özlem tekin

volvoxtan çıkan iki önemli isimden biri. eğlenceli tarzı ve farklı denemeleriyle alternatif bir müzik anlayışı içindedir. komik kızdır, rahat kızdır. elektronik, pop, rock ne bulursa söyler, ne de olsa kalıpların kadını değildir.
zamanın marjinal ! kadınlarından,marjinalliği tartışmaya açıktır
kendisinin sadece ve sadece müziğini severim.hiç bir zaman bir "şebo" olamayacak (bkz: şebnem ferah)
kız başına dağları delebilecek çölleri aşabilecek kapasiteye sahip,magazin malı güllü dallı motorlar gibi koca aramayan ve tek derdi aşk olan delikanlı müzisyen ablamız.ki kendisinde sapına kadar varmış o da ayrıymış. *
eski günlerini aratmaktadır.
eski acılarından şarkı yapmayacak kadar dik duruşlu bi insandır. durmadan tarz değiştirerek fan kaybetmekten korkmadığını belli eder. underrated bi ablamızdır kendisi. sesi kulvarındaki şahsiyetlerden çok daha güzeldir. daha samimi daha içten davranır. konserinde baymaz insanı. neşelidir. gözlerinden o sıkıcı melankoli fışkırmaz. sıcacık gülümsemesi vardır.
öz gibi sapa sağlam bir albüm yapmış bukalemun müzik tarzını benimsemiş artiz, handeyi* severim ama türkiyede ilk elektronik albümünü yaptım demişti yıllar önce ama özlem tekin bunu daha önce 1997 de yapmıştı zaten. ilk çıktığında alternatif*,sonra elektronik*,alaturka pop-rock*,pop-rnb*,rock*,dingin rock,şimdi uydurdum* gibi albümler yapmıştır. çokta iyi yapmıştır bana albüm aldıran 3cü türktür helal olsundur.
laubalı albumu ile de gönlüme taht kurmuş hayranı olduğum bi ses .oyunculuk konusunda da ciddi anlamda basarılı
dinlenir bu her zaman. güzeldir şarkıları, özledir benim için.

kimse bilmez için;
http://www.youtube.com/watch?v=XxVZwCO6R...

sen anla için;
http://www.youtube.com/watch?v=1V13zFV__...

yatağım boş için;
http://ayisozluk.com/lnk/a66dc2
eski popülaritesini kaybetmiş fazla kaliteli bir rock sanatçısı.
kendisini ilk dinlediğim günden beri sevmişimdir. ama yazmamışlar parçasını dinledikten sonra benim için tam bir unutulmaz olmuş yorumcudur.
bu aralar çok uğrak bir youtube url'sine sahip, çok sevdiğim, türkiyede rock müziği layığı ile yapan sayılı kadın sanatçı ve söz yazarı. öneri yatağım boş çok sağlam ağlatıyor üstüne de sen anla ile cila yaparsanız tamam işte oldu.
albeni reklamını yakıştıramadığım şahsiyet.hala severim kendisini ama böyle kötü şakalar yapma lütfen
zayıflamış, saçlarının yanlarını kazıtmış, yepyeni bir şarkı yazmış, kendine gelmiş, evliliğin yaramadığı, türkiyedeki sayılı kadın vokallerden rock müziğe kendini adamış olandır.
ve huzurlarnızda* kargalar efenim.
kaledeki yalnızlık filminde oynamıştır. ve kendisinden soğuma sebebidir o film.
gaydar ımı bozan kadın. hep lezbiyen olduğunu düşündüm ama değilmiş enteresan...bir de rockçı olduğunu söyleyenler var ki o daha da komik geliyor kulağa.
karga şarkısı bazı müzik kanallarında yasaklanmış şarkıcı. saçma!
  • /
  • 2