tanrı erkekte delik yarattıysa eşcinsellik normal demektir

madem escinsellik cok gunah. tanrı neden erkekte delik yarattı. tanrının herşeye gücü yettiyorsa eğer erkeklerde farklı bir bosaltim sistemi yaratabilirdi . tanrı eğer erkekte delik yarattı ise escinsellik dogal birseydir. hatta sevapta olabilir.
tanrı yoktur. yaratılma bir hikayedir. deliğiniz de milyon yıllık bir evrimin sonucudur. evrim sonucunda iki ayağınız üstüne basmayı öğrendiğiniz için kuyruk sokumunuzda dengenizi sağlamanıza yarayacak bir kuyruğa ihtiyacınız kalmadığı için de bir kuyruğunuz yoktur. delik de buna benzer. siz isteseniz de yerini değiştiremezsiniz. eşcinselliği de bir deliğe indirgeyerek normalleştiremezsiniz. eşcinselliğin normal olması konusu apayrı bir konudur. o konu üzerine uzmanlaşmış kişilerden yardım alabilirsiniz.
(bkz:o ben değilim)
queer kadınlar ayaklansın. sevişmeyi bütün yönleriyle seven kadınlar ayaklansın. bütün bedeniyle sevişmeyi seven queer erkekler ayaklansın. severken sevişirken cinsel organa bakmayanlar (heterolar da girer bu gruba ) ayaklansın. sevip de sevişememiş olanlar ayaklansın. aseksüeller ayaklansın. bunu yazarken ayaklanmayı o kadar çok kullandım ki ayaklanma yerie ayak geliyor aklıma dndhdkj.
mevzuyu bir delik ve bir penis kadar sığ görenlerin cahiliyet kokan açıklamasıdır. bu düşünceyi dillendiren sanatçı eserinde "embriyojenez, insan gelişimi ve evrimsel süreç, insan anatomisine fizyolojik yaklaşım, proktoloji" gibi konulara ziyadesiyle hakim olduğunu sürrealist bir dışavurumla bizlere haykırmaktadır.
o zaman bütün delikli şeyler eşcinseldir. haksız mıyım?
e bu halde erkek bedenine özgü (bkz:tripofobi) ≈ (bkz:homofobi) (gay)?
hatta daha fazlası için:
(bkz:venüstrafobi) ≈ (bkz:homofobi) (lezbiyen)?
arkadaslar olayı yanlış anladınız. ben "eşcinsel biyolojik açıdan dogaya uygun değil" mantığına cevap verdim. bir delik muhabbeti çıktı. anüs deseydim daha mı kibar olurdu. anlatmaya calistigim tanrı eşcinselliği günah ilan etseydi. bu gunaha uygun ortam hazirlamazdi. elbette biliyorum escinsellik sadece seks demek degildir.asktir,tutkudur,paylasmaktir. delik kelimesini kullandigim icin beni damacanaya layık gorenin anüsunden öpüyorum ve bu enrtyiyi bitiriyorum.
keza o delik olmasaydı diğerlerini kullanırdık!?
delik? kulak burun boğazcıların işi cidden zor bu düşünce tarzıyla
yaradan'ın en uygun yere koyduğu delik. muhteşem bir dizayn bir delik ancak erkekte bu kadar hoş durur.
var olan tüm dış uzuvların tasarrufu insanın elindedir. yani deliğin içini nasıl dolduracağını kendin belirlersin; ister boşaltım dışında yok sayar, ister yalnız kaldığında parmağınla buluşturur, ister başkalarıyla ortak kullanıma açarsın. ama eğer illa ki eşcinselliği delikle özdeşleştireceksek penis varlığından bahsetmezsek eksik kalabilir; oysa ki eşcinsellik uzuvlar dışında da vardır, yok sayılsa da. yani birgün delik evrime yenik düşüp kapansa bile kimlik dosyası kapanmaz.
op neden bu kadar çok eksi aldı, anlamanın zor olduğu başlık.
escinselligin normal oldugunu savunmak icin en sacma arguman olabilir
  • /
  • 2