hakan sabancı

sabancı'ların en sempatik ortanca varisi. olum bu adam çalışıyor mu, geziyor mu anlamadım ben. her gün farklı bir ülkede. bu nasıl çalışmak. her gün farklı ülkede farklı eğlence mekanında, bir gün teknede bir gün ofiste vallahi kafam karıştı. e haliyle züğürt olduğum için parmaklarımı da yordu bak. bir kere verse hayır demem yani. asfasdfad.
koyu beşiktaşlı. les benjamins ve beşiktaş işbirliğinin tanıtım filminde oynamış. adam hem yakışıklı hem karizmatik hem zengin. he ben takip etmiyorum çünkü neden, pilates hocası burcuyu takip edip fotoğraflarını falan beğeniyor, bu da demek oluyor ki bu tarz ilişkileri onaylıyor. 3 hayırla uğurluyoruz kendisini.
hakan sabancı olmak nasıl bir duygu acaba.. bir ülkenin en zengin ailelerinden birinin mensubusun ve bu zenginlik için hiç uğraşmadın, aksine doğduğundan beri hep bu varlığın ekmeğini yedin ve bunu kimse sorgulamadı. sürekli şımartılarak büyüdün.

sanıyorum 3 kardeşler ve aralarından en yakışıklı olan hakan. çocuk bildiğin gerçekten yakışıklı ulan. diğerleriyle fotoğraf çekilince insan onları üvey evlat falan sanıyor.
sürekli geziyorsun, acayip yakışıklısın, zenginsin.
acaba bu çocuğun nasıl bir derdi olabilir? sabah uyandığında ne düşünüyor, çok merak ediyorum. geceleri uykusunu kaçıran bir sıkıntısı oldu mu hiç hayatında.. ya da ne gibi kaygıları olabilir insan düşünmeden edemiyor.
hakan sabancı olmak nasıl bir şey aq?
aldığım duyumlara göre bedelli askerlik için kütahya'ya gidecek zengin ve yakışıklı abimiz.