğim başlık...

kim,kimle,nerede,ne yapmış?

(bkz: coming soon)
bankacibear pazar günü kimininle buluşup kahve içerek dedikodunun dibine vuruyorrrr...azzzz sonra....
bankacibear pazar günü kimininle buluşup kahve içerek dedikodunun dibine vuruyorrrr...azzzz sonra....
bankacibear pazar günü kimininle buluşup kahve içerek dedikodunun dibine vuruyorrrr...azzzz sonra....
bankacibear pazar günü kimininle buluşup kahve içerek dedikodunun dibine vuruyorrrr...azzzz sonra....
bankacibear pazar günü kimininle buluşup kahve içerek dedikodunun dibine vuruyorrrr...azzzz sonra....
bankacibear pazar günü kimininle buluşup kahve içerek dedikodunun dibine vuruyorrrr...azzzz sonra....
haftanın rüküşleri ile endam edeceğim magazin olacak.
şok şok şok... pisuvardaki siyah kil 2 kendisini eksileyenlerin popülaritesini gün geçtikçe arttırdığını itiraf etti.
dark bear en fazla entry giren 3 yazara soyunamayacağı, ancak en iyi yazan 3 yazara soyunabileceği açıklamasıyla çıtayı yükseltti.
kardan adamın kartopu zirvesini bizim oralarda yapalım teklifinin altında üşüyünce yazarları kahve içme adı altında eve atabileceği söylentileri kulisleri epeyce meşgul etti.
koyuyazarın ispanyol erkeklere olan düşkünlüğünün altında küçükken antalyanın bir sahil kasabasında bir ispanyol amcanın şeker teklifiyle elinden tutup,.. neyse. evet son yapılan araştırmaya göre koyuyazarın çocukluğu çok renkli geçmiş. tabii ki kimsenin özel hayatı bizleri ilgilendirmez ama bizden de kaçmaz.
greendayin özellikle koyuyazar ve diğer yazarlar tarafından düzülen methiyeler karşısında şişen egosunun spor salonlarında özenle şişirilen kaslarına paralellik gösterdiği iddiaları bu hafta gündeme bomba gibi düştü.
keremcenin katıldığı zirvelerde antalyanın havasına güvenerek sürekli bol dekolteli kıyafetler giymesi tüm yazarların yüreklerini hoplatmaya devam ediyor. ve hatta son alınan haberlere göre bunu kasıtlı yaptığı da konuşulmakta. neyse bizi yine ilgilendirmez. sıcak detaylar az sonra.
bankacibearın takım elbiseli, resmi havasının altında 10 kaplan gücünde başka bir adam yattığı ve bunun parayla değil dokunmayı bilmekle açığa çıkabileceği açıklaması manşetlerden yansıdı. bakalım bu manevi yönü yüksek açıklama genç adamın kapısını ne kadar aşındırabilecek. kapı dediysek gönül kapısı herhalde.
tunatuanın zirvelere katılabilmek adına kendi güzelliğini yansıtabilecek, kendisi kadar şehvetli olabilecek bir dublör aradığı ve aktif kocasını oyalaması adına yüksek rakamlar verebileceği iddiası bomba etkisi yarattı. nolur beni de alın zirvelere derken gömlek düğmelerini biraz daha gevşetmesi ise herzamanki gibi ilgi uyandırdı. ve daha neler uyandırdı neler. tövbe tövbe.
bodurayinin zirvelere katılmamasının yüzünün eskimemesi adına geliştirdiği bi strateji olduğu iddia edildi. genç adam kıskanıldığını belirtirken haberleri doğrulamak zorunda kaldı.
seda sayanın kokulu öpücüklerinin neslinin tükenmekte olduğu açıklaması,
nihat doğanın götte çıkan sivilce gibiyim, görmeden patlatsan da yine çıkarım açıklaması,
bülent ersoyun genç sevgililerimle her geçen gün daha fazla güzelleşiyorum açıklaması,
ajda pekkanın gergin yüzümle değil de bacaklarımla anılmak hoşuma gitmiyor açıklaması ve daha neler neler...
bizden ayrılmayın anacığım.
tunatuandan flaş açıklama: "işimi dublöre bırakmam, tehlikeli sahnelerde de kendim oynarım"

