growlr

  • /
  • 10
 spoiler!
->> ->> come to see me..

click that link: https://agha.sh
bu uygulamayı ben de 1-2 yıl kadar kullandım. türkiyede kullanıcı sayısı az ondan mı, yoksa benim profilim mi ilgi çekmedi bilmem çok ölü bir yer olarak gördüm ve sildim uygulamayı. hornetteki insanlardan da bir cacık çıkmıyor, saçma sapan ve devamı gelmeyen muhabbetler ama en azından yazan eden var. dur şimdi tekrar yükleyim bakalım. uzun zaman oldu. olmadı silerim yine :)
spam mesajlardan gına gelmiş uygulama.

trans ve ücretliler olmadığı için aslında geliştirilse 1 numara olabilir ama anlaşılan umurlarında değil!
burada yazılanların aksine hiç spam mesajı almadığım, shout! mesajını bile kırk yılda bir gördüğüm ancak ölü olduğuna katıldığım uygulama.
garip bir şekilde her iki uygulamada profil sahibi kişi bile, aynı kişi olduğunu bildiği birine buradan yazmak yerine gidip hornet'ten yazıyor.
hornet hakkında yazdığım tüm olumsuz deneyimlere rağmen uygulama ara yüzü olarak ve kullanım kolaylığı olarak önde. growlr da daha bir üşeniyor insan bakmaya, yazmaya falan.
eski popülaritesini kaybetmiş olan. scruff'ın da artık bir senelik ücretsiz pro üyelik vermesiyle demirbaşları hariç kitlesini kaybetmiş.
bir tane adam bana mesaj attı, profilini falan açtı. profilinde "resminizi açıp, konuşmayı kesmeyin" falan filan yazıyor. adam resmini açtı ve daha sonra konuşmayı kesti. aynı şeyi kendisi yapıyor. growlr'daki insanlarda şizofreni olabilir mi?
fotoğraf koyduğumda birde yeni yüz sandıkları için mesaj kutup coşan sonrasında amaç sadece sex olduğu ve iki sohbet edilemeyen insanlarla dolu olduğu için çoğu kişiye cevap vermediğim belli başlı sürelerde fotoğrafımı kaldırdığım uygulama hiç sevmiyorum
kimsenin beni siklemediği uygulama, sanırım çirkinim ve artık kabul etmem gerekiyor
halihazırda bulunan uygulamalar içerisinde en seviyeli tanışmaların olduğu platformdur bana göre.
türk ayıların göbeklerinden büyük egolarının olduğu yerdir...
belki güzel ayılar türemiştir dediğim ama hüsrana uğradığım app
haklara riayet etmeyi bir türlü öğrenememiş yurdum insanının hak taşkınlığı yapmaktan kendini alamadığı uygulama...!

o fotoğraflar kamudan gizlenmişse ve güven duyulup sana açılmışsa öyle diğer kişilerle paylaşmayacaksın.
bedava sürümünde aşağı kaydırdıkça 100 den fazla profil göremezsiniz diye uyarı veren ama asla o 100 profili de göstermeyen, geliştiricilerinin 4 işlem matematikten bihaber olduğunu beyan eden uygulama.
not : evet, saydım.
not exxtra : nasıl güzel adamlar var burada ya.
son 2 aydır bozuk olan uygulama. mesaj yutuyor, sayfaları açmayıp geri atıyor. sanırım sahibi de sıkıldı artık. yolun sonu görünüyor sanırım. (bkz:wbear)
alternatifinin "scruff" olduğunu düşündüğüm uyguluma.
türkiyede üç kişinin kullandığını düşündüğüm uygulama.
ios uygulaması yıllardır bir garip uygulama. son zamanlarda daha da garipleşti. uygulama çöküyor, mesajlar gitmiyor, klavye açılmıyor emoji koyduktan vs. zaten pek yazan eden de yok. var mı var işte.
grup sex teklifleri aldığım yer o yüzden pek sevmiyorum kendileirni
ıos uygulamasının bayağı buglı olduğu adam bulma ve buldurma zımbırtısı. istanbulda olmak lazım ama insanın içi gidiyor :(
  • /
  • 10