biseksüelliğin insanlık suçu olması

insan ötekileştirmek kadar güzeli var mı? cidden çok keyif alıyorum bu durumdan.

bir de, nefretini kusanlara neden kızıyorsunuz ki? iki üç nefret kusarız geçer.

bazen insanın nefret kusma ihtiyacı da oluyor.

sağdaki biseksüellik başlıkları dağılmadan kusabildiğiniz kadar kusun. içinizden çıksın bu zehir.

ben buraya nefretimin nedenlerini yazacaktım da çok erindim. çok uzun. özetlerdim ama arvellian siler kesin bunu.
yine dikkat çekme amaçlı bir başlık. isteyen istediğini özetlesin, yazarlara direkt hakaret edilmediği sürece * elimi sürmem merak etmeyin.
"nefretini kusanlara neden kızıyoruz ki?" bilmem, nefret kötü bir şey olduğu için olabilir mi? dalga mı geçiyorsunuz siz benimle ya, bir de ciddi başlık gibi "insanlık suçu" demiş arkadaş. twitterdaki trolllerin buraya kadar taşmış olmasına gülsem mi ağlasam mı bilemiyorum. nefretinin sebebi iğrenç bir insan olman arkadaşım, bu kadar basit. iğrenç bir insansın, gayden ya da kadından nefret edenden zerre farkın yok. bir azınlık grubu diğerine karşı nasıl bu kadar pis düşünür anlayamıyorum cidden.
biseksüel olmasın demiyoruz ki, yine olsunlar ama hobi olarak
böyle bir sitede buna destek çıkanların olması çok trajikomik.
abi insanların farklı cinsel tercihleri olacağı gibi isteyen de istediği hakkkında ne düşünmek istiyorsa düşünebilir. insanlar biseksüelleri sevmediklerini söylüyorlar diye taşlıyorsunuz ya 'insanlar cinsel tercihlerini istediği gibi yaşar sanane amk' diyorsunuz ya adam da istediğini düşünür. ona ya da biseksüelleri sevmeyenlere saldırarak kızarak kendinizle çelişiyorsunuz. ayı sözlükteyiz lgbt bireyiyiz diye herkes herşeye her duruma saygı göstermek zorunda değil. insanlar farklı düşünebilir istediğini de yazabilir.

edit: tabiki de saygı çerçevesi içerisinde kimseye hakaret etmeden fikir beyan edebilir.
tam tersi doğru olan tespittir. eğer herkes biseksüel olsaydı insanlık suçu kalmazdı çünkü homojen derginin sloganı olan ayırmadan sevijen'i gerçek anlamda uygulayabilenler sadece biseksüellerdir. ayrıca (bkz: herşey kimyasal)
evet birlik olup kenetlenemiyoruz. çünkü farkli düşüncelere kimsenin saygısı yok. ben bifobik bir insan değilim. bu başlıklar beni de rahatsız ediyor evet. ama sizle aynı düşüncede degil sizin istediğinizi yazmıyor diye insanlara yüklenerek bahsettiğiniz ötekileştirmeyi kendiniz yapıyorsunuz. herkes istediği gibi fikrini beyan edebilir abi rahat olun.