katıldığı bir film galasında kendisine hakkında çıkarılan dublör söylentilerini sorduğumuz tunatuan, "ben kendi işimi kendim yaparım, bu işe yıllarımı verdim, kaymağını dublöre yedirecek göz var mı ben de?" dedi. her daim giydiği gömleklerin şıklığıyla da göz dolduran tunatuan, aracını getiren valenin dudağına bir öpücük kondurarak aracına binip uzaklaştı.

son dakika haberi: tunatuanın yanında kocasının olmaması söylentilere yol açtı. boşanıyorlar mı?

katıldığı davette yanında kocası olmadığı halde gelen tunatuan eleştirileri sert bir dille yalanladı: "kocam bugün biraz rahatsız ama ben söz verdiğim için geldim, şimdi de onun yanına gidiyorum, her şey yolunda, çok mutluyuz," şeklinde konuştu.
ve nihayet yeni haberlerle geldim anacım,sizler için alttan girdim üstten çıktım ve en nihayetinde en doğru haberleri getirdim.

kevbear : tüm ayıların,gaylerin sevgilisi,gereksiz sosyal sorumluluk projeleri ve organizasyonlar konusunda bir numaralı olan tatlılar tatlısı karizmatikler karizmatiği yazar,tatlı bir telaşa girdiğini ve yakın zamanda evleneceğini açıkladı.o talihsiz kişinin kim olduğu ise halen sır gibi saklanıyor anacım.ne diyelim allah sabır versin enişteye.
anormal genc :yakın zamanda inzivaya girdiğini insanlara duyursa da,gecelerde halen baş göstererek yakalanmış yazardır. uçkur derdi tabi anam,kolay önüne geçilmiyor.
medyum fettish: katıldığı zirveye fanfiniyse gelerek,çoğu yazarın onla sevgilisini kıskançlıktan çatır çatır çatlattığı dedikoduları ortalarda halen deli gibi gezmekte.kendisi ise kameralara " eee napim ciddi bir adamım ben en nihayetinde ciddi adamın ciddi ilişkisi olur" gibi bir açıklama yapmıştır.ne demek istediğini ise halen düşünüyoruz anacım.
naringergedan: yazdığı onlarca sözlükten birinde,nihayet bir yayınevi sahibi tarafından sürpriz şekilde keşfedilen narin:"biliyordum bir gün yazdıklarımın keşfedileceğini,dandik bi yayınevide olsa napim,kader bu.artık sözlüklere değil kitabıma yazacağım" deyip göz kırptı. ay sevindik valla,nihayet kader narinede erkeklerden yana olmasa da bir şekilde güldü..yaz yavrucum yaz yaz yaz...anam korsana düşer düşmez hemen alacağım kitabı.
tra jedi: sözlükte hızla yükselen popülerliğine popülerlik katan yazar,sevgilisiyle fena halde kavga ederken yakalandı."ne kadar zor şartlarda da yazsam gene de sözlüğü ihmal edemem" diye konuştu. ah be enişte,sadece yazmakla kalsaydı keşke sevgilin,webcam olaylarını falan söyleyipte ortalığı karıştırmak istemem.
greenday sözlükte vücuduna karşı olan aşırı ilgiden dolayı,artık sıkıldığını "benim de bir özelim var ama hayranlarım beni rahat bırakmıyor,biraz nefes alayım,ben de bir yerde insanım ama dimi" şeklinde konuşarak hayranlarını üzeceğini sansa da aksine hayranları o an onu bile dinlemiyordu,kaslı muhabire bakıp "oyyşşş" çekmekten.ee naparsın anam bu halk böyle,bir bakarsın seni en tepeye çıkarırlar,aniden de hooop aşağı indirirler.hayat işte...

bu haftalık bu kadar bebeklerim,haftaya gene bomba gibi haberlerle döneceğim.güzel cumalar,güzel fingirdeşmeler...

