stüdyo daire

sadece bu sene değil ömür boyu bekar gezmeyi planlayan şanslıların tercihi.
özellikle tek yaşamı tercih edenlerin rahat rahat yaşayacağı, temizliği kolay, yaşaması kolay, misafir ağırlamaıs kolay ve sırf bu kolaylıklar yüzünden yasaklanmış ev tipi.

efenim biliyorsunuz stüdyo daireleri "ahlaksızlığa teşvik ediyor, insanların evlenmesine engel oluyor" diye ortadan kaldırmak istemişlerdi, kızlı-erkekli aynı evlerde yaşıyorlar hödüsünün arkasından stüdyo dairelere de denetim geliyormuş artık. (not: her iki lafından biri cinsel beyan olanların cinsel sorunları vardır!)
son dönemde istanbul semtlerinde kiralıktan ziyade satılık daire ilanlarını daha fazla görmeye başladık. genelde gördüğümüz ilanlar beylikdüzü satılık daire, esenyurt satılık daire gibi ilanlar. ama beylikdüzü kiralık daire ilanlarını pek görmüyoruz. sanırım mili gelirin artması ve bu açıdan da bankaların kredi teşviki ve ödeme kolaylığı ile insanlar daha çok ev almaya yönelip kendilerini sağlama alma çabası içinde. ne diyelim hayırlısı olsun.
mutfak ve salonun birleşik olduğu, mutfağı kirli bıraktığınızda normalde rahatsız etmeyenleride göz önünde bulunduğu için rahatsız edebilecek daire stili.
meydan ardıçlı projesi, ilk tanıtımı yapıldığından beri büyük ilgi görüyor. meydan ardıçlı özyurtlar projesi ile kent yaşamının içerisinde doğal yaşam sunuyor. şehir hayatından kopmadan doğal hayatı getirmesi, en büyük avantajları arasında yer alıyor. projede, stüdyo daireler yer aldığı gibi 5+1 daireler de bulunuyor. hemen herkese hitap edebilecek şekilde tasarlanmış olan bu projede, ayrıca 125 mağazadan oluşan bir alışveriş alanı da var. meydan ardıçlı projesinde, 12 bin metrekarenin yeşil alana ayrılmış olduğu görülüyor. bu da, gerçekten doğal yaşam imkanı sunuyor. doğal yaşam özleminde olan ve aynı zamanda şehir hayatından da kopmak istemeyenler için son derece iyi bir tercih olacağı düşünülen bu proje, oldukça yoğun ilgi görüyor.

meydan ardıçlı projesi, özyurtlar inşaat ile bahaş holding girişimi ile hayata geçiyor. proje, konut ve meydan alanı olmak üzere iki konseptten bir araya geliyor. proje, adından sıkça bahsettiriyor. esenyurt-doğan araslı bölgesi için tasarlanan bu projeye büyük bir ilgi gösteriliyor. kent yaşamından kopmadan doğal yaşamı getiren meydan ardıçlı esenyurt projesi ile ilgili fiyatlar merak ediliyor. projede, stüdyo daireden tutun 5+1 daireye kadar yükselen seçeneklerin mevcut olduğu görülüyor. ayrıca, projede dairelerin yanı sıra 125 adet mağazadan oluşan bir alış veriş alanının da olduğu fazlaca göze çarpıyor. doğal yaşamla kent yaşamını bir araya getiren bu projede, ulaşımın da sorun olmayacağı belirtiliyor.