hakan sabancı

sabancı'ların en sempatik ortanca varisi. olum bu adam çalışıyor mu, geziyor mu anlamadım ben. her gün farklı bir ülkede. bu nasıl çalışmak. her gün farklı ülkede farklı eğlence mekanında, bir gün teknede bir gün ofiste vallahi kafam karıştı. e haliyle züğürt olduğum için parmaklarımı da yordu bak. bir kere verse hayır demem yani. asfasdfad.
koyu beşiktaşlı. les benjamins ve beşiktaş işbirliğinin tanıtım filminde oynamış. adam hem yakışıklı hem karizmatik hem zengin. he ben takip etmiyorum çünkü neden, pilates hocası burcuyu takip edip fotoğraflarını falan beğeniyor, bu da demek oluyor ki bu tarz ilişkileri onaylıyor. 3 hayırla uğurluyoruz kendisini.
aldığım duyumlara göre bedelli askerlik için kütahya'ya gidecek zengin ve yakışıklı abimiz.
son playboy bükücü. cemiyette bu geleneği sürdüren abileri yaş haddinden ya emekli oldu ya evlendi(hepsi boşandı daha sonra) ehh mecbur bu işler hakan'a kaldı. aynı anda 10 kızla çıkıp tek bir kızla sevgiliymiş gibi bir vibe var bunda. eş adayını her halükarda aile geleneği olarak arzu sabancı seçeceği için hakan'la evlenme hayali kuran avucunu yalar diyorum.
google verilerine göre 1991 istanbul doğumlu iş insanıymış. yaptığı iş de baba bulgur kaynatır dede sikini oynatır uzmanlığı.