kocaman muculadım...
haftalar sonra yeniden beraberiz anacım,dark pintisi maaş konusunda biraz eli ağır olduğundan anca yetişiyoruz. ay bomba gibi haberler var aslında bu hafta, ama şuraya kısacık bir şeyler sıkıştırmak istiyorum,mavi kapaklarımızı atmıyoruz,biriktiriyoruz onları,sonra onları popişimizi kaldırıp ilgili yerlere gönderiyoruz.anam su için litre litre.böbreklerin çalışması iyidir,cildiniz güzelleşir,metabolizmanız hızlanır..neyse şimdi başlayalım o halde haberlere:

anam max blum ile alakalı ilk haberimiz.sözlükteki bir yazar tek basina dans ile fingirdeşiyorlarmış.ayhh bizden kaçmaz ayol ama hiç akıl karı mı allahaşkına,biriniz kuzeybatıda,diğeriniz güneyde.karı var,kışı var bu hayatın.öyle uzaktan uzağa olur mu,gerçi yaşadıkları şehirdeki tüm erkekleri tükettilerse orasını bilemem...

kevbear bu hafta dünyaevine giriyormuş anacım. kesin beren ile kenanı kıskanıp,böyle alelacele bir karar verildi..biraz da malum yağmurlu bu aralar havalar,daha az misafir gelsin,daha az masrafa girelim diye de olmuş olabilir..bence ikinci ihtimal daha muhtemel..

bu ara duygusal hayatı yolunda gitmeyen medyum fettish ise kendisini işe vermiş..para babası oldu bu adam,küçük yosmalara söyleyim,bu adamı kapanın hayatı garanti anacım. para,pul,romantizm hepsi var...

aussiebum ile tra jedi ise, djliğe başlamışlar bir yerde..anam dj demek içinde bin şahit gerekir..başladıkları yer,köşebaşında ucuz bir pastaneymiş.müzik kutusu gibi bir aletin başına geçip,jetonu kutuya atıp milletin istek parçasını çaldırıyorlarmış müzik kutusundan..

olmuyorneyapsamolmuyor öğrencilikten arta kalan zamanda çalıştığı parttime işinden de kovulmuş.olmamış,gene olmamış..anam loser olunmaz,doğulur valla..ay kuşum etrafa haber saldım..iş olsun,hoop hemen sana haber vericem..

su altından petrol yürüten serkan ise sinsiliğinin bir kez daha mükafattını almıştır. anam adam hem doktor adayı,hem de bölmdeki taş gibi hocasıyla bir ilişkiye başlamışlar.ayh bende diyordum bu çocuk neden hiç çalışmadığı halde,hep derslerden tıkır tıkır geçiyor diye,neyse oturdu soru işaretleri kafamda..helal olsun valla,gözüme girdi bu hareketiyle.akıllı çocukmuş..

bu ara kendisini gece alemlerine veren orko nun ise, barlarda tekilaları dikip man down şarkısı altında, deliler gibi dans ettiği gözlemlenmiştir. anam nedir senin derdin,anlamadık gitti.

ayh bu haftalıkta bu kadar...hepinizi kocaman muculadım....

yepyeni haberlerle,gene bomba gibi döndük anacım... down sendromlular gününü n tam da bir gün sonrasına denk geldik..ayh anam düşünsenize, yıl olmuş 2012 halen down sendromunu rahatsızlık olarak görenler var...ay ne garip dimi,ilaç kullanmadığınız halde size hasta yaftası yapıştırılması...mesela bende hemcinslerimden hoşlanıyorum,hasta diyorsunuz ama eşşek gibi de kamuda çalıştırıyorsunuz pislikler...şu halime bak,3-5 kuruşa milletin ağız kokusunu çekiyorum hasta halimle...anam neyse down sendromlu çocuk sahibi tüm özellikle annelere,babalara,abilere,ablalara,kardeşlere burdan kocaman sevgilerimi ve saygılarımı yolluyorum,etrafta bu kadar cahil varken sizin işiniz ayrıca zor,ama kalbiniz ve şefkatiniz o kadar güzel ki,dünyanın en havalı insanlarısınız bence -özllikle anneler-..neyse dönelim bakalım neler varmış haberlerimize:

