nehiryeli

yeni sözlük yazarımız. aramıza hoş geldin.

(bkz: askk)
zirvede tanıştığımız, 2 adet arkadaşını da alıp zirveye koşan arkadaşlarının cinsel yönelimleri hakkında da bilgisi olmayan süper humanist bir adamdır* orjinal nicki üstünden yaptığımız onca geyiğe aldırış etmeyen güler yüzlü, defne samyelinin kuzenidir.
sözlükteki en romantik nicke sahip yazar,.... 3 arkadaşı ile gelip masa da resmen ağa konumunda oturup kendisinden tıstırmıştır.
zup'u bilen yıllar sonra tanıdığım ilk kişi, beni nostaljiden nostaljiye sürüklemiştir, sözüm söz, yakın zamanda zup'umla gelicem.
hayatımda gördüğüm en eli açık ve en sıcak kanlı insanlardan biridir.
o bir bira canavarı. sözlükte okudukça ortak ilgi alanlarımızın çokluğunu görüp seviniyorum. gelecek zirvede artık biramı kendisiyle tokuşturacağım.
entirileri de kendi gibi güzel olan yazar.okunası bilgi dolu yazılarıyla sözlüğe farklı bir soluk getirmiştir.
hoş geldin.
hala güzel insanların var olduğunun kanıtı olan insan. sözleriyle beni mutlu etmiş olup, severek takip ettiğim ve nickini bir başka sevdiğim yazar.
demin en sonunda bi anlaştık ki çok iyi anlaştık, çok ta güzel anlaştık. *. saolsun bana kalbimde ki büyük boşluğun sebebini gösteren bir video yollayacaktı yollayamadı ama sonradan anlaştık en sonunda biz *
velhasıl
nehir gelir ellere/gel gidelim cihangire/sevdim seni deli kız/ yelle beni kertenkele....temalı bu şiiri ona armağan ediyorum..
son zamanlarda sözlükten bu kadar soğumama rağmen, kendisini takip etmekten kendimi geri alamıyorum. oldukça güzel yazıyor ve mizah yeteneği çok yüksek. bir de kendisiyle ilk konuştuğumuzda "hangi hükümet" ile giriş yaptığımız için ayrı bir seviyorum, bunları bir kenara bırakırsak kendisi laik bir yazar, sevmeyelim de taşa mı dönelim? *
sohbetinden keyif aldığım, kanımın kaynadığı eğlenceli yazar

buluşmadan önce sohbet sarar mı, tıkanıp kalır mı tereddütü vardı. samimiyetini görünce boş yere endişelendiğimi anladım
normalde tanışma evresi karşılıklı birbirini tanımaya çalışmakla geçerken, bizim bu evremiz "merhaba-merhaba" dan 40 yıllık dostmuşçasına sıkı bir muhabbete evrildi hemen.
günlük hayattan siyasete kadar,girilmedik konu kalmadı sanırım.

gözlemlediğim tek olumsuz yanı, fenerbahçeli oluşu asdfghjkl
bir de hafıza tabii ki!
yazılarını özenle, düzgünce ve yoğun duygular yansıtarak yazabilen yazarlarımızdan biri.
beğenerek okuyoruz efendim...
güzel müzik ve sinema zevki olan yazar. durum bu kadar basit değil tabi asıl marifeti hoşlanmadığınız ya da belki de hiç tasvip etmeyeceğiniz şeyleri dile getirme şeklindeki ince üslup. bu çok nadirdir mesela; ki böyle bir algı kesinlikle beni ikna edebilir. çünkü içinde samimiyetsizlik ya da ego değil rafine düşünce var. uzun zamandır belki de yıllardır bir yazar hakkında böyle ciddi bir entry girmemiştim. teşekkürler nehiryeli.
çok romantik birine benziyor.
im so lonesome i could cry ı bilen biri olarak sempatimi kazandı arkadaş :) hoşbulduk dostum
kendisi neşe dolu bir insan. çok tanımasakta birbirimizi bir o kadar da iyi anlaştık.

valla numarayı da kaptım.
bundan sonra da görüşelim.
ilk zirveye katıldığında yanında gelen nickini mümkün değil telaffuz edemediğim arkadaşıyla zirveye teşrif etmesi oldukça mutlu etmiştir. sohbeti güzel yazara bu ışıklı yolda başarılar diler güzel haberlerini bizden esirgememesini dilerim.
kendisini tanımasam da, nickinden dolayı saçlarını lüle lüle, gözlerini mavi düşündüğüm yazar.
  • /
  • 2