-ayh bu hafta garip bir şeyler oldu..biliyorsunuz basketbol zirvesi vardı...zirveden daha bir gün sonra naringergedan ın ayimiyim neyim acabayi ziyarete gitmesi,akıllara "acaba yenibir aşk mı"dedikodularını getirdi....bilmem ki,olur mu olur...anacım bu devirde sağ gösterip,sol vurmak nedir bilmek lazım valla...ben şahsen şoke oldum narinin başlığın altında daha zirveden bir gün sonra ayimiyim neyim acaba yı ziyarete gitmesini okumayı......sinside olsa akıllıca hareketler...tuttum valla...

- hestia bomba gibi düşen bir yazar oldu bu hafta...kimdir,nedir,ne değildir diye uzun uzadıya araştırdım,ettim sizler için...yok anam,adam tam da bayıldığınız gibi çıktı..."ben seçilmem seçerim" dedi mi bilmiyorum ama ben olsam derdim...

-ayh kevbear dünya evine girdiğinden beri,uslandı...pek mutluymuş,öyle duyduk biz...ama accık cem yılmaz gibi biraz daha asabi oldu evlendikten sonra...anam evlilik zor bir kurum hakkat,5 defa boşanmış birisi olarak söylüyorum,allah kolaylık versin...

-bu haftanın bence en güzel haberi max blum, bir huzurevinde hastabakıcı olarak işe başlamış...ay nihayet şu adam bir aylığa bağlandı...valla mutlu oldum...tamam belki90yaşında bir adamın altını almak zor olabilir ama sonuçta alınteri bu bebeğim,saygı duyulmalı...

- aussiebum şu sıra amerikadan gelen kocasıyla haşır neşir olduğundan,pek uğramıyormuş mekanlara...ah yavrum,bağladı tabi ipi sağlam kazığa...ben olsam hiç uğramazdım mekanlara...

bu haftalıkta bu kadar bebişlerim...kocaman muculuyorum hepinizi..dedikodu bizim en sevdiğimiz...

bye!
bond bear yanında süper bir yakışıklı ile zafer plazada gezerken görülmüş.

(bkz: bir arkadaş görmüş)
şok şok şok! bondbear yine zafer plaza dolaylarında görüldü. bu kez yalnız olan yakışıklı kameralara; buluşma yok, alışverişe geldim dedi. cep telefonunu elinden düşürmeyen yakışıklı kaçar adım uzaklaştı..
sözlüğün kazanovalarından bondbear fidanhanda çay içip, sözlüğü okurken kameralarımıza takıldı.
ayı sözlük magazin ekibi olarak film teklifini kabul etmeyen psk3ün zülfikar ile ilişkisini sorduğumuz bondbear, 'mutsuzlukları daim olsun, pembe panjurlu evlerini üç harfliler bassın' diyerek kameralarımıza poz verdi.
gecenin geç saatlerinde elinde iki torba bira yanında hoş bir yakışıklıyla evine girerken kameralarımıza yakalanan bondbear, bizi görünce panikleyerek kapı anahtarını yanındaki yakışıklının kıçına soktu!!
neye uğradığını şaşıran yakışıklı 'böyle anlaşmamıştık' diyerek kazanovanın yanından uzaklaşırken sarhoş olduğu gözlenen bondbear 'allah belanızı versin' diyerek kameralarımıza saldırdı.
psk3 ve zülfikar ın evlilik dışı çocuk beklemeleri kamuoyunu meşgul etmekte ve duyarlı vatandaşlarımızın tepkisini çekmekteydi. fakat alınan haberlere göre psk3 ün akşam koşusunda altına işemediği, düşük yaptığı iddia edilmektedir ve bu haberle beraber halkımız rahat bir nefes almıştır.
(bkz: şimdi söz fatoda )
  • /
  